Big Mom jest w ciąży
Mr Prince, Wczoraj, 12:10 – Teorie - Odpowiedzi (13)
Witam, przeglądając w ostatnich dniach forum, a w szczególności czytając informacje z SBS 85 wstawione przez @chucky na temat dzieci Big Mom i tego że była w dziesięciorakiej (jest takie słowo?) ciąży nagle mnie to uderzyło. Big Mom teraz także jest w ciąży, wiele informacji czy zdarzeń z mangi może o tym świadczyć.

1 - Na wiki znalazłem informację, że Charlotte Linlin ma/miała 43 mężów i ma 84 dzieci (w tym 39 córek i 45 synów) + jeden syn zabity przez nią osobiście. Biorąc dodatkowo informację z SBSa, że zaczęła rodzić dzieci 42 lata temu i że teoretycznie mogłaby rodzić dzieci co 9 miesięcy (tyle trwa ciąża u normalnego człowieka i zakładam, że tak samo jest w One Piece nawet u ludzi nadprzeciętnych jak Yonko) to daje 56 potencjalnych porodów... co daje średnio 1.5 dzieciaka na poród. Jednakże już wiemy, że w rodzinie nie rzadko zdarzają się wieloraczki jak w przypadku Loli i jej bliźniaczki, pięcioraczków czy dziesięcioraczków. Możliwe że jest to cecha genetyczna Big Mom (wysoka szansa na ciąże mnogą) i w rzeczywistości rodziła mniej niż 56 razy ale o tym w kolejnym punkcie.

2 - Przyjrzyjmy się jeszcze raz liczbom - 42 lata temu pierwszy poród i 43 mężów... przypadek? nie sądzę.. Wiemy, że Big Mom nawiązuje kontakty "biznesowe" za sprawą małżeństw, zarówno swoich jak i swoich dzieci. A co nie jest lepsze od przypieczętowania małżeństwa wspólnym dzieckiem? zakładam tutaj, iż Big Mom średnio co roku ma nowego męża z którym jest później w ciąży, i tylko raz z tym samym mężem. Czyli logicznym wniosek jest taki iż teraz musi być w ciąży z ostatnim ze swoich mężów.

3 - To chyba jeden z najbardziej oczywistych argumentów. Big Mom ma nie kończące się zachcianki. Jest to jeden z symptomów bycia w ciąży, nic dziwnego, że podlegające jej wyspy produkują jedzenie w szczególności słodycze, skoro BiG Mom prawie nieustannie jest w ciąży, przez co ma zachcianki.

4 - Big Mom nie jest szalona!! Ona ma jedynie wahania nastrojów spowodowane hormonami produkowanymi podczas ciąży. I tutaj znowu, skoro Big Mom prawie zawsze jest w ciąży, to prawie zawsze wpływ na jej nastrój i zachowanie mają hormony.

Pozostaje jeszcze pytanie jaki wpływ może to mieć na fabułę i dalsze wydarzenia? Czy przed zabiciem, Big Mom zostanie oszczędzona, bo jest w ciąży?

To tyle, taka szybka teoria, zapraszam do dyskusji.
One Piece - Rozdział 864
Dejo, Wczoraj, 08:37 – Manga - Brak odpowiedzi
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym rozdziale One Piece. 
 

Wersja Polska:Wersja Angielska:
Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się skanlacji bieżącego rozdziału.

Zabrania się dyskusji o spoilerach z najnowszego rozdziału One Piece. Uprasza się aby w tym celu korzystać z bliźniaczego tematu o spoilerach o nadchodzącym rozdziale.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia.
One Piece - Rozdział 864 - Spoilery
Dejo, Wczoraj, 08:37 – Manga - Brak odpowiedzi
W tym temacie dyskutujemy o spoilerach do najnowszego rozdziału One Piece.


 
Regulamin korzystania z tematu


Uprasza się o zachowanie w jak największym stopniu podanego formatu przekazywania spoilerów, aby zachować przejrzystość tematu i dostarczyć jak najwięcej informacji.

Uprasza się o nie powielanie opublikowanych już wcześniej w temacie spoilerów.

Uprasza się o odpowiednie otagowanie spoilerów zależnie od typu ich źródeł, odpowiednio dla źródeł graficznych tagiem [*IMG][*/IMG], a dla źródeł pisanych tagiem [*QUOTE][*/QUOTE]

Uprasza się o umieszczanie spoilerów w tagi [*SPOILER][*/SPOILER], tak, aby nie naruszały struktury forum.

Format ukazywania spoilerów:
Spoiler
Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się spoilerów bieżącego rozdziału.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One PieceZabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia.
[/spoiler]
One Piece - Odcinek 786
Dejo, Wczoraj, 08:30 – Anime - Odpowiedzi (4)
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
Grand Blue
Mint Julep, 04-28-2017, 00:10 – Świat Mangi i Anime - Odpowiedzi (4)
[Obrazek: IMG_20170119_073029-1000x600.jpg]

Główny bohater, świeżo upieczony studenciak czegośtam, zostaje zwerbowany do uczelnianego klubu nurkowego. Okazuje się że klub nurkowy głównie pływa w alkoholu.

Sama manga, dość nowa, bo rozpoczęta w zeszłym roku, trochę przypomina te serie z przełomu lat 90/2000, głupiutkie gagowe, nie silące się na nic ambitnego, poza sporadycznymi ciekawostkami nurkowymi.
Prawdę mówiąc, ciężko coś więcej o tym powiedzieć bo 80% funu winika z gagów, więc jeżeli podejdzie humor, to seria jest przezabawna. Główny bohater jest tym typem cwanego idioty, który nie nie psuje imprezy swoim frajerstwem. Bohaterowie i bohaterki to bardziej zbiory gagów niż faktyczni ludzie z krwi i kości, ale w tym przypadku to nic nie ujmuje serii. 

Grand Blue to takie coś pomiędzy gintamą (tylko więcej cycserwisu) a Prison school (ale bez bycia na granicy hentaia)
Myślę że wielu osobom może się spodobać, ostatnio jest dość na topie, więc podnieść łapkę kto czyta
http://bato.to/reader#0e6b5519a56a72e5_35
http://bato.to/reader#4e73d760471762ad_27
http://bato.to/reader#ff90e8eeaedb512e_11
Przejdź na forum
Ostatnio aktywne tematy
Czyli co na morzu szumi...
Hearthstone
Pajmon, 7 godzin(y) temu
Big Mom jest w ciąży
Mordoc, 9 godzin(y) temu
One Piece - Odcinek 786
pell, Wczoraj, 14:31
Grand Blue
Horsie, Wczoraj, 13:53
Motyw super-szkoły
Marshal, 04-29-2017, 13:22
Berserk
Bajnor, 04-29-2017, 12:21
Facebook
Świeże wieści z oceanów...
1 2 ... 669
Użytkownicy online
Zobacz ilu nas jest!

Aktualnie jest 83 użytkowników online. » 2 Użytkownik(ów) | 81 Gość(i)

Annamip, LydiadeaH

100%
One Piece
255,051
Postów
7,621
Wątków
13,510
Użytkowników
Shoutbox
Wrzuć na luz, pogadajmy :D
Shoutbox

« archive

avatar
@Reboobca CZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŚĆ
avatar
@Heros Broń laserowa jest zabroniona przez konwencje jakieśtam. Jeśli takową mają to równie dobrze mogą używać broni biologicznej.
avatar
@Saki @Saki zamknij buzię i nie będzie draki~
avatar
Daro Daro bawi się swojo fujaro
avatar
@Saki Dmucha i chucha aż mu puchnie wara
avatar
@CCORD To śmieszne bo Sturmir kiedyś wrzucił zdjęcie jak go pszczoła czy też osa w wargę użądliła.
avatar
@CCORD @CCORD Hehe dobrze że wytłumaczyłeś, bo bym nie załapał, dobre, hehe
avatar
@CCORD @CCORD @CCORD luzik
avatar
@Saki spróbuj zrymować z moim nickiem cwaniaczku
avatar
@CCORD wtfman
avatar
@Sturmir ????
avatar
@CCORD przestan gadac do siebie jakbys nie mial przyjacioł
avatar
@Sturmir Mówisz, że mam ))))?
avatar
@CCORD masz mnie, senpai :*
avatar
@Sturmir aww <3
avatar
avatar
@Sturmir Sturmir-srurmir-duperurmir. Nie ma problemu.
avatar
@Saki to jest wierszyk wart twojego talentu.
avatar
@Sturmir I mojego poważania dla ludzi piwnicy
avatar
@Saki to było do mnie?