1 ... 45 46 47 ... 503

Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
BTW, cycord, wystarczy że raz usłyszysz "Cześć, ja nazywam się Krystian Karpiński, i w tym filmiku opowiem ci o całkach oznaczonych" powiedziane tym charakterystycznym, niepowtarzalnym tembrem, a nigdy go nie zapomnisz
avatar
@Kowal Inna sprawa, że Krystian nie jest najlepszy jako jedyne źródło wiedzy, a jedynie jako pomocna przypominajka...
avatar
@Kowal Już mu powiedziałem, że mogę mu zgrać całego Krystiana, jakiego mam (zdecydowana większość, mam 13 działów chyba), jak się zjawi na bajlando;p
avatar
Nie wiem ile w tym prawdy
avatar
Słyszałem, że to ma coś wspólnego z Maxwellem
avatar
@Kowal A wtedy Bóg rzekł: czterowymiarowa rozbieżność asymetrycznego tensora drugiego rzędu wynosi zero. I stała się światłość.
avatar
@Hyrule A tam prawa Maxwella xD Ja na mechatronice to takiej ogólnej fizyki to zaprzestałem używać po 2 roku xD Całek zresztą też Tongue Wszystko liczy się metodami i sposobami i na skróty :d
avatar
CCORD Wiesz, co to etrapez? Jak nie wiesz to ogarnij, podziękujesz mi po sesji :d
avatar
Miałem podstawy pochodnych Tongue
avatar
Pochodne i ich pochodne (HEHEHE) to banał nad banały, zresztą, nie wiem, czy nie ma ich z powrotem w liceum. Co do całek - znam pewien filmik, który może się przydać, jeśli będziesz miał problemy; definicja całki oznaczonej, takie tam.
avatar
@CCORD Zaokrągla się tylko wynik. Nie bój się pochodnych bo są proste, całki są nieco trudniejsze.
avatar
@Hyrule dzisiaj miałem Avogadra, parę innych praw, mówiliśmy o wartościowości, o Daltonie itd.
avatar
avatar
brzmi pysznie
avatar
@CCORD No to będziesz miał w **** stałych i w **** liczenia. Poczytaj o prawach Maxwella, ogarnij całki i rachunek różniczkowy, poczytaj o różnych tranzystorach, bramkach logicznych itp. I czekaj na zabawę Smile Będzie fajnie.
avatar
@Hyrule Energetykę studiuję ;_;
avatar
I nie powołuj się w cytowaniach na wikipedię xD Niektórzy to robią. Oszczędź swoim profesorom facepalmów
avatar
A co do dokładności - przybliżanie po drodze się kumuluje niekontrolowanie. Jeśli są to stałe niezaprzeczalne, należy być dokładnym, najlepiej dwa miejsca więcej od ostatecznego wyniku.
avatar
Generalnie nauczyciele muszę uczyć według pewnych standardów. W naukach śćisłych, głównie dlatego, że to jest trudne. Muszą upraszczać i jakoś wytłumaczyć.
avatar
jak zobaczą, że jesteś czymś więcej niż "cattle to be taught", to będziesz miał ciekawie ;p

1 ... 45 46 47 ... 503