Klątwa Ondyny - choroba Czarnobrodego
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Ayanami

Wicekapitan

Licznik postów: 273

Ayanami, 18-03-2019, 00:40
Teoria z dwiema głowami ciekawa, ale zawsze zakładałam, że owoce trafiają do żołądka i dopiero wtedy władający zyskuje moc. Założyłam to po tym jak Shanks próbował nakłonić Luffy'ego do wyplucia owocu gumy. Co oznaczałoby, że owoc musi zostać przełknięty a nie tylko ugryziony by dać władającemu moc. Było powiedziane, że dwie osoby nie mogą dzielić mocy jednego owocu, ale wyobraźcie sobie, że dwie osoby gryzą owoc w tym samym czasie, który z nich otrzyma moc? Zakładam, że ten, którego odgryziony kawałek trafi do żołądka pierwszy. To tylko moje założenia.
To prowadzi mnie do teorii, która opiera się na wadach/mutacjach genetycznych. Może zamiast dwóch głów/twarzy Czarnobrody ma dwa żołądki? Jak krowy mają cztery komory w żołądku tak Czarnobrody mógłby mieć dwa lub trzy (dla trzeciego owocu, jeśli się uprzeć).

EDIT. Ostatnio natknęłam się na teorie, że BB znalazł info gdzie w ciele znajdują się diabelskie owoce i w ten sposób mógł je 'wyrwać' z ciała władającego. To nie moja teoria, ale pasuje do mojej. Gdyby BB dowiedział się, może na Drum, że diabelskie owoce pozostają w żołądkach władających, wiedziałby, że może bezpiecznie zjeść kolejny i wiedziałby jak kraść je od innych.
"Mroczny bohater to rycerz w zbryzganej krwią zbroi. Jest brudny i zmęczony, 
i cały czas robi wszystko, żeby zaprzeczyć, że jest bohaterem".
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź