One Piece - Odcinek 832
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Wiek: 24
Licznik postów: 1,783

Dejo, 15-04-2018, 11:26
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: UiphF5U.gif]
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 299

Kaioken, 15-04-2018, 19:22
Odc. lepszy niż poprzedni, więcej czuć klimatu, trochę gorzej z końcówką i pokazywaniem każdego "Luffy'ego" z osobna co wyszło żałośnie do tego z beznadziejnym podkładem muzycznym. Spoglądanie Katakuri'ego w przyszłość też jakoś oszczędnie pokazane, na plus za to napięcie tuż przed wystrzałami i to tyle, m.
Mrowlanin

Wicekapitan

Licznik postów: 259

Mrowlanin, 16-04-2018, 10:11
Wszystko super, budowie całej sytuacja, rozbudowanie lekko retrosów pudding ale mimo wszystko zabrakło nieco dynamiki oraz wyjście z tortu myslalem ze bedzie bardziej zywiolowe lecz oczywiscie kupuje to.
Ale co z tego? przeciez to wszystko bawi jak dziecko Big Grin
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź