One Piece - Odcinek 833
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Wiek: 24
Licznik postów: 2,039

Dejo, 22-04-2018, 11:34
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
Ad3k

Bosman

Licznik postów: 123

Ad3k, 22-04-2018, 13:48
generalnie to super odcinek, ale nie myślcie sobie, że jinbe jest taki uber pro skoro zatrzymał Kata z podkreśleniem, że mochi mochi jest podatne na płyny. To tak jak nami > cracker Big Grin
10/10 klimatyczny, szkoda, że nie trwał dłużej
Czasem czytam wypociny...
Mrowlanin

Wicekapitan

Licznik postów: 259

Mrowlanin, 22-04-2018, 17:38
Mimo iż zawsze patrze na zalety i na prawde mi się podobało co dziś było to poprzez tak zrobione BIG NEWS nie moge niestety powiedziec 10/10 to troszke boli.
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 318

Kaioken, 22-04-2018, 20:27
Odcinek w porządku, ale myślę, że powinno być trochę więcej dynamiki, czasami to wszystko takie niemrawe jakby dwie postacie się tylko ruszały, a wszystko inne zastygło w czasie, m. Ale to bolączka tego Anime, Manga wciąż wysoce nad Anime góruje. Scena z Jinbe wyszła epicko, poza tym momentami (tylko) lepsza animacja.
janek z

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 24
Licznik postów: 1,110
Miejscowość: Warszawa

janek z, 23-04-2018, 02:04
(22-04-2018, 20:27)Kaioken napisał(a): Odcinek w porządku, ale myślę, że powinno być trochę więcej dynamiki, czasami to wszystko takie niemrawe jakby dwie postacie się tylko ruszały, a wszystko inne zastygło w czasie, m. Ale to bolączka tego Anime, Manga wciąż wysoce nad Anime góruje. Scena z Jinbe wyszła epicko, poza tym momentami (tylko) lepsza animacja.

Co ty wygadujesz za głupoty? Anime w tym arcu jest dużo lepsze niż Manga. A ten odcinek był perfekt. Zaczynając od animacji, świetnie dobranego ost i i reżyserii. Moment gdy Jinbei  mówi że nie doi się Yonkou- miód. 

A dzwięk uderzenia Katakuriego był przepiękny. 

Co do przeciągania to niestety OP musi to robić. Ale i tak obecnie prawie tego nie czuć tak jak kiedyś, gdzie były pokazywane po 15 razy twarze tych samych osób albo uderzenie, które zamaist uderzeniem były jakimś przepychaniem przez 40s. Porównaj uderzenie King Kong Guna z Godthread a uderzenie Katakuriego.
[Obrazek: Kingdom-sig_zpsfa6d1b9a.png]
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 318

Kaioken, 23-04-2018, 08:45
Cytat:Co ty wygadujesz za głupoty?
- wyrażam swoje zdanie, m.

Cytat:A ten odcinek był perfekt. Zaczynając od animacji, świetnie dobranego ost
- pierwsza połowa nie była taka dobra. Miało się wrażenie, że wszyscy stoją jak zamrożeni, a tylko Big Mom i Luffy nie są statystami.
Mrowlanin

Wicekapitan

Licznik postów: 259

Mrowlanin, 23-04-2018, 12:09
Cóż też odbieram wrażenie już wielokrotnie że anime pokazuje pewne rzeczy lepiej niż manga jednak wobec materiału w minioną niedziele to manga przedstawiła to lepiej choć nie wszystko
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź