One Piece 535 - dyskusja
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Szyna100

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 416

Szyna100, 11-03-2009, 11:34
No i mamy już spoilery do najnowszego chaptera mangi Smile

http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?t=46897
Szogun

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,249

Szogun, 11-03-2009, 14:03
Lol zapowiada się ostro, szkda że nie ma skanów bo mnie okropnie interesuje co się stało z jego rękoma. Heh no i ważne jest to że Boniek się przebrał za Haniballa XD>
Grigorij

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,334

Grigorij, 11-03-2009, 14:10
Boniek na pewno pójdzie ratować Luffy'ego. Pozostałe chłopaki pewnie też. Fajnie by było gdyby poszli mu pomóc nie przez przypadek tylko z własnej woli (przemiana wewnętrzna).

A po takim treningu Brook pewnie będzie pakerem chociaż jest szkieletem i nie ma mięśni.
lili

Wilk morski

Licznik postów: 56

lili, 11-03-2009, 14:13
To roztopione ciało na końcu przeraziło mnie... Ale gumę jak się przetopi to nadal można jej uzywać?
Cinu

Piracki wojownik

Licznik postów: 104

Cinu, 11-03-2009, 14:39
Ciekawe co będzie z Luffy'm... Po tym co jest na obrazku, jakoś nie zapowiada się, żeby wyszedł z tej trucizny bez niczyjej pomocy. Nawet nie wiem jak mu mogliby pomóc. :F
Ouek

Super świeżak

Licznik postów: 210

Ouek, 11-03-2009, 14:49
O niee ;O Luffy się roztapia :O
Boję się tego chaptera T_T
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 11-03-2009, 16:16
Zapowiada się ciekawie :]
Zastanawiam się co tam tak wszystko zmroziło ( może mi się wydaje ), czyżby to Ao Kiji Big Grin
Ouek napisał(a):O niee ;O Luffy się roztapia :O
Boję się tego chaptera T_T
Szczerze mówiąc ja też O_O
Cinu

Piracki wojownik

Licznik postów: 104

Cinu, 11-03-2009, 16:21
To chyba jest trucizna, a nie lód. :p
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 11-03-2009, 16:50
To nie trucizna, popatrz zresztą na nagłówek i na stroje strażników.
misiubomisi

Szczur lądowy

Licznik postów: 9

misiubomisi, 11-03-2009, 17:04
Prawdę mówiąc nie wiemy w pełni co się dzieje z luffim. Może znów go ktoś uratuje ostatnio ciągle dostaje w dupę.
Cinu

Piracki wojownik

Licznik postów: 104

Cinu, 11-03-2009, 17:37
BlackKuma, ja mówie o obrazku 5 od góry, chyba jego masz na myśli, bo tam tak jakby sopelki są. I ludzie w dziwnych strojach. Ale na tym samym obrazku na spodzie jest osoba z której coś ścieka, przypuszczam, że to jest trucizna... I osoba, która przez przypadek w poprzednim chap'ie potraktował Magellan trucizną.
Powiedz o którym dokładnie myślisz. :p
edit.
Ten, który jest podpisany Freezing Hell, jest chyba naturalnie taki zimny... Chociaż może, bo jest 'newcomer'... Ale bardziej się skłaniam ku wersji, iż tam jest zimno. To level piąty, nazwany Freezing Hell bodajże. =]
ReniQ

Nowicjusz

Licznik postów: 12

ReniQ, 11-03-2009, 20:26
luffy sie jeszcze trzyma ;p bo nogami wymiata ;p
lili

Wilk morski

Licznik postów: 56

lili, 12-03-2009, 01:17
Powiedzci mi dlaczego nagle naszła mnie dziwna myśl, że Magellan uzna iż pokonał/ stopił Luffyego i zostawi go tak... a ten doczołga się do kochni/spiżarni napełni siły. Ace'a zabiorą już na miejsce egzekucji... no i gumiaczek jakoś(nie wiem jak) dotrze tam i spotka tam Białobrodego i Shanksa i reszta jego załogi zjawi się (też nie wiem jak^^) i uratują Ace'a Wink
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 12-03-2009, 01:20
lili napisał(a):stopił Luffyego i zostawi go tak... a ten doczołga się do kochni/spiżarni napełni siły.
A co z antidotum?? Nawet jeśli wpierdzieli wszystko, co mógłby znaleźć w korycie to i tak nic nie da.
lili napisał(a):Ace'a zabiorą już na miejsce egzekucji... no i gumiaczek jakoś(nie wiem jak) dotrze tam i spotka tam Białobrodego i Shanksa i reszta jego załogi zjawi się (też nie wiem jak^^) i uratują Ace'a Wink
Za dużo cudów byś chciała Big Grin
lili

Wilk morski

Licznik postów: 56

lili, 12-03-2009, 01:26
To przecież Luffy... czego innego można się spodziewać^^
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź