One Piece - Film Gold
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Nombre de Dios

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 371

Nombre de Dios, 23-01-2017, 14:43
Szczerze mówiąc, to przewijałem dość często ten film, co nie zdarza mi się często. Podzielam opinię części użytkowników, że zdecydowanie większe były oczekiwania do tego, co zobaczyliśmy w filmie. W ogóle niektóre postacie jak Sabo czy Lucci były tam tylko po to, żeby podnieść atrakcyjność filmu (w myśl zasady wrzućmy najbardziej lubiane postacie do jednego filmu, żeby przyszło oglądać więcej osób), bo ich wpływ na fabułę był mizerny.
Dahaka

Yonko

Wiek: 28
Licznik postów: 3,792

Dahaka, 23-01-2017, 19:23
(23-01-2017, 10:45)Saki napisał(a):
(22-01-2017, 13:49)Bajnor napisał(a): Film może nie był zły, ale hype zdecydowanie był przesadzony.

Dzięki za nic, Dahaka
Przecież ja nic nie hajpowałem Tongue Napisałem tylko na SB, że mi się podobało. Ale ja nie miałem żadnych oczekiwań, nie jarałem się ani Sabo, ani Luccim. Koncept heistu mi się strasznie podobał, bo to taka piracka grabież XXI wieku. Dałem się też złapać na
Spoiler

podwójny twist z tą laską co Nami znała

, no i ogólnie było miłe dla oka i przede wszystkim ucha widowisko (muza była chyba najlepsza ze wszystkich kinówek). Dziwią mnie troche wasze jednogłośnie negatywne opinie, bo IMO taki Strong World jest gorszy na chyba każdej płaszczyźnie, a na pewno na większości, a mimo to przyjęcie miał cieplejsze. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Co więcej, nie jestem do końca pewien skąd wziął się ten rzekomy super hype, o którym piszecie. Od pierwszych trailerów widać było, że kinówka zmierza w zupełnie inną stronę, niż taki Film Z i będzie mniej epicka, a bardziej nastawiona na "fun". I jeśli o mnie chodzi, to wskaźnik funu był największy spośród trzech ostatnich kinówek i nie nudziłem się nawet przez chwilę. Walki to dla mnie sprawa marginalna, więc nie czułem się nimi rozczarowany.

No cóż, widocznie będę jedyną osobą na forum, której się podobało Tongue Gold > Strong World
EgoCorona

Nowicjusz

Licznik postów: 3

EgoCorona, 25-01-2017, 23:26
"No cóż, widocznie będę jedyną osobą na forum, której się podobało"
No to jest nas dwoje Smile
Dejo

Gorosei

Wiek: 28
Licznik postów: 3,473

Dejo, 21-03-2017, 17:23
Jezeli nie wymaga się od teogo filmu cudów, i  podejdzie się do niego jak do odc anime, to jest całkiem przyjemny. Ja tak zrobiłem, i nie musiałem ani przewijać ani oglądać na dwa razySmile
 
[Obrazek: TOP-Best-Greatest-GOALKEEPERS-Soccer-Foo...1263&ssl=1]
pell

Kapitan

Licznik postów: 336

pell, 21-03-2017, 21:13
Gagi w filmie były dość oryginalne i w zasadzie to mnie kupiło. Walk nie oczekiwałem jakichś niezwykłych - w filmie i tak nie pokażą nowych technik. Poza tym walka Usoppa była całkiem ciekawa - tak trochę przypominała sposób walki z East Blue.

Za to na pewno duży plus za kreację miasta - ono było bardzo w stylu One Piece. W szczególności takie drobnostki jak żółwiochody, czy jak to tam się zwało, bardzo podbudowywały atmosferę odkrywania świata, co na obecnym etapie uniwersum jest trudne i rzadkie.
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź