Zakończenie WCI
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
hehe

Piracki wojownik

Licznik postów: 163

hehe, 01-03-2018, 19:55
Koniec obecnego arcu coraz bliżej, razem z końcem zbliża się rozdział 900, a jak wiadomo musimy wtedy dostać jakąś akcję z kosmosu. Załoga Big Mom od początku arcu pokonuje się praktycznie sama, Mamuśka też nie jest w najlepszej formie, więc fajnie wyglądałoby, gdyby ktoś w świecie OP wykorzystał taką słabość. No i mam na myśli oczywiście Marynarkę.  Cool    
  • Najsilniejszy członek załogi zaraz po BM został prawie pokonany, część załogi zdradziła, Big Mom od początku daje sobą pomiatać, jaki jest sens dalej trzymania tych postaci w fabule?
  • Marynarka musi w końcu pokazać, że liczy się w Nowym Świecie, a jak lepiej dać tego dowód, niż powalić Yonkou? Taki motyw IMO pasuje pod Akainu, no i to dobry moment, żeby zaprezentować nowego admirała w akcji.
  • Załoga Słomków musi jakoś uciec, a chyba najlepiej będzie im tego dokonać podczas chaosu bitewnego.
  • Najważniejsza jest tutaj Stussy, od początku widzi, co się dzieje, jestem przekonany, że dochodzą do niej informacje o walce Katakuriego i pogoni za tortem. Członek CP0 powinien wiedzieć, że taka okazja się już więcej nie nadarzy. ​
  • Może jeszcze dodajmy, że nie widzę innego sposobu, niż ten na godne zakończenie tego arcu.  Big Grin
sukred

Szczur lądowy

Licznik postów: 3

sukred, 01-03-2018, 20:36
Ależ to byłoby epickie zobaczyć jak marynarka wpada i kończy burze, którą słomkowi rozpoczęli Big Grin
Lady Pudding

Super świeżak

Wiek: 27
Licznik postów: 246
Miejscowość: Water 7

Lady Pudding, 01-03-2018, 20:41
W sumie już od jakiegoś czasu krąży teoria, że w rozdziale 900 wkroczą pozostali członkowie CP0, którzy tylko czekają na sygnał od Stussy. Całkiem ciekawa opcja. Myślę jednak, że nikt Big Mom nie zgarnie, przynajmniej to nasuwają spoilery do jutrzejszego rozdziału (a konkretnie pewien dialog). Mamuśka praktycznie na 100% nie padnie w tym arcu, chyba że jedynie nieprzytomna po zjedzeniu tortu. Innych pomysłów na dodanie czegoś w okrągłym rozdziale na chwilę obecną nie mam, więc cóż, przekonamy się za 4 rozdziały.
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 01-03-2018, 21:05
Jak wyżej, szanse na koniec BM w tym arcu właśnie spadły praktycznie do zera. A szkoda bo jednak w gdzieś tam po cichu liczyłem że może Czarny wpadnie na filiżankę ciepłej herbatki

 
Cytat:Koniec obecnego arcu coraz bliżej, razem z końcem zbliża się rozdział 900, a jak wiadomo musimy wtedy dostać jakąś akcję z kosmosu.
W rozdziale 900 oficjalnie dołączy 9 przydupas Luffyego- Jinbe, to jest naprawdę bardzo duże wydarzenie minęło 10 lat od dołączenia ostatniej osoby, dlatego rozdział 900 w tomie 89 będzie nosił tytuł "Dziewiąty"  Wink  Plus pewnie dostaniemy w tym rozdziale coś sytego z Reverie lub Wano
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Lady Pudding

Super świeżak

Wiek: 27
Licznik postów: 246
Miejscowość: Water 7

Lady Pudding, 01-03-2018, 21:52
(01-03-2018, 21:05)Dejo napisał(a): Jak wyżej, szanse na koniec BM w tym arcu właśnie spadły praktycznie do zera. A szkoda bo jednak w gdzieś tam po cichu liczyłem że może Czarny wpadnie na filiżankę ciepłej herbatki

 
Cytat:Koniec obecnego arcu coraz bliżej, razem z końcem zbliża się rozdział 900, a jak wiadomo musimy wtedy dostać jakąś akcję z kosmosu.
W rozdziale 900 oficjalnie dołączy 9 przydupas Luffyego- Jinbe, to jest naprawdę bardzo duże wydarzenie minęło 10 lat od dołączenia ostatniej osoby, dlatego rozdział 900 w tomie 89 będzie nosił tytuł "Dziewiąty" Wink  Plus pewnie dostaniemy w tym rozdziale coś sytego z Reverie lub Wano

W sumie nie pogardziłabym sytuacją, gdzie na przykład Morgans otrzymuje jakąś informacje odnośnie Reverie albo nie wiem, może Rewolucjonistów Big Grin Albo poprzez Stussy okaże się, że Rząd planuje coś grubszego.
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 01-03-2018, 23:37
(01-03-2018, 20:41)Lady Pudding napisał(a): Myślę jednak, że nikt Big Mom nie zgarnie
Ja to bym chciał żeby rzeczywiście wpadło sporo osób żeby skorzystać z sytuacji i ubić BM, a ta by im wtedy pokazała, że jest Yonko i nie ma z nią żartów. Bo to jest coś czego jeszcze w tym arcu do końca nie zrobiła.
"Teraz jak już zjadłam tort, czas na podwieczorek", czy coś Tongue

Myślicie, że dostaniemy jakieś nowe nagrody?
 
Siafant

Marynarz

Wiek: 26
Licznik postów: 30

Siafant, 02-03-2018, 00:31
Cytat:Ja to bym chciał żeby rzeczywiście wpadło sporo osób żeby skorzystać z sytuacji i ubić BM, a ta by im wtedy pokazała, że jest Yonko i nie ma z nią żartów. Bo to jest coś czego jeszcze w tym arcu do końca nie zrobiła.
"Teraz jak już zjadłam tort, czas na podwieczorek", czy coś Tongue

Myślicie, że dostaniemy jakieś nowe nagrody?
hehe wyżej pisał o tym, że byłby dobry pomysł jakby marynarka zrobiła wjazd i ściągnęła BM, nie wiem w sumie czy lepszym scenariuszem będzie jakby Marynarka pokazała swoją potęgę, a moze jakby BM się zrehabilitowała miażdżąc ich atak. Tak czy owak jakiś admirał mógłby się pojawić Big Grin

A jeśli mowa o nagrodach to sama obecność Morgansa mogłaby sprawić, że ich poczynania obiegną cały świat całkiem szybko, tylko też stosunkowo niedawno dostali aktualizacje nagród myślisz, że Oda znów to zrobi?

No i tak BTW siemka forumowicze :d
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,490

Mordoc, 02-03-2018, 03:28
Jeśli chodzi o rozdział 900, to nie będę oryginalny i napiszę, że widzę 3 opcje:
1) Dołączenie Jinbe
2) Zajawka z Wano albo ze spotkania Marco
3) Coś fajnego na Reverie
(01-03-2018, 23:37)CCORD napisał(a): Myślicie, że dostaniemy jakieś nowe nagrody?
(02-03-2018, 00:31)Siafant napisał(a): A jeśli mowa o nagrodach to sama obecność Morgansa mogłaby sprawić, że ich poczynania obiegną cały świat całkiem szybko, tylko też stosunkowo niedawno dostali aktualizacje nagród myślisz, że Oda znów to zrobi?
(02-03-2018, 01:11)Dejo napisał(a): W punkt @Siafant Smile, dopiero niedawno dostali nagrody (nie całe 100 rozdziałów temu) trochę za szybko na kolejne.
3 cytaty, ale jedna odpowiedź :p
Mamy jeszcze Stussy, więc ona również może przyczynić się do listów gończych.
Może faktycznie nie tak dawno, dostaliśmy nowe nagrody, ale w większym stopniu dotyczyły one grupy, która została na Dressrosie. Teraz być może ci z WCI dostaną znaczny wzrost wartości, a Carrot dostanie swój pierwszy list gończy. Chopper pewnie z 200 B dostanie :p
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Hinczykbn

Pierwszy oficer

Licznik postów: 998

Hinczykbn, 02-03-2018, 10:02
BM nie zostanie pojmana w tym Arcu, słowa Kata to potwierdzają.
Było by fajnie, jakby marynarka się połaszczyła na Yonko, który nie ma obstawy 2 Słodkich ale z drugiej strony wolę zobaczyć walkę Luffy vs BM kiedyś.


Co do nagród, jeśli wyłapią że Luffy+Capone no i + Germa(Która nic nie robi), zrobili taki rozpiernicz u Yonko nagrody bankowo wzrosną.
Gazeciarze równie dobrze mogą myśleć, że to kolejny Sojusz Słomianych.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Szarim Musty

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 488

Szarim Musty, 02-03-2018, 11:00
(01-03-2018, 19:55)hehe napisał(a): Koniec obecnego arcu coraz bliżej, razem z końcem zbliża się rozdział 900, a jak wiadomo musimy wtedy dostać jakąś akcję z kosmosu. Załoga Big Mom od początku arcu pokonuje się praktycznie sama, Mamuśka też nie jest w najlepszej formie, więc fajnie wyglądałoby, gdyby ktoś w świecie OP wykorzystał taką słabość. No i mam na myśli oczywiście Marynarkę.

900 rozdział - 10 słomiany Wink 

Kto może wykorzystać obecną słabość BM? Kaido oraz Shanks. Nie zapominajmy, że zbliża się Reverie więc nie ma szans aby Marynarka ruszyła teraz większą siłą na terytorium wroga, a BM to dalej Yonkou więc 1 admirał to za mało. Czarnobrody też raczej odpada, on chyba goni Dragona więc zanim ogarnie się z sytuacją jaka panuje u BM to kobiecy Yonkou z załogą już się zdążą ogarnąć. To samo się tyczy Dragona... przy czym rewolucjonistom pewnie nie na rękę byłby upadek Yonkou. Reasumując... jedyną postacią która może wykonać jakiś ruch jest Kaido iw sumie fajnie by było gdyby w momencie kiedy słomki robiły mu wjazd na chatę on sam siedziałby na WCI. No ale skąd on mógłby się odpowiednio szybko dowiedzieć by odpowiednio szybko wykonać ruch. BM teraz nie upadnie, no ale cóż...
(02-03-2018, 10:02)Hinczykbn napisał(a): BM nie zostanie pojmana w tym Arcu, słowa Kata to potwierdzają.

Nie kojarzę tych słów... czyżby były one z najnowszego rozdziału, który jeszcze się nie pojawił (u nas)? Jak tak to troszkę spoiler XD

Wracając do tematu. 
(01-03-2018, 19:55)hehe napisał(a): Najsilniejszy członek załogi zaraz po BM został prawie pokonany, część załogi zdradziła, Big Mom od początku daje sobą pomiatać, jaki jest sens dalej trzymania tych postaci w fabule?

BM dalej jest Yonkou jakby takie zamieszanie ją zdetronizowało to by znaczyło, że nigdy na ten tytuł nie zasługiwała. No i ponownie ona jest yonkou więc nawet przy upadku Katakuriego zostaje najsilniejsza postać załogi. 
(01-03-2018, 19:55)hehe napisał(a): Marynarka musi w końcu pokazać, że liczy się w Nowym Świecie, a jak lepiej dać tego dowód, niż powalić Yonkou? Taki motyw IMO pasuje pod Akainu, no i to dobry moment, żeby zaprezentować nowego admirała w akcji.

Jak wyżej napisałem... Reverie wyklucza wykonanie jakiegoś gwałtownego ruchu w wykonaniu Marynarki. Dodać trzeba, że nie wiedzą co się stało między załogą czarnego i rewolucjonistami i czy Dragon niczego nie planuje. Zbyt duże ryzyko.
(01-03-2018, 19:55)hehe napisał(a): Załoga Słomków musi jakoś uciec, a chyba najlepiej będzie im tego dokonać podczas chaosu bitewnego.

Luffik da nogę z świata luster, Sanji skopie 4 słodkiego dowódcę (dawnego 4)... BM zajęta będzie jedzeniem, a Sunny bez większych problemów ucieknie flocie ze Smuthie na czele. Sunny ma tą swoją Colę do odskoczenia, a potem przy pomocy genialnego nawigatora oraz sternika utrzymanie przewagi wydaje się iście banalnym zadaniem.
(01-03-2018, 19:55)hehe napisał(a): Najważniejsza jest tutaj Stussy, od początku widzi, co się dzieje, jestem przekonany, że dochodzą do niej informacje o walce Katakuriego i pogoni za tortem. Członek CP0 powinien wiedzieć, że taka okazja się już więcej nie nadarzy. ​

Kat walczy solo więc nawet jak zobaczy Luffika to nie będzie wiedziała czy uciekł czy wygrał pojedynek. To co dzieje się w świecie luster zostaje w świecie luster... no może dawna fanka Kata wszystkim wyśpiewa co się stało ale wtedy będzie po ptokach.


PS. Pojawił się najnowszy rozdział więc przepraszam za zwrócenie uwagi o spoilerach Smile
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź