One Piece - Rozdział 899
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 18-03-2018, 10:53
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym rozdziale One Piece. 
 


Wersja Polska:


Wersja Angielska:
One Piece 899[JB]
 One Piece 899[MS]









Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się skanlacji bieżącego rozdziału.

Zabrania się dyskusji o spoilerach z najnowszego rozdziału One Piece. Uprasza się aby w tym celu korzystać z bliźniaczego tematu o spoilerach o nadchodzącym rozdziale.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 23-03-2018, 08:36
Zapraszam Do CzytaniaSmile
Spodziewałem się, że *Judge albo Rybacy pomogą słomkowym w tym rozdziale, a tu proszę zrobili to i Rybacy i płaczek, ale to dobrze zostało już niewiele nas tu trzyma (co bardzo mnie cieszy): Ucieczka i zjedzenie tortu, a Czarka nie liczę, bo albo się ukrywa na statku słomkowych albo dostanie historyjkę.
Morgans i Stussy spakowali tornistry i dali nogęSmile, więc raczej nie uda się piratom BM zataić co się wydarzyło, a to może oznaczać że ktoś ich w niedługim czasie odwiedzi, i dokończy robotę po Bege i Luffym.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Hinczykbn

Pierwszy oficer

Licznik postów: 998

Hinczykbn, 23-03-2018, 10:46
Bardzo się cieszę, że informacje wypłyną na światło dzienne. - Mówiłem, że zrobili za dużo by świat się o tym nie dowiedział.
Kolejne potwierdzenie, że ryboludzie oficjalnie pomogą w kłopotach - Świetnie, flota rośnie w siłę.
Strasznie szkoda Sanjiego, znów nic nie pokazał.. kiedy on dostanie, w końcu walkę z silnym wrogiem 1 vs 1?

Mamuśka przy torcie! Za tydzień na ostatniej stronie rozdziału albo uśnie(coś jak Luffy, w trakcie posiłku) albo padnie na glebe i tak się rozdział skończy.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 23-03-2018, 14:00
Cytat:Bardzo się cieszę, że informacje wypłyną na światło dzienne. - Mówiłem, że zrobili za dużo by świat się o tym nie dowiedział.
I tak nie będzie nowych nagród po WCI  Tongue
 
Cytat:Strasznie szkoda Sanjiego, znów nic nie pokazał.. kiedy on dostanie, w końcu walkę z silnym wrogiem 1 vs 1?
Może na Wano sie Oda zlituje, i da mu przeciewnika Smile



W sumie trochę zapomniałem o Bege fajnie że przetrwał, ale Nostra Castello Cry
Spoiler

[Obrazek: uSBB6pz.png]

Bege już miał podobną sytuację, ze statkiem przed TS, czyżby po zniszczeniu odbudowywał identyczny za każdym razem. Raczej nie traktuje statku tak jak słomkowi, a do tego Nostra może "pasować" do mocy jego owocu (i nie chodzi mi o wygląd Smile) więc jest to możliwe, że będzie Nostra Castello 2 lub 3 Big Grin.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Seventy1

Agent sword

Licznik postów: 451

Seventy1, 23-03-2018, 15:18
Bardzo chciałbym, żeby w następnym rozdziale wydarzyło się coś dużego: przybycie marynarki z admirałem lub wparowanie Czarnobrodego z załogą...może powrót Enela... cokolwiek, byle rozdział 900 był wielki.
Spoiler

[Obrazek: 945.gif]

Ad3k

Kapitan z paradise

Licznik postów: 328

Ad3k, 23-03-2018, 16:23
świetny rozdział, dużo akcji, ciekawe czy w nastepnym odcinku ujrzymy łezke ojca Sanjsego Tongue


a co do nagród... ja obstawiam, że nie tyle, że wzrosną, co poszyyybują
Czasem czytam wypociny...
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,490

Mordoc, 23-03-2018, 16:39
(23-03-2018, 10:46)Hinczykbn napisał(a): Strasznie szkoda Sanjiego, znów nic nie pokazał.. kiedy on dostanie, w końcu walkę z silnym wrogiem 1 vs 1?
W następnym rozdziale? Big Grin W tym chyba on zablokował tego dżina, więc może coś jest na rzeczy.

