1 ... 131 132 133 ... 491

Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Heros ale ciężko powiedzieć jaki procent kibiców itd. wklepie niewinnemu. Ktoś zaraz napisze "bo ja u siebie widziałem..." to są mało wiarygodne dane. Plus nie zwracasz uwagi na tych co nic złego nie robią, bo czemu masz zwracać?
avatar
Btw. zwierzyna z Calee zabiła Polaka.
avatar
@Kiki - Nie no, pomysł Hajrula nie jest imo dobry, ale zrobienie szkoły z pełnym drylem dla Sebiksów/kiboli jak najbardziej. // @bufaloxxx - Większość Sebiksów/Kiboli, którzy są mocni zazwyczaj w grupie również. Nie miałbym nic do gości, gdyby nie bili neutrali.
avatar
@kiki1993 widac ze o wojsku nic nie wiesz Tongue Jak to potrafi naprostować człowieka i nauczyć dyscypliny. Sam się o wojsku nie wypowiem bo nie byłem, a słuchałem opowieści tych co musieli, tych co chcieli. tych co byli w legii cudzoziemskiej i Afganistanie. A takie gadanie i generalizowanie sebiksy i kibole strasznie mnie denerwuje, bo wiekszość co tak pisze by nie wiedziało która stroną się wypróżnić jakby doszło co do czego.
avatar
Problem z terroryzmem jest stworzony przez lewicowe rządy. Jak się masy ludności mieszało to zawsze były pogromy , mniejsze i większe. Na okrągło, ale zachód ma chyba syndrom bitej żony i wierzy, że ludzie się zmienią. Nie, ludzie się nie zmienią. Biali. czarni, żółci, czy zieloni... w tym akurat względzie wszyscy jesteśmy tacy sami. Pytanie po co w imię jakiejś wydumanej idei wywoływać chaos nie tylko w Europie ale i na świecie, zamiast po prostu nie przyjmować uchodźców?
avatar
Do tego wziąć całą rodzinę takiego Sebcia do piątego pokolenia, na tej samej zasadzie co Maksiu Kolanko chciałby robić z Muzułmanami.
avatar
@Heros Ale armia Sebixów to zły pomysł, armia to dyscyplina, zrobić zrzut Sebków na tereny ISISu z maczetami, dobra, ale nie do armii takich.
avatar
nie czytałem co piszecie ale i tak czuje się zniesmaczony
avatar
@Saki a jak zostana same pedały w rurkach, to kto Ciebie będzie bronił, jak wszyscy odważni pojadą zwalczać zarazę muzułmańską i zduszac ją w zarodku, co?!?!? LEWAKU?!?!?!
avatar
Czuje się urażony przez to co piszecie.
avatar
@Ratlee To jest raczej pisanie z przekąsem o tych wszystkich twardych i walecznych, co to by jak ta husaria nasza dzielna pod Wiedniem na Osmana ruszyli z szałem w oczach i pianą na ustach
avatar
@Ratlee bo kibuce to podludzie
avatar
'Można ogłosić pobór prawdziwych patriotów do wojska celem walki z ISIS w Syrii. Rekrutom fundujemy bilet tylko w jedną stronę, oni się tam nawzajem wyżynają, my pozbywamy się sporej części agresywnych idiotów i ginie sporo mudżahedinów z ISIS.' - @Hyrule a czym to się różni od pomysłu prawaków na bilet w jedną stronę dla muzułmańskich rodzin osiedlonych w usa/ue, dokłądnie? xD
avatar
(nie kwestionuję tego, że wśród Angoli są przyzwoici i spoko ludzie, tylko że to są pipki, które "po cichu" mówią to co trza, ale głośno się nie odezwą... bo RASIZM!!!111111 Jako naród są tragiczni i strasznie antyPolscy <muszą tacy być, od tego zależy ich bezpieczeństwo i stabilność geopolityczna>. Jako naród są nam wrogiem)
avatar
Nie przesadzam Smile, widziałem kilka rzeczy, które to niejako potwierdzają (poszlaki) i rozmawiałem z ludźmi, którzy są dłużej niż 3 lata w UK (o komentarzach w internecie nie wspominając). ALE, ALE - podobno im dalej na północ, tym Angole normalniejsi (nie moja opinia, znajomego o podobnym podejściu i uosobieniu, co Ty - co prawda mówił, że ciutkę przesadzam albo miałem wyjątkowego pecha, ale zasadniczo Angole z południa to mendy). W dodatku mieszkałem koło ichniej "Warszafki" (która zdupczyła z Londynu, bo było tam za bardzo kolorowo). Zachodowi Europy odbiło w drugą stronę, Polska ma parę uchybień, ale generalnie jesteśmy tacy "w miarę" scenatralizowani Smile. Angole mają sprute mózgi lewactwem (jak Francuzi, Szwedzi i Amerykanie), choć jest kilka rzeczy, których Polaki-Cebulaki powinni się nauczyć.
avatar
Ale z tym "Asian" to grubo przesadzasz...
avatar
A Rosja się zwija i to dość boleśnie, Amerykanie ich kładą na kolana. Warto sobie poczytać statystyki, jak ten kraj się wykrwawia przez sankcje, biedę... W dodatku coraz częściej mówi się o tym, że Chinczycy podbijają Syberię (o czym również pisałem na SB lata temu). Pewnie USA stara się urobić lepszą pozycję do negocjacji na czas wojny z Chinami (Indie, które ciągle rosną w siłę i Rosjanie będą bardzo ważni podczas tej wojny... mogą zadecydować o zwycięstwie lub klęsce jednej ze stron). I jeszcze a propos Chin - wiecie, że ich statki bojowe mają być na bałtyku od przyszłego (czy tam w przyszłym roku) roku? xD
avatar
@Kiki - Sturmir dobrze mówi. We Francji tak robili/robią (szkoły jakieś powstały, gdzie wykładowcami/nauczycielami są "cywilizowane karki"). Większość Sebiksów robi takie rzeczy z biedy, nadmiaru wolnego czasu i frustacji. Takie szkoły mogą ich naprostować.
avatar
IRA to z kolei historia. Brytole przekupili terrorystów z IRA i dali im polityczne koneksje... Hehehehhlmans.
avatar
Zgadzam się ze @Sturmir, ale niestety - zwykli obywatele też są w pewnym stopniu sami sobie winni. Anglicy i Francusi mają raka mózgu z poprawnością polityczną (powiesz o Skośnookiej "Asian", to w Anglii już jesteś uważany za rasistę... a po Polakach cisnąć można, robactwo, podludzie Europy... <żeby nie było, podtrzymuję swoje zdanie z dawnej rozmowy na SB, że do pewnego stopnia Polacy są temu winni - za szybko pracują i rozumiem, że to Anglików rozsierrdziło>). Poza tym, mogli protestować przeciwko zasiedlaniu kraju przez Muzułmanów. Nie robili tego (jak Polacy?)? A protestować z powodu niskich wypłat i palić magazyny już umieją, a? Wink Powtórzę, jakkolwiek to brutalnie nie zabrzmi - Anglicy, Francuzi, MNiemcy prosili się o takie reczy.

1 ... 131 132 133 ... 491