Thousand Sunny - Czy Zostanie Ulepszony?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
 Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Wiek: 25
Licznik postów: 2,273

Dejo, 31-03-2018, 21:22
WCI jest pierwszym arcem w którym dotąd epicko niezniszczalny Sunny, (którego mijały prawie wszystkie kule), został bardzo poważnie uszkodzony.
Wiemy już jakie zajęcie Flam będzie miał na Wano. Ale, jak uważacie, statek zostanie po prostu naprawiony? Czy może zostanie przy okazji lekko przerobiony, wzbogacony o jakieś nowe bronie, a może o materiał zwiększający wytrzymałość?Po TS Franky np. usunął kanał zero z napędem kołowym, więc przeróbki już miały miejsce, a przy obecnych zniszczeniach pojawia się opcja na większe zmiany, może w końcu Franky pozbędzie się jednego z najbardziej bezużytecznych pomieszczeń (i największych przy okazji) czyli "Tego z akwarium" i przerobi go na coś bardziej pożytecznego na pirackim statku, na co osobiście liczę Smile
 
Spoiler

[img=0x0]https://i.imgur.com/3mnhqTh.png[/img]

 
[img=0x0]https://j.gifs.com/KZKNpM.gif[/img]
Beetlejuice

Wicekapitan

Licznik postów: 266

Beetlejuice, 31-03-2018, 21:59
W sumie cokolwiek zrobi jeszcze ze statkiem Franky to i tak nigdy nie będzie w stanie się obronić przed atakiem kogoś pokroju Big Mom w końcu to tylko statek.Już i tak jest zrobiony z najlepszego drewna więc nie wiem co by miało podnieść jego wytrzymałość może jakiś najlepszy metal ale wtedy może stracić mobilność więc zawsze coś za coś Smile.Co do broni jakoś Sunny pełna armat i różnego rodzaju dział mi nie pasuję więc dobrze jest jak jest Smile.
Mordoc

Shichibukai

Licznik postów: 1,254

Mordoc, 31-03-2018, 23:25
Pomyślmy, co wiemy o Frankym.
- za dzieciaka tworzył bojowe statki, którymi pokonywał potwory morskie,
- miał w rękach plany Plutonu.
Wnioski na temat przyszłości Sunny nasuwają się same :p

Istnieje jeszcze bardzo mała szansa, że SHP dostana 3ci statek (zgodnie z zasadą 1wszy z East blue, 2gi z GL, 3ci z NW), ale równie dobrze może on być zbudowany na podstawach Sunny.
Generalnie Statek Rogera powstał na Water 7, więc podejrzewam, że Sunny będzie już służył Słomianym do końca przygody.

Jeśli chodzi o ulepszanie, to póki co jest to statek do pływania i uciekania, a do bitwy morskiej nadaje się tak sobie, więc po zetknięciu z Flotą BM, SHP może wyciągną wnioski.

Jeśli chodzi o ankietę, to mam problem z wyborem. Waham się między"Dokona Kilku Drobnych Przeróbek" a "Bardzo Mocno Przerobi Statek"
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

CCORD

Gorosei

Wiek: 21
Licznik postów: 4,547
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 31-03-2018, 23:35
Może nie zniszczone, ale chciałbym aby było podniszczone. Tak jak Merry. I żeby to nie były naprawy, które Franky jest w stanie wykonać.

Może zamiast robić nowy statek, będzie tak jak Mordoc mówi i przerobią Sunny? Albo może Franky uzna, że i tak chciał wskoczyć na wyższy poziom i zrobić coś ciekawego?

Ja osobiście Sunny nie lubię. Denerwuje mnie ten przerosty formy nad treścią. Merry była fajna, prosta, bez zbędnego przekombinowania.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Marshal

Bosman

Licznik postów: 175

Marshal, 01-04-2018, 00:05
Statek będzie na sto procent reperowany i powiększany. Trzeba zrobić osobne pokoje dla Carrot, Jinbe i Mr. Gastino Wink
Hinczykbn

Imperator Podziemia

Licznik postów: 585

Hinczykbn, 02-04-2018, 01:23
Stawiam, że będzie powtórka z rozrywki i statku nie da naprawić. Trzeba będzie go kompletnie przerobić, zbudować nowy?
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Beetlejuice

Wicekapitan

Licznik postów: 266

Beetlejuice, 02-04-2018, 01:50
Na 100% nie będzie nowego statku to jest dziecko i marzenie Frankyego coś jak Oro Jackson dla Toma jedyne co może to go trochę przerobić ale na pewno nie zbuduję nowego.Poza tym jestem ciekaw czy ma jeszcze jakiś zapas drzewa Adama.
Pekomamushi

Bosman

Licznik postów: 146

Pekomamushi, 02-04-2018, 18:38
(02-04-2018, 01:50)Beetlejuice napisał(a): Na 100% nie będzie nowego statku to jest dziecko i marzenie Frankyego coś jak Oro Jackson dla Toma jedyne co może to go trochę przerobić ale na pewno nie zbuduję nowego.Poza tym jestem ciekaw czy ma jeszcze jakiś zapas drzewa Adama.

Jeśli nie ma całkiem możliwe, że coś na Wano będzie zbudowane z tego materiału. Podobałby mi się motyw w którym mieszkańcy Wano w podzięce dla słomków rozbierają jakąś ważną dla nich budowle tylko dlatego bo jest stworzona z drzewa Adama by dać materiał do naprawy Sunnyego.
ARRRGH

Naczelnik Impel Down

Licznik postów: 1,194

ARRRGH, 02-04-2018, 18:39
Najbardziej prawdopodobna wersja jest taka, że Franky po prostu naprawi statek. Przede wszystkim nie mamy jeszcze stuprocentowej pewności, że Sunny rzeczywiście został zniszczony, bo ciągle możliwe są opcje mirage tempo/coup de burst/podmiany pamięci BM. Także można by coś więcej powiedzieć jak już zobaczymy jaki jest stan statku po całej akcji.
CCORD

Gorosei

Wiek: 21
Licznik postów: 4,547
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 02-04-2018, 18:41
(02-04-2018, 18:39)ARRRGH napisał(a): Najbardziej prawdopodobna wersja jest taka, że Franky po prostu naprawi statek. Przede wszystkim nie mamy jeszcze stuprocentowej pewności, że Sunny rzeczywiście został zniszczony, bo ciągle możliwe są opcje mirage tempo/coup de burst/podmiany pamięci BM. Także można by coś więcej powiedzieć jak już zobaczymy jaki jest stan statku po całej akcji.
Już o tym pisałem, ale ja bym nie wykluczał przebudzenia Luffy'ego Tongue Niby jest zmęczony, ale jak statek stanie się gumowy, to odbije kule.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Keczup

Wilk Morski

Licznik postów: 73

Keczup, 02-04-2018, 18:45
To by było zadużo power upów na jeden arc. Dwa tryby g4 + wymasterowana obserwacja , nie widze już miejsca dla przebudzenia.
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Seventy1

Kapitan

Licznik postów: 358

Seventy1, 02-04-2018, 19:35
Luffy będzie miał jeszcze jeden, góra dwa geary, z czego przynajmniej jeden będzie powiązany z przebudzeniem.
Keczup

Wilk Morski

Licznik postów: 73

Keczup, 02-04-2018, 21:47
Na jeden arc. Czyli licze w czasie całego WCI o to mi chodzi. Przebudzenia napewno nie osiągnie w walce z Big mom, najwyżej przy Kaido.
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Pajmon

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 1,769

Pajmon, 03-04-2018, 14:03
Jak dla mnie to Sunny może i utonąć. Ten statek nie ma w sobie duszy Merry ani nic pirackiego. To jest bardziej wycieczkowiec niż statek piracki; bar, wielkie akwarium, trawniczek na pokładzie, luksusowe pokoje, jakieś przełączane tryby. Jedną z niewielu rzeczy na tym statku która mi się podoba jest napęd CDB i na tę chwilę nic więcej mi nie przychodzi do głowy.
[Obrazek: giphy.webp]
Spoiler

[Obrazek: 9qKEXOG.jpg]

Dejo

Sogeking

Wiek: 25
Licznik postów: 2,273

Dejo, 10-02-2019, 12:51
W sumie skoro na Wano są tacy specjaliści od kairoseki i Poneglyphów to statek zostanie w ten sposób wzmocniony, zwłaszcza jego spód żeby uniknąć podobnych problemów jak Z Merry, taka nieco bardziej pancerna wersja Sunny, byłaby ciekawa. a kto wie może jeszcze jakieś specjalne działo, albo jakiś tryb megazorda xD
 
Spoiler

[img=0x0]https://i.imgur.com/3mnhqTh.png[/img]

 
[img=0x0]https://j.gifs.com/KZKNpM.gif[/img]
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź