1 ... 132 133 134 ... 491

Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Hyrule - Jakkolwiek krytykować "podwójne standardy" u Prawaków (powiem więcej, coraz częściej się u nich narażam, nawet parę Sebiksów mi już groziło w priwach za ciśnięcie po PiSie, Korwinie itd. ba, nawet dwóch stalkerów się dorobiłem), tak lewactwo przez ostatnie 3 lata rozwaliło skalę i prawica jest przy nich pajęczym sikiem. BlackLivesMatter, którego liderka uważa Białych za "podludzi"... a lewica ich broni. A co do zamachów - dla mnie na 90% te "zamachy" w UK to false flag. Zresztą, sami są sobie winni. 3 lata temu mówiłem - niech zamkną granice, to nie będzie zamachów. Smialiście się wówczas, że jestem prawicowym faszystą... A nie mówiłem? Wink Europa Zachodnia ma krew na rękach - mordowali Murzynów w Afryce, teraz Murzyni i Arabowie mordują ich. Na własne życzenie.
avatar
@Hyrule Dlatego mówiłem, że nie usprawiedliwiam żadnego. Cele jednak mają kluczowe znaczenie przy próbie osiągnięcia porozumienia. Ciężko szukać zgody z kimś, kogo celem jest zobaczyć Twoje truchło rozsmarowane po ulicy.
avatar
Cóż, terroryzm to terroryzm, niezaleznie od celów.
avatar
I to jest bardzo duża, i bardzo zasadnicza różnica między obecnym problemem z islamem a problemami z ruchami separatystycznymi w Europie (nie usprawiedliwiając ani jednych, ani drugich) - czym innym jest zażarta walka z przeciwnikiem jako środek do osiągnięcia celu, a czym innym jest zażarta walka z przeciwnikiem jako w gruncie rzeczy cel sam w sobie.
avatar
@Hyrule Terroryzm islamski przed zatoką perską był, chociaż ważniejsza była tam akurat kwestia geopolityki i problemy z Izraelem. Akcjom jak z Czarnym Wrześniem bliżej było do tych w Irlandii, niż do obecnej jazdy z muzułmanami, zdaje mi się (ale jestem lajkonikiem w tym temacie, więc mogę się mylić).
avatar
Akurat takie bandy to się powinno od munduru jak najdalej trzymać.
avatar
Słyszałem swego czasu, że tych narodowców, punków i neonazioli brytyjskich wcielano do wojska. Tak to się zawsze powinno robić. Należy ich nadmiar energii i wolnego czasu odpowiednio spożytkować w służbach mundurowych i wyprowadzić na ludzi.
avatar
@Soad nowy ToG
avatar
....a większość wydaje sie zadowolona. Zjadło mi końcówkę.
avatar
Rosja to dzieło jej obywateli. Tam mimo różnych fasad państwo tryma się mniej więcej podobnego kursu od podboju mongolskiego Wink.
avatar
avatar
Smutne też, jak bardzo ruska jest nadal polska mentalność. Coraz bardziej to widzę.
avatar
@aswerus Ano żyje... Rosja to swoja droga kolejny problem. W dużej mierze dla swoich własnych obywateli.
avatar
Btw sprawa jest trochę bardziej skomplikowana. Poza USA i ich interwencjami jest jeszcze kolonializm i wpływy Francji i GB na Bliskim Wschodzie, które po sobie zostawił. Włądowali się w Arabską Wiosnę w ich obronie, a nie zmuszeni przez USA. No i spuścizna zimnej wojny też żyje.
avatar
;D
avatar
A ci którzy przetrwali wracają do domów z doświadczeniem bojowym i traumą. Genialne.
avatar
Tylko że to tymczasowo zadziała... potem się na Polsce będa mścili. Lepiej nie zwracać na siebie ich uwagi za bardzo.
avatar
Swoją drogą, mam dobry pomysł na poprawę sytuacji w Polsce i trochę na świecie. Tongue Można ogłosić pobór prawdziwych patriotów do wojska celem walki z ISIS w Syrii. Rekrutom fundujemy bilet tylko w jedną stronę, oni się tam nawzajem wyżynają, my pozbywamy się sporej części agresywnych idiotów i ginie sporo mudżahedinów z ISIS.
avatar
Tak się zastanawiam, czy było w ogóle coś takiego jak islamski terroryzm w USA i Europie przed Zatoką Perską.
avatar
Europie zbiera się dlatego, że była przydupasem USA w ich inwazjach.

1 ... 132 133 134 ... 491