One Piece - Odcinek 831
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Wiek: 25
Licznik postów: 2,215

Dejo, 08-04-2018, 09:10
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
Tensa

Majtek

Licznik postów: 17

Tensa, 08-04-2018, 11:31
Sanji jest przekozak Smile
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 331

Kaioken, 08-04-2018, 20:26
830 - fajne fillerowe stawki z Oven'em i Daifuku .. akcja z Katakuri'm nie zawiodła, poza tym jego spojrzenie w przyszłość - fajnie to pokazali, m. Na minus piosenka, kiedy podziemie spotyka się z Perospero, po co to? Nie tak to wyglądało w Mandze ..

831 - poprzedni odcinek lepszy, tutaj tylko końcówka zasługuje na uwagę, która też nie była jakaś spektakularna .. zbyt bajkowo to wyszło, w Mandze nie miałem takiego odczucia. W tym arcu w Anime wogóle z tą bajkowością przesadzają, m. Żenujący gag Luffy'ego, który się bawi ciałem Bege, przydługa rozmowa Sanji'ego z Pudding gdzie jeszcze mamy wstawki fillerowe. Jestem lekko zawiedziony, ale na szczęście jeszcze się nie zaczęło co ma się zacząć, m.
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź