One Piece - Odcinek 829
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Wiek: 25
Licznik postów: 2,215

Dejo, 25-03-2018, 07:42
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
Mrowlanin

Wicekapitan

Licznik postów: 259

Mrowlanin, 25-03-2018, 14:28
łuhuhu, jaka panowała tutaj nastrojowość i pompowanie balonika <3
Kwestia fillerowa wręcz fenomenalna.
Czekam gorąco na herbatke <3
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 331

Kaioken, 25-03-2018, 15:53
Tak, odcinek dużo lepszy niż poprzednie. Do tego z tego co wiem za tydzień Katakuri. Koniec odcinka to podobny (ale dużo mniejszy) hype jak z odliczaniem do egzekucji Ace'a, m ^^

No cóż .. szykują się ciekawe dwa tygodnie wolnego przede mną: w Swtor - Izax i konwersacja z Arcann'em i Asharą, One Piece - chap 899 (specjalnie ten chap dzisiaj odpuszczam, aby przeczytać go za tydzień, bo pewnie będzie przerwa) i 900 + 2 odcinki, start Boku no Hero Academia sezon 3 + 2 ova, Swtor - Ziost Knight'em, Hajime no Ippo - walka o pas mistrza świata, Gintama - po serii fillerów kolejny poważniejszy arc z Yoshiwarą, Guild Wars 2 - fabuła w Grove oraz powrót do Shingeki no Kyojin sezon 2 czekając na sezon 3 + kolejny ova xD Jeszcze do tego Wojny Klonów i 3 movie pewnych tytułów, m.
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź