Sposoby na zyskanie nieśmiertelności w OP
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Horsie

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 22
Licznik postów: 992

Horsie, 19-06-2018, 06:19
(18-06-2018, 17:46)Mordoc napisał(a): Z tym zagadnieniem wiąże się kolejne pytanie.
Czy Law może zamienić swoją własną osobowość/ duszę z kimś innym? Wiadomo, że moc owocu jest przypisana do ciała (Franky w ciele Choppera), więc jeśli zamieni się z kimś ciałami, to możliwe, że nie będzie mógł wrócić (np. wróg może tego nie chcieć, albo nie będzie potrafił tego użyć przez jakiś czas).
Z paramecią zazwyczaj jest tak że jak możesz modyfikować swoje ciało (np owoc luffiego) to nie możesz to robić komuś innemu i na odwrót. Więc raczej nasz doktorek nie jest wstanie robić takich rzeczy z własnym ciałem, przynajmniej tak mi się wydaje, ten owoc i tak już jest mega op.
(18-06-2018, 17:46)Mordoc napisał(a): Co się stanie, jeśli Law zamieni tę nieśmiertelną osobę z kimś innym? Np. Luffy znajdzie się w ciele Kaido, a Kaido w ciele Luffy'ego.
a) Luffy w ciele Kaido będzie nieśmiertelny,
b) Kaido w ciele Luffy'ego będzie nieśmiertelny,
c) obaj będą nieśmiertelni,
d) żaden nie będzie nieśmiertelny, więc zamiana ciał jest sposobem na zdjęcie nieśmiertelności?

To jest akurat dość ciekawe, nie myślałem o tym w ten sposób ale wydaje mi się że jednak chodzi o dusze niż same ciało, w wielu przypadkach Oda pokazywał że to ona jest rdzeniem człowieka (owoc brooka i mamuśki). Więc o ile ktoś kiedyś tam władał owocem lawa (poprzedni właściciel) i dał niesmiertelność Kaidou to teraz jego dusza jest na to skazana, ciekawe nawet czy sama zamiana ciała by działała patrząc na to że były to wyniki tych samych owoców lecz u innych właścicieli. Oda raz na jakiś czas zrobi coś op lub szalonego gdzie omija typowe limity ludzkiego ciała i fizyki (jak np ta ciąża matki Ace) ale jednak to by było za wiele imo. Już sama nieśmiertelność Kaidou jest op af, więc wydaje mi się że raczej nie będzie ona zbytnio dotykana (jakoś tam pewnie i tak go zabiją). Fajnie by było jednak zobaczyć jak Law zamienia ciałami Kaidou i Luffiego (wyobraźcie to sobie Big Grin)
[Obrazek: safe_image.gif]
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź