1 ... 170 171 172 ... 529

Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
(nie kwestionuję tego, że wśród Angoli są przyzwoici i spoko ludzie, tylko że to są pipki, które "po cichu" mówią to co trza, ale głośno się nie odezwą... bo RASIZM!!!111111 Jako naród są tragiczni i strasznie antyPolscy <muszą tacy być, od tego zależy ich bezpieczeństwo i stabilność geopolityczna>. Jako naród są nam wrogiem)
avatar
Nie przesadzam Smile, widziałem kilka rzeczy, które to niejako potwierdzają (poszlaki) i rozmawiałem z ludźmi, którzy są dłużej niż 3 lata w UK (o komentarzach w internecie nie wspominając). ALE, ALE - podobno im dalej na północ, tym Angole normalniejsi (nie moja opinia, znajomego o podobnym podejściu i uosobieniu, co Ty - co prawda mówił, że ciutkę przesadzam albo miałem wyjątkowego pecha, ale zasadniczo Angole z południa to mendy). W dodatku mieszkałem koło ichniej "Warszafki" (która zdupczyła z Londynu, bo było tam za bardzo kolorowo). Zachodowi Europy odbiło w drugą stronę, Polska ma parę uchybień, ale generalnie jesteśmy tacy "w miarę" scenatralizowani Smile. Angole mają sprute mózgi lewactwem (jak Francuzi, Szwedzi i Amerykanie), choć jest kilka rzeczy, których Polaki-Cebulaki powinni się nauczyć.
avatar
Ale z tym "Asian" to grubo przesadzasz...
avatar
A Rosja się zwija i to dość boleśnie, Amerykanie ich kładą na kolana. Warto sobie poczytać statystyki, jak ten kraj się wykrwawia przez sankcje, biedę... W dodatku coraz częściej mówi się o tym, że Chinczycy podbijają Syberię (o czym również pisałem na SB lata temu). Pewnie USA stara się urobić lepszą pozycję do negocjacji na czas wojny z Chinami (Indie, które ciągle rosną w siłę i Rosjanie będą bardzo ważni podczas tej wojny... mogą zadecydować o zwycięstwie lub klęsce jednej ze stron). I jeszcze a propos Chin - wiecie, że ich statki bojowe mają być na bałtyku od przyszłego (czy tam w przyszłym roku) roku? xD
avatar
@Kiki - Sturmir dobrze mówi. We Francji tak robili/robią (szkoły jakieś powstały, gdzie wykładowcami/nauczycielami są "cywilizowane karki"). Większość Sebiksów robi takie rzeczy z biedy, nadmiaru wolnego czasu i frustacji. Takie szkoły mogą ich naprostować.
avatar
IRA to z kolei historia. Brytole przekupili terrorystów z IRA i dali im polityczne koneksje... Hehehehhlmans.
avatar
Zgadzam się ze @Sturmir, ale niestety - zwykli obywatele też są w pewnym stopniu sami sobie winni. Anglicy i Francusi mają raka mózgu z poprawnością polityczną (powiesz o Skośnookiej "Asian", to w Anglii już jesteś uważany za rasistę... a po Polakach cisnąć można, robactwo, podludzie Europy... <żeby nie było, podtrzymuję swoje zdanie z dawnej rozmowy na SB, że do pewnego stopnia Polacy są temu winni - za szybko pracują i rozumiem, że to Anglików rozsierrdziło>). Poza tym, mogli protestować przeciwko zasiedlaniu kraju przez Muzułmanów. Nie robili tego (jak Polacy?)? A protestować z powodu niskich wypłat i palić magazyny już umieją, a? Wink Powtórzę, jakkolwiek to brutalnie nie zabrzmi - Anglicy, Francuzi, MNiemcy prosili się o takie reczy.
avatar
@Hyrule - Jakkolwiek krytykować "podwójne standardy" u Prawaków (powiem więcej, coraz częściej się u nich narażam, nawet parę Sebiksów mi już groziło w priwach za ciśnięcie po PiSie, Korwinie itd. ba, nawet dwóch stalkerów się dorobiłem), tak lewactwo przez ostatnie 3 lata rozwaliło skalę i prawica jest przy nich pajęczym sikiem. BlackLivesMatter, którego liderka uważa Białych za "podludzi"... a lewica ich broni. A co do zamachów - dla mnie na 90% te "zamachy" w UK to false flag. Zresztą, sami są sobie winni. 3 lata temu mówiłem - niech zamkną granice, to nie będzie zamachów. Smialiście się wówczas, że jestem prawicowym faszystą... A nie mówiłem? Wink Europa Zachodnia ma krew na rękach - mordowali Murzynów w Afryce, teraz Murzyni i Arabowie mordują ich. Na własne życzenie.
avatar
@Hyrule Dlatego mówiłem, że nie usprawiedliwiam żadnego. Cele jednak mają kluczowe znaczenie przy próbie osiągnięcia porozumienia. Ciężko szukać zgody z kimś, kogo celem jest zobaczyć Twoje truchło rozsmarowane po ulicy.
avatar
Cóż, terroryzm to terroryzm, niezaleznie od celów.
avatar
I to jest bardzo duża, i bardzo zasadnicza różnica między obecnym problemem z islamem a problemami z ruchami separatystycznymi w Europie (nie usprawiedliwiając ani jednych, ani drugich) - czym innym jest zażarta walka z przeciwnikiem jako środek do osiągnięcia celu, a czym innym jest zażarta walka z przeciwnikiem jako w gruncie rzeczy cel sam w sobie.
avatar
@Hyrule Terroryzm islamski przed zatoką perską był, chociaż ważniejsza była tam akurat kwestia geopolityki i problemy z Izraelem. Akcjom jak z Czarnym Wrześniem bliżej było do tych w Irlandii, niż do obecnej jazdy z muzułmanami, zdaje mi się (ale jestem lajkonikiem w tym temacie, więc mogę się mylić).
avatar
Akurat takie bandy to się powinno od munduru jak najdalej trzymać.
avatar
Słyszałem swego czasu, że tych narodowców, punków i neonazioli brytyjskich wcielano do wojska. Tak to się zawsze powinno robić. Należy ich nadmiar energii i wolnego czasu odpowiednio spożytkować w służbach mundurowych i wyprowadzić na ludzi.
avatar
@Soad nowy ToG
avatar
....a większość wydaje sie zadowolona. Zjadło mi końcówkę.
avatar
Rosja to dzieło jej obywateli. Tam mimo różnych fasad państwo tryma się mniej więcej podobnego kursu od podboju mongolskiego Wink.
avatar
avatar
Smutne też, jak bardzo ruska jest nadal polska mentalność. Coraz bardziej to widzę.
avatar
@aswerus Ano żyje... Rosja to swoja droga kolejny problem. W dużej mierze dla swoich własnych obywateli.

1 ... 170 171 172 ... 529