Zapowiada się, że w następnym rozdziale będzie wielka bitwa morska. BM zeżre tort i będzie out, Perospero jest osłabiony, więc z takich najpoważniejszych zagrożeń została Smoothie.

Luffy mistrz "dzięki za pomoc, nara" i to zdziwienie, czemu Judge wymienia same zalety Sanji'ego xD
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

janek z

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 1,282
Miejscowość: Warszawa

janek z, 23-03-2018, 18:30
Trochę taki zapychacz przed rozdziałem 900. A upadek BM jest już chyba nieunikniony, nie zdziwię się jak jej słabość wykorzystają inni Yonkou lub Marynarka.
[Obrazek: d7354cb3418f36196b14823696064d80.jpg]
Silnikov

Piracki oficer

Licznik postów: 701

Silnikov, 23-03-2018, 20:09
Marynarka na pewno nie zrobi żadnego ruchu. Marynarka ma jedynie utrzymać status quo i każde wahanie w światowej równowadze jest niemile widziane na samej górze. Sprawiedliwość jest tylko pretekstem. To identyczna sytuacja jak w przypadku imperium brytyjskiego, które przez około 200 lat zawsze stawało po stronie słabszych, by przypadkiem nie urósł jej konkurent do światowej hegemoni. Przykład:
Sojusz z Francją i Sowietami, żeby powstrzymać hitlerowską rzeszę. Po drodze sprowokowanie Polski do bezsensownej walki, żeby Francja nie przyjęła na siebie pierwszego uderzenia i nie osłabiła się zbytnio względem rywala. W razie czego w szczycie swoich możliwości Wlk Brytania przechylała szalę swoimi siłami. To samo w One Piece. Nawet gdyby Big Mom i jej załoga poniosła by porażkę, to Marynarka nie będzie jej dobijać a wręcz przeciwnie: powinna sprowokować Supernovas i inne silne załogi z Nowego Świata do atakowania pozostałych Yonko, żeby nie mogli się skupić na zajmowaniu terytorium Big Mom. Nie dość tego, powinni poszczuć Yonko na samych siebie! I wtedy gdy ich załogi będą miały problemy do rozwiązania, powinni zacząć ich nadgryzać i powoli zajmować terytorium Big Mom by utrzymać równowagę. Ja bym tak zrobił dysponując zasobami Marynarki. ;P Oczywiście nie uwzględniłem w tej historyjce Luffy'ego, który musi zostać królem piratów i będzie brał coraz więcej wysp i sojuszników pod swoje skrzydła.
Beetlejuice

Kapitan z paradise

Licznik postów: 326

Beetlejuice, 23-03-2018, 22:01
Marynarka to ma teraz ważniejsze sprawy na głowie a co do innych Imperatorów to Kaido i Shanks odpadają a BB Team nie wiadomo w jakim jest stanie po wydarzeniach z ekipą Dragona więc raczej załoga Big Mam powinna przetrwać ale wstydu pewnie się najedzą jak pójdzie w światy że dwóch rookie tak zamieszało na ich terenie.Jedyne zagrożenie jakie bym widział to Giganty od Lokiego ale to chyba za wcześnie dla nich i poza tym do końca nie wiemy jak to do końca jest miedzy nimi a Mamuśką.

Chapter nawet spoko ale dla mnie szkoda jednak że nie było tego rzutu statkiem Mafiozy w Słomianych skoro on i tak tam leży zniszczony to może jeszcze zostanie taki rzut wykonany Smile.Duża głowa i ryboludzie spoko ale co z załogą Bega gdzie oni są i jak się wydostaną z terytorium wroga bez statku i tu fajnie byłoby żeby wkroczył on cały na biało czyli człowiek gaz z zajumanym statkiem.Co do Słomianych to mam nadzieję na jakąś jeszcze wymianę ciosów z tym Dżinem bo jest spoko Smile.
Lady Pudding

