Nowy członek załogi SHP [SPOILERY]
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Gorosei

Wiek: 23
Licznik postów: 867

Dejo, 07-07-2015, 00:42
Fristajl, Bellamy jest słabszy nawet od Misjonarza Gambii :rotfl: Klub Barto pod jego dowództwem nie popływałby długo po NW Big Grin
[Obrazek: nr5QER.gif]
Flame Shooter

Nowicjusz

Licznik postów: 2

Flame Shooter, 10-07-2015, 01:20
Mi Bartolomeo nie do końca pasuje do Słomków, bowiem jest strasznie denerwującą postacią, której mogłoby po prostu nie być. Ma tylko niezłe umiejętności, ale te nieśmieszne scenki przedstawiajace jego skrajne zafascynowanie Słomianymi na dłuższą metę będą drażnić. Wolałbym go już jako wsparcie na czarną godzinę. Ogólnie jest traktowany jak powietrze przez Luffy'ego, więc raczej nie dojdzie do zwerbowania owego jegomościa.

No chyba, że się ogarnie na Sunny.

Ja tu widzę samych sojuszników, więc poza Jinbei nikt (chyba) na ten czas nie dojdzie.
WfanOP

Nowicjusz

Licznik postów: 7

WfanOP, 01-01-2017, 06:06
zastanawia mnie czy w NŚ kogoś zerbują bo 
Luffy przed GL zwerbował zoro, nami, usop, sanji na GL chopper, robin, franky, brook
"wydaje mi się" że pod koniec tego arcu dołączą jimbe z cezarem
i to bedzię koniec czy jak poprzednio bo jak poprzednio to 2 brakuje i kto to będzie maskotki ja chopper, nami, usop czy koxy jak zoro, sanji, luffy?
Horsie

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 21
Licznik postów: 984

Horsie, 03-01-2017, 00:09
Można już chyba oficjalnie powiedzieć że Jinbei dołączy (jak wyjdzie żywy z arcu z mamuśką).
[Obrazek: safe_image.gif]
IsshoFujitora

Kapitan

Wiek: 19
Licznik postów: 279

IsshoFujitora, 03-01-2017, 03:23
Ja bym wolał jakiegoś Mimka, bo brakuje w załodze. W sumie ryboluda też brakuje. Może po tym arcu dostaniemy dwóch nowych członków? Nikt nie powiedział, że musi to być zawsze jeden. A poza tym Jinbe niejako był już w załodze, bo miał "zaklepane miejsce". Więc można powiedzieć, że po prostu zajmie teraz te swoje miejsce, a na "nowe" dojdzie Carrot/Pedro.
Veisenhart

Majtek

Licznik postów: 25

Veisenhart, 03-01-2017, 16:50
Nie wiadomo czy przeżyje ten arc, ja bym wstrzymał się z jakimkolwiek "wpisywaniem" go w załoge.
legoras

Kapitan

Licznik postów: 366

legoras, 03-01-2017, 18:22
Ja tam w żadnego minka nie wierzę, czemu?
Bo nie maja oni żadnego marzenia, które mozna spełnić tylko poprzez bycie słomkowym a dokładniej dopłynięcie do Raftel +/- okolic (wypłynięcie z NW i powrót, moze gdzies przed Raftel marynarka postawiła last defence baze albo coś i tam będzie jakaś wielka bitwa, by nikt nie poznał prawdy pustego wieku).

Jedynie renifer się wyłamuje z takiego schematu.

Luffy 'skarb' na Raftel
Zoro na raftel pewnie bedzie walczyć z jakimś last bossem szermierzem bądź w 'okolicach'.
Nami mapa świata i opisanie/namalowanie drogi do niezbadanego Raftel?
Sanji all blue moze? na Raftel
Usopp myślę że gdzieś tu stanie się zapowiadanym dzielnym wojownikiem mórz. Bo jak nie tu to chyba juz nigdy..
Renifer nie pasuje.
Robin pusty wiek na Raftel
Franky statek wytrzyma droge do Raftel = spełni swoje marzenie.
Brook spotka wielkie bydle po Raftel.

Praktycznie wszystkie marzenia spełnią się naraz +/- 1 wyspa dalej.
A tacy minkowie jakie mają marzenie? No właśnie nie mają. Jedynie coś było wspominane o - 'chce udac się w podróż' czy 'odbyć przygode' czy jakoś tak, tej co jest na statku słomianch, ale to moze zrobic to sama i luffy nie jest do tego potrzebny. I de facto jezeli ma tak 'słabe' marzenie, to właśnie je spełniła bo juz jest w podróży na przygodzie.

Jimbe można uznać że pasuje do schematu - on chyba chciał tolerancji/wolności niewolników na świecie? Jak światowy rząd/red line zostanie rozwalone, pusty wiek odkryty, czy szlachta zostanie ubita/straci władze, to moze Jimbei uzna marzenie za spełnione.

Dlatego też, uważam że Cesar dołączy do załogi. Póki co to tylko on przez ostatnie kilka lat? pomijając Jimbe wyjawił swoje marzenie - zostanie najlepszym naukowcem na świecie. Niby, do tego nie potrzebowałby bycia słomkiem, ale na pewno w jakiś sposób by to mu pomogło, czy to np. poprzez jakąś potyczke/spotkanie/rywalizacje z vegapunkiem w przyszłości gdzieś na 'końcu świata', z którym jestem przekonany słomki będą miały styczność tym bardziej, jeżeli pracuje on dla swiatowego rządu/marynarki. No i mimo wszystko, widziałbym Cesara w załodze (logia, siła) , a gdyby jeszcze odwiedził go Ivankov i zmienił mu płeć na kobietę to byłoby wspaniale. A co do tego, że załoga by go nie akceptowała (renifer głównie).. mamy arc z dużą iloscią OP przeciwników, wsparcie Cesara w jakiejś krytycznej sytuacji (obrona życia słomka, pomoc w ucieczce, ukrycie na jakiś czas) może mocno zmienić opinie.


Może w tym roku się dowiemy Smile
CCORD

Gorosei

Wiek: 19
Licznik postów: 4,055
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 03-01-2017, 18:54
Szczerze wątpię w jakiegokolwie Minka, ze względu na to, że mamy Choppera. Mamy już maskotkę, a szczerze wątpię żeby znalazło się wielu Minków, którzy byliby silniejsi od Choppera, których dołączenie do załogi szłoby jakoś zgrabnie uzasadnić.

Z drugiej strony, nie podoba mi się też idea Jinbeia dołączającego do załogi. Lubię go jako postać, ale kompletnie mi nie pasuje do Słomianych. Najlepiej gdyby został jakimś kapitanem pierwszej dywizji, dowodziłby piratami-ryboludźmi, którzy byliby na rozkaz Luffy'ego, czy coś takiego. Chyba, że Oda zdecyduje się poświęcić jego życie w tym arcu, w co prawdę mówiąc powątpiewam.

Mowa też o Ceasarze - on nie jest czasem zły? Ale tak prawdziwie zły. Nie było chyba jeszcze pokazanej sceny, w której żałowałby tego co zrobił, czy coś w tym stylu. No i kolejna rzecz - mamy już genialnego wynalazcę, Franky'ego, co według mnie świadczy, że Ceasar nie jest potrzebny i nie dołączy.

Mnie podobałoby się gdyby dołączyła jakaś postać, której jeszcze w tym momencie nie znamy i która niekoniecznie ma powiązania z "tym wszystkim". W sensie, żeby to nie był syn/ córka/ rodzina żadnego z Yonkou, ani z admirałów, po prostu nowa fajna postać, która będzie na tyle ciekawa i przydatna dla załogi, że będzie mogła dołączyć, a jednocześnie wprowadzi jakieś nowe wątki. Chociaż myślę, że na to już nie mamy co liczyć.

No bo popatrzcie, taki Zoro nie był o ile wiem bezpośrednio powiązany z żadnymi Yonkou, z marynarką (z tymi wyższymi szczeblami), nie miał powiązań z Schichibukai (marzenie się nie liczy). Co do Nami, również nie przypominam sobie niczego takiego. Pomyślmy dalej, poza Usoppem, którego ojciec jest załogantem Shanksa (o ile się nie mylę >.<), niewiele osób z załogi było tak wplątane w te wszystkie ważne wydarzenia przed dołączeniem. Chciałbym żeby nowy członek był właśnie kimś takim. Mimo moich pobożnych marzeń, jak już mówiłem, na to już chyba za późno, dlatego się nie napalam.

Na tym etapie pytanie powinno brzmieć inaczej - czy ktoś dołączy bezpośrednio (nie jak Bart)?
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

chucky

Gorosei

Licznik postów: 2,638

chucky, 03-01-2017, 20:39
Franky chce zbudować statek, który opłynie cały świat, więc Sunny musi wytrzymać Raftel, przepłynąć z powrotem na któreś Blue, wpłynąć na Grand Line i dopłynąć do Water7 :v Tak, żeby być precyzyjnym.
[Obrazek: DaQIs6B.gif]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź