One Piece - Odcinek 834
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Wiek: 24
Licznik postów: 2,039

Dejo, 29-04-2018, 08:32
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
Ad3k

Bosman

Licznik postów: 123

Ad3k, 29-04-2018, 16:20
Piękny, rewelacyjny, cudowny Big Grin 10/10 odcinek, napięcie animacja 1 klasa.
Czyż to nie przez takie epic momenty ogladamy op?
Czasem czytam wypociny...
janek z

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 24
Licznik postów: 1,110
Miejscowość: Warszawa

janek z, 29-04-2018, 16:58
No naprawdę spoko odcinek, a animacja, zwłaszcza tego kopnięcia Sanjiego cudowna. Oby tak dalej Toei.[Obrazek: Kingdom-sig_zpsfa6d1b9a.png]
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 318

Kaioken, 29-04-2018, 20:10
Odcinek naprawdę dobry, ale miejscami nie podoba mi się momentalna cisza jakby wszyscy byli od siebie oddaleni na kilometr i chaosu żadnego. Na dressrosie wyglądało to znacznie lepiej. Poza tym mega uzupełnienie Sanji vs Daifuku, czyli coś czego nie było w Mandze. Do tego dawno nie słyszalny soundtrack z clipu, który podał janek z, a zapadł w pamięci jako jeden na lepszych, m.
janek z

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 24
Licznik postów: 1,110
Miejscowość: Warszawa

janek z, 29-04-2018, 22:39
(29-04-2018, 20:10)Kaioken napisał(a): Odcinek naprawdę dobry, ale miejscami nie podoba mi się momentalna cisza jakby wszyscy byli od siebie oddaleni na kilometr i chaosu żadnego. Na dressrosie wyglądało to znacznie lepiej. Poza tym mega uzupełnienie Sanji vs Daifuku, czyli coś czego nie było w Mandze. Do tego dawno nie słyszalny soundtrack z clipu, który podał janek z, a zapadł w pamięci jako jeden na lepszych, m.

Dalej uważasz że manga jest lepsza na tym momencie?
[Obrazek: Kingdom-sig_zpsfa6d1b9a.png]
Mrowlanin

Wicekapitan

Licznik postów: 259

Mrowlanin, 29-04-2018, 23:07
właśnie wrócił moment gdy anime lepiej to wszystko ukazuje <3
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 318

Kaioken, 30-04-2018, 08:51
Cytat:Dalej uważasz że manga jest lepsza na tym momencie?
- Pisałem, że Manga całościowo wypada lepiej. Anime ma momenty dzięki, którym góruje choćby to uzupełnienie z walką Sanji'ego, ale to za mało, aby Anime tylko pełniło rolę uzupełnienia. Powinno być lepiej zekranizowane. Poprzedni odcinek był tylko w połowie dobry, a ten jest prawie całościowo tylko co z tego skoro takie odcinki zdarzają się raz na kiedyś. Autor Mangi ma ładniejszą kreskę niż animacja w Anime. Czasami nie da się tego oglądać jak np. początek tego odcinka, gdzie nienaturalnie i groteskowo skaczą zwierzaki-luffiaki w kłębach dymu w oddali, a Big Mom, wielka Yonkou kołysze się jak jakaś flądra. Kabaret w niektórych ujęciach, m.

Obejrz sobie Anime Bleach. Tasiemiec, a animacja i uzupełnienia prawie zawsze trzymają poziom przez całą serie nawet w fillerach.
janek z

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 24
Licznik postów: 1,110
Miejscowość: Warszawa

janek z, 04-05-2018, 00:10
(30-04-2018, 08:51)Kaioken napisał(a): Obejrz sobie Anime Bleach. Tasiemiec, a animacja i uzupełnienia prawie zawsze trzymają poziom przez całą serie nawet w fillerach.

Serio uważasz że nie widziałem Bleacha? xd Ja stary wyjadacz który miał prawdopodobnie większy staż na shippudenie niż ty xd

Już wspominałem o tym na czacie - w OP do tej pory animacja była straszna więc każdy przebłysk jest doceniany 3-krotnie.
[Obrazek: Kingdom-sig_zpsfa6d1b9a.png]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź