One Piece 538 - dyskusja
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Szyna100

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 416

Szyna100, 31-03-2009, 10:03
W tym tygodniu wyjątkowo szybko pojawiły się pierwsze spoilery Smile

http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?t=47540

No i sprawdziły się nasze przypuszczenia. Luffy jako dziewczyna Tongue
Wygląda nieźle Smile
Najuch

Imperator

Licznik postów: 2,656

Najuch, 31-03-2009, 12:09
Święty jezu... WTF?! Co to ma być do diabła!!! Odaaaaa, whyyyy!!!!

Chyba niżej OP to już spaść nie możeSad
Szogun

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,249

Szogun, 31-03-2009, 12:15
Gdzie ty widziałeś obrazek żeńskiego Luffyego? Wiecie mi w tej chwili smierdzi Ranma 1/2. Ale nie będe nic oceniał powiem tylko tyle OP robi się do dupy, długość jednak szkodzi seri, nie chce was urazić, ale dochodzę do w niosku że Oda powinien się zastanowić nad jak najszybszym zakończeniem serii. Póki jeszcze kocham OP.
Szyna100

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 416

Szyna100, 31-03-2009, 12:17
A niby kto jest na drugim skanie? To jest Luffy, można to stwierdzić po bliźnie pod lewym okiem. Od coś tam niby mówił, że saga Impel down ma trwać rok, czyli końca spodziewajmy się gdzieś w grudniu.

Tu masz ten skan z Luffiną Smile
[Obrazek: spoiler3y.jpg]
Druga

Piracki wojownik

Licznik postów: 103

Druga, 31-03-2009, 12:36
Ten damski Luffy mnie dobił - mam tylko nadzieje że Oda jakoś wybrnie z tego, bo manga rzeczywiście jedzie w dół.
Zio

Kapitan z paradise

Licznik postów: 322

Zio, 31-03-2009, 13:37
sami jedziecie w dół. --'
mnie się podoba! ciągle niespodzianki! kto by pomyślał, że główny bohater zostanie dziewczyną? xd i teraz wyobraźmy sobie Sanji'ego xdd
Szyna100

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 416

Szyna100, 31-03-2009, 13:51
Ale w zależności od tego, jak długo pozostanie w tej postaci jest szansa, że Luffina dostanie własny list gończy Smile Jeszcze lepiej by było jakby nagroda była wyższa od jego własnej Tongue
Taex

Wilk morski

Licznik postów: 59

Taex, 31-03-2009, 14:11
Nieeeeeee. Ja nie chcę Luffiego jako dziewczyny ;/ Pozostaje mi mieć tylko nadzieję, że Iva go odmieni z powrotem :padam: Chyba, że dopiero po Impel Down się odmieni, żeby mu nagroda nie podskoczyła :/
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 31-03-2009, 14:15
Genialne! Tym rozdziałem Oda sprawił, że na nowo zacząłem wierzyć w One Piece. Mówta co chceta, ale zrobienie z Luffy'ego kobiety jest najlepszym bajerem jakikolwiek w tej mandze zobaczyłem. Co najważniejsze moje przypuszczenia się sprawdziły ^^ Suuper.
vegi

Piracki oficer

Licznik postów: 724

vegi, 31-03-2009, 14:20
Jeny... Niech to się wreszcie skończy. Ta saga to totalne dno... Transwestyci jako główny wątek? Żal, Oda na siłę próbuje być śmieszny chyba, ale nie jest. Przychylam się do pomysłu Szoguna. Jeżeli Oda nie potrafi wymyślić nic lepszego, to niech lepiej skończy One Piece ;/
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 31-03-2009, 14:22
No co ty?! Pomyśl jak zareaguje Hancock, gdy zobaczy Luffy'ego jako kobietę.
vegi

Piracki oficer

Licznik postów: 724

vegi, 31-03-2009, 14:24
Szczerze mi to wisi, jak ona zareaguje. Transwestyci to ZŁY, bardzo zły pomysł i będę musiał się zmusić, żeby przebrnąć przez tę sagę..... Do tego zamienianie facetów w kobiety. Okropne, obrzydliwe, niesmaczne!
SGDrom

Super świeżak

Licznik postów: 196

SGDrom, 31-03-2009, 14:24
A ja mam mieszane uczucia. Ogólnie pomysł mi się podoba... ale jako filler lub kinówka, a nie ważna część sagi która ma wpływ na świat OP. Tylko wejście WB albo reszty załogi (reakcja Sanjiego na Hancock oraz Luffke Big Grin) może podnieść mnie na duchu.
Wąski

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 507

Wąski, 31-03-2009, 14:30
Hm. Spoiler ciekawy. Luffina mnie zaskoczyła. Tylko zdecydowanie zgadzam się z SGDromem, to powinien być jakiś filler, a nie coś tak waznego.... Dla mnie uratować to wszystko mogą historie pozostałej ekipy. Teraz naprawdę już nie z taką radością będę czytał OP.
blackmalder

Piracki oficer

Licznik postów: 655

blackmalder, 31-03-2009, 14:32
GENIALNE!!

Cytat:Genialne! Tym rozdziałem Oda sprawił, że na nowo zacząłem wierzyć w One Piece. Mówta co chceta, ale zrobienie z Luffy'ego kobiety jest najlepszym bajerem jakikolwiek w tej mandze zobaczyłem. Co najważniejsze moje przypuszczenia się sprawdziły ^^ Suuper.

Zgadzam się w 100%!

To co Oda zrobił jest po prostu genialne!! Dla mnie Luffy może zostać w tej postaci już Smile aczkolwiek uważam, że długo się tym nie nacieszymy, ponieważ kiedy Iva zostanie pokonany, moc owocu przestanie działać. Podobnie jak z Morią. Tak myślę.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź