1 ... 152 153 154 ... 509

Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Hyrule Poradzić - poddać się i uznać niepodległość irlandii? Jeśli taką taktykę szykują na walkę z wojującym Islamem w Wielkiej Brytanii to mam dla nich złą wiadomość...
avatar
https://en.wikipedia.org/wiki/File:Terro...0-2015.svg - nie mogę znaleźć tych statystyk, które czytałem, ale tam mapka jest bardzo wymowna. Generalnie najwięcej ofiar pochłoneły zamachy w Północnej Irlandii. Te patriotyczne.
avatar
Widać jednak, że udało się Wielkiej Brytanii z tym poradzić. Kolejne potwierdzenie, że największym zagrożeniem są własne, wewnętrzne redneki z róznymi flagami, a potem dopiero zewnętrzne redneki.
avatar
Swoją drogą, nie wiem, czy wiecie, ale w statystykach z ostatniego, powiedzmy, półwiecza zdecydowany prym wiedzie terroryzm irlandzki, nie muzułmański.
avatar
Drugi kometarz = +10 i łapka w górę
avatar
A ofiarami tych ataków jak zwykle będą ludzie normalni i porządni (bez względu na wyznanie) podczas gdy rednecki i patola będzie się bawiła w zadymy i chaos w najlepsze.
avatar
Ja bym powiedział, że takiego efektu (ataki na muzułmanów) władze UK i telewizja próbują uniknąć poprzez marginalizowanie narodowości czy wyznania wcześniejszych zamachowców. Jednak im bardziej próbuje się to robić tym bunt przeciwko takim zagrywkom narasta i jak się okazało nie są one jednak skuteczne. Możliwe, że już niedługo UK stanie się centrum wojny religijnej. Bądź po prostu kulturowej.
avatar
O, tym razem w Anglii atak NA Muzumanów a nie PRZEZ Muzumanów. Ciekawe, jaki przyklask w polaczkowatych komentarzach. Widać, że są dobre terroryzmy i zue terroryzmy. Papieże też są dobrzy i źli (Franciszek już od jakiegoś czasu jest zuym papieszem) xD Ach, te podwójne standardy.
avatar
CO XD
avatar
Ale o nich to już można film nakręcić. Jeden robi w gacie, drugi trzepie, inny tak się opił że prawie wykorkował, a jeszcze był koleś co go matka wyrzuciła z okna. A o tylko takich rodzynkach wiem, to ciekawe ile jeszcze było innych akcji.
avatar
@kiki1993 no przez Aste poznałem tych magicali itd. to patola, że hej. Ale teraz koleś sobie nawet trzepał. Ciekawe czy yt ma zamiar ich pobanować.
avatar
Jakieś nowe menelstwo?
avatar
Polski yt tak piękny. Jak to jeden patus nie narobi w gacie, to inny sobie trzepie kapucyna xD
avatar
@Hyrule no Ty też masz
avatar
avatar
@Heros Masz odpowiedź
avatar
@Heros Ten kawaek zwiéksza poziom testosteronu nawet w wirusach. Wsrod jego dzwiekow zaczynaja przeprowadzac procesy zyciowe i produkowac steroidowe hormony.
avatar
@Saki złoto jest tylko jedno. I jest to wege rap.
avatar
avatar
@Hyrule 21+? Co to za amerykańska propaganda?

1 ... 152 153 154 ... 509