1 ... 39 40 41 ... 561

Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ok, dzięki za informacje. Muszę gdzieś zapisać ten tytuł bo choćbyś mnie zabił to nie zapamiętam :p
avatar
Ogólnie to pamiętam już tylko z grubsza o co tam chodziło, bo to też z dobre 8 lat temu czytałem. Ale pamiętam, że mi się podobało ;d
avatar
Jedna z ciekawszych serii. "Koreański Berserk" wziął się również od głównego złego, który również przypomina Grifitha. Seria jest zakończona, chyba nawet była cała po polsku przetłumaczona jak kiedyś ją czytałem
avatar
@Bajnor A fabularnie jak?
avatar
avatar
Jak lubisz ładną kreskę, to możesz jeszcze obczaić shin angyo onshi. Seria ta czasem jest zwana koreańskim Berserkiem
avatar
Dodatkowo smuci fakt, że nie ma co liczyć na polskie wydanie, bo seria była już wydawana w Polsce, tylko wydawnictwo upadło,
avatar
A no. Sam przestałem czytać Vagabonda, bo nie było nowych rozdziałów w znośnej jakości po Angielsku
avatar
@Soad No wpasuje się dobrze, ale ze skanami to rzeczywiście może być ciężko :/
avatar
Dlatego starałem się polować na Vagabonda, bo słyszałem, że dobrze się wpasowuje w te kryteria, ale znowu same skany są kiepskiej jakości, co nieco psuje mi odbiór.
avatar
Lubię pooglądać ładne rysunki (berserk, opman), ale nawet takie "artystyczne", mimo, że często brzydkie też fajnie się ogląda (np. tytangi, do pewnego stopnia jojo)
avatar
Mogę też powiedzieć, że uwielbiam nietypową kreskę (tak bardzo, że czasem nawet nie mogę patrzeć na tą "typową", ogólną). Za to mają u mnie ogromny plus właśnie takie tytangi, kingdomy, dżodżosy, czy nawet łanpisy i berserki.
avatar
W sumie trochę zły kontekst był, żeby napomknąć tytangi. Chodziło mi o to, że jestem z nimi na bieżąco (tj. odnosiło się do "identycznego zestawu)
avatar
@Bajnor Do tytangów wróć po potężne rozdziały są
avatar
@Soad Wiele nie tracisz, Noblesse to wydmuszka, ładnie wygląda, pusta w środku.
avatar
Daj znać czy Ci Psyren podejdzie. Ja to w sumie czytałem jak jeszcze wychodziło, z 8(?) lat temu, więc mogę już mieć dość przekłamane wspomnienia na jego temat. (Chociaż w liceum kilka lat temu chyba czytałem całość jeszcze raz)
avatar
Łyżeczkę w sumie czytam tylko jak wychodzi nowy tomik w Polsce, w zeszłym roku wyszedł tylko jeden. A Tytangi rzuciłem w okolicach timeskipu(?)
avatar
No, jeszcze tytangi są.
avatar
No i w sumie mam identyczny zestaw co ty, oprócz silver spoona i noblesse (do noblesse miałem już kilka podejść, ale jakoś wciąż nie mogę przebrnąć)
avatar
@Bajnor Co do monstera - oglądnąłem całego i szczerze to mi dupy nie urwał wbrew opiniom z neta, więc co do mang tego samego autora to trochę nie jestem przekonany. Co do fma - oglądałem brotherhooda, mangi nie czytałem.

1 ... 39 40 41 ... 561