1 ... 109 110 111 ... 465

Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
avatar
@Heros Masz odpowiedź
avatar
@Heros Ten kawaek zwiéksza poziom testosteronu nawet w wirusach. Wsrod jego dzwiekow zaczynaja przeprowadzac procesy zyciowe i produkowac steroidowe hormony.
avatar
@Saki złoto jest tylko jedno. I jest to wege rap.
avatar
avatar
@Hyrule 21+? Co to za amerykańska propaganda?
avatar
@Hyrule sprawdź priva.
avatar
https://www.youtube.com/watch?v=NkYYYew8CUI <3 ten kawałek jest mega epicki. Ale to w końcu Berserk i świetny Susumu Hirasawa. Ma gościu talencik do dobrych i zapadających w pamięci kawałków.
avatar
Nawet po wlaniu w siebie koło 0,7 wódeczki nie rozkminiam typa Big Grin. Drugi raz z rzędu złapałem krawat Pana Młodego (byłby triple, ale 1 wesele przerwało streak'a), chyba Bóg daje mi do zrozumienia, że nie ma wuja i trzeba się rozejrzeć za żoną. Miała przepiękne, duże i jędrne oppai. I super sukienkę, która podkreślała jej różne atuty. :> Odpisałem ludziom na fb (na dworze, bo zasięgu nie było), wpadam, oni w połowie oczepin, dołączam się "rzutem na taśmę" i wygrywam xD. No i chyba powoli zacząłem ogarniać podstawy tańca Big Grin. To jednak (czasem) przychodzi z wiekiem Tongue.
avatar
Btw. Hajul, łap. Tobie jeszcze tego nie pokazywałem. Cejrowski przy odpaleniu SuperSaiyańskiegoKatola lvl 3 jest wypierdkiem przy tym człowieku. Terlikowski z kolei nie dorasta mu do pięt. Ostrzegam, to jest tak mocne, że nawet mi mięknie rura. XD https://www.youtube.com/watch?v=U6uTd5vwIYs&app=desktop
avatar
nie no, dobra, Cycord, możesz kliknąć
avatar
@kiki1993 https://www.youtube.com/watch?v=h3Tfb7UNo40 [21+ serio, ostrzegam] - to było na liście polecanych po obejrzaniu Twojego linka. O lol... xD This made my day
avatar
Konsola z drewna? Pojęcie 'masz kompa z drewna' nabiera nowego znaczenia.
avatar
To Atari jeszcze istnieje?
avatar
@kiki1993 retro pewnie
avatar
https://www.youtube.com/watch?v=5WNsmCpdhhY Czyżby Atari starało się wrócić z nową konsolą? A może robią tylko retro konsolkę.
avatar
tak to jest, jak się zaczyna zdanie i dokańcza nieco później ;p
avatar
zacząłem, nie zobaczyem
avatar
Herbata i mleko kompletnie mi do siebie nie pasują
avatar
@Heros Jakos tak nigdy nie lubilem tak zwanej bawarki, ale jak zobaczyem te angielskie herbaty pic, to tego sie bez mleka nie da.

1 ... 109 110 111 ... 465