Super świeżak

Wiek: 27
Licznik postów: 246
Miejscowość: Water 7

Lady Pudding, 23-03-2018, 23:20
Mont D'or wspomniał o schwytaniu Morgansa i Stussy, którzy w porę się ulotnili. Grube ryby im odpadły, więc poślą po nich jakiś randomów (nie wiedzą, że Stussy jest z CP0, więc pewnie myślą, że polują na zwykłych zjadaczy chleba). Osobiście nie zdziwiłabym się, gdyby inni agenci gdzieś czekali w gotowości. No ale o tym się przekonamy w przyszłych rozdziałach.
Beetlejuice

Kapitan z paradise

Licznik postów: 326

Beetlejuice, 23-03-2018, 23:28
(23-03-2018, 23:20)Lady Pudding napisał(a): Mont D'or wspomniał o schwytaniu Morgansa i Stussy, którzy w porę się ulotnili. Grube ryby im odpadły, więc poślą po nich jakiś randomów (nie wiedzą, że Stussy jest z CP0, więc pewnie....
  
                                                                                                                                                                                                                                                      Wpadnięcie CP0 żeby dobić Mamuśkę byłoby ciekawie tylko czy oni są dość silni żeby ogarnąć pobijaną załogę Imperatora.

(23-03-2018, 22:15)RouninN1 napisał(a):
(23-03-2018, 22:01)Beetlejuice napisał(a): że dwóch rookie
Drugi to Urouge?
                                                                                                                                                                                                                                                    Capone to też rookie z tego co pamiętam Smile.
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 24-03-2018, 02:30
No jest tak jak janek pisał, ciężko oceniać ten rozdział bo to tylko zapychacz przed tym kulminacyjnym rozdziałem 900.

Myślicie, że będę mógł pisać, że Sanji>BM :]?

Może Stussy zechce uciszyć Morgansa? Jako CP0 może być jej nie na rękę żeby świat się dowiedział.

Ja to bym chciał żeby Sanji zatrzymał Smoothie. Miał już zderzenie z dżinem. Byłoby to ciekawe, bo Sanji nie uderzy kobiety, ale z drugiej strony jego załoga po niego tutaj przyszła, kapitan jest prawie martwy, Jinbei ma inne zadanie (sterowanie statkiem), mogą nie wyjść z tego cało jeśli czegoś nie zrobi. Nie mówię, że ją uderzy, ale może zrobi coś innego?
 
Keisiak

Kapitan z nowego świata

Wiek: 26
Licznik postów: 415

Keisiak, 24-03-2018, 02:38
(24-03-2018, 02:30)CCORD napisał(a): Ja to bym chciał żeby Sanji zatrzymał Smoothie. Miał już zderzenie z dżinem. Byłoby to ciekawe, bo Sanji nie uderzy kobiety, ale z drugiej strony jego załoga po niego tutaj przyszła, kapitan jest prawie martwy, Jinbei ma inne zadanie (sterowanie statkiem), mogą nie wyjść z tego cało jeśli czegoś nie zrobi. Nie mówię, że ją uderzy, ale może zrobi coś innego?

Generalnie to Sanji zawsze może blokować jej ataki, podczas walki z Kalifą włąśnie tak robił, jedynie blokował jej ataki samemu nie zadając jej obrażeń. Mogłoby to wyglądać ciekawie, zwłaszcza że jest ona w połowie długonogą, a obni są znani ze swoich potężnych nóg, wręcz idealny przeciwnik.
Hinczykbn

Pierwszy oficer

Licznik postów: 998

Hinczykbn, 24-03-2018, 14:53
Fajnie jakby pojawiła się marynarka i dokończyła robotę, albo chociaż BB z ekipą, którzy wpadają podobijać resztę załogi BM i ewentualnie zabić dla owocu.
Ewentualnie rewolucjoniści..

(24-03-2018, 02:38)Keisiak napisał(a): Generalnie to Sanji zawsze może blokować jej ataki, podczas walki z Kalifą włąśnie tak robił, jedynie blokował jej ataki samemu nie zadając jej obrażeń. Mogłoby to wyglądać ciekawie, zwłaszcza że jest ona w połowie długonogą, a obni są znani ze swoich potężnych nóg, wręcz idealny przeciwnik.

Pudding zamieniła u Sanjiego wspomnienia i teraz Kucharz nie będzie się hamował. Będzie jechał z każdym czy to chłop czy baba.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź