Major 2nd
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
CCORD

Gorosei

Wiek: 20
Licznik postów: 4,323
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 26-09-2018, 03:17
Dobra. Obejrzałem do końca. Ostatni mecz i ostatnie odcinki naprawdę "zrobiły" dla mnie te serię. Po obejrzeniu świetnego Cross Game, miałem wątpliwości co do Majora 2nd, ale po nadrobieniu jestem trochę podniesiony na duchu.

Mam jednak parę wątpliwości.
Po pierwsze - jeśli z tego wypadku nie wyniknie nic poza 2-odcinkową dramą, to będę poważnie zawiedziony. Drobne opóźnienie treningu Hikaru się nie liczy.
Po drugie - Daigo nie poprosił o autograf dla Michiru Sad

No i jeszcze jedno - wstyd się przyznać trochę, ale nadal nie obejrzałem tych Oavek z world series (niedługo postaram się to zrobić). Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jedną rzecz - czy polega to na tym, że Goro zepsuł sobie w końcu drugie ramię? Bo zaskoczyło mnie jego rzucanie prawą ręką, na dodatek pokazane jako dość mocne.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

kiki1993

Wiceadmirał

Wiek: 24
Licznik postów: 896
Miejscowość: Czarne

kiki1993, 26-09-2018, 14:49
Major Message też nie widziałeś?
Spoiler

Po kilkunastu latach grania w USA rozwalił sobie lewe ramię, przeszedł operacje,ale łapa się do niczego ni nadawała więc skończył karierę w Ameryce i z rodziną wrócił do Japonii. W Japonii postanowił zrobić powrót jak jego ojciec jako pałkarz + gra jako zapolowy, do tego się okazało, że prawa ręka mimo tego, że do narzucania się nie nadaje to jest w lepszej formie niż lewa, więc wrócił do prawej. Pewnie przez te kilka lat gry w Japonii wyćwiczył prawą rękę na tyle, by wystarczała mu do gry jako zapolowy.

[Obrazek: 586108d232c14ef50b020cee7fc4c65bd6115e86_hq.gif]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź