Kiedy skończy się One Piece (anime)?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Monkey.D.Gruby

Piracki wojownik

Licznik postów: 114

Monkey.D.Gruby, 23-04-2009, 21:55
Przy takim tempie powstawania odcinków i przy tym, że Mugiwary po prawie 400 odcinkach nie wpłynęli jeszcze nawet do Nowego Świata, to może i kolejne 10 latBig Grin Ja nie mam nic przeciwkoBig Grin
hetman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,319

hetman, 23-05-2009, 22:51
Byli przecież już w połowie drogi tzn. dopływając do Red Line opłynęli połowę globu. Można przyjąć teorię, że została im tylko ta "druga" połowa drogi, jeżeli będą sukcesywnie płynąć wyspa po wyspie w kierunku Red Line, znów spotkają Laboona. W tym miejscu spełni się marzenie Brooka. Jednocześnie (skoro opłynęli glob) Nami będzie miała na mapie obraz całego świata. Franky już zbudował swój "statek marzeń". Dodając do tego realizację celów pozostałych członków załogi, liczę że OP skończy się za 3-7 lat.
evil_akuma

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 772

evil_akuma, 23-05-2009, 22:55
hetman napisał(a):Byli przecież już w połowie drogi tzn. dopływając do Red Line opłynęli połowę globu. Można przyjąć teorię, że została im tylko ta "druga" połowa drogi


Nie zapominaj ze teraz jak by nie patrzec bedzie ta trudniejsza polowa Wink wiec nie ma co porownywac skoro tam 400 to i w tej polowie mniejwiecej tyle samo, wydaje mi sie ze wiecej to bedzie i to znacznie.
Żurek

Pirat

Licznik postów: 43

Żurek, 23-05-2009, 23:51
ale w tych 400 odcinkach nie było tylko i wyłącznie Grand LineWink no i mimo wszystko chyba teraz nie ma tylu wysp... No, ale zobaczymy^^
xaton

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,120

xaton, 24-05-2009, 02:43
Szczery, jest też temat "jak się skończy op" i twój post bardziej tam pasujeTongue.

A wogóle....one piece jest zbyt pokręcony by określić kiedy się skończyTongue. To nie będzie "kolejne 10 lat na drugą połowę grand line" bo jeśli byłoby tak prosto to dlaczego Białowąs czy Shanks nie znaleźli one piece jeszczeTongue?
Spoiler

No i teraz załoga jest rozbita po całym świecieTongue. Może Kuma umie ich teleportnąć z powrotemTongue? Bo jak narazie wyjścia z tej beznadziejnej sytuacji nie widzęTongue. Szykuje się przy tym duża bitwa po której...kto wieTongue? A może marynarka wygra i Luffy sobie np. posiedzi w idTongue?

hetman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,319

hetman, 24-05-2009, 12:08
Mam nadzieję, że Oda nie będzie ciągnął tego tak długo tzn. przez następne 10 lat. Jednocześnie trzeba podkreślić, ze seria OP będzie bardzo trudna do zakończenia, w sposób zadowalający fanów.
Żurek

Pirat

Licznik postów: 43

Żurek, 24-05-2009, 15:05
hetman napisał(a):Mam nadzieję, że Oda nie będzie ciągnął tego tak długo tzn. przez następne 10 lat. Jednocześnie trzeba podkreślić, ze seria OP będzie bardzo trudna do zakończenia, w sposób zadowalający fanów.

po prostu - święte słowa... Jak dla mnie to może być te "10 lat", ale tylko i wyłącznie, kiedy koniec okaże się nie tyle co zaskakujący, co zadowalający;]Smile
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 24-05-2009, 16:08
Nie mam pojęcia po co gdybać kiedy skończy się anime. Anime skończy się kiedy skończy się manga, albo kiedy producenci anime nie będą go więcej robić Tongue
xaxs

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,221

xaxs, 25-05-2009, 14:12
Za rok może dwa...a ślimak na to czterdzieści laat minęłooo jak jeden dzień :rotfl:


Jeszcze daleko do końca OP Tongue Jak dla mnie to nie mam nic przeciwko oglądaniu OP z wnukami xD


@BlackKuma nie bluźnij Tongue Anime będzie leciało do końca mangi i basta :rotfl:
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 25-05-2009, 14:40
xaxs napisał(a):Jeszcze daleko do końca OP Tongue Jak dla mnie to nie mam nic przeciwko oglądaniu OP z wnukami xD
Ja tez nie mam nic przeciwko takiemu obrotowi spraw, o ile będę miał wnuki Tongue
Poza tym i tak jak będę starym 80-letnim dziadem będę oglądał anime i czytał mangę XD
xaxs napisał(a):@BlackKuma nie bluźnij Tongue Anime będzie leciało do końca mangi i basta :rotfl:
Nie bluźnię, tylko, ze taki temat, kiedy się anime skończy jest bez sensu Tongue Kiedy się skończy One piece to co innego, ale kiedy anime? Więc podałem powód :]
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 25-05-2009, 16:18
Cytat:albo kiedy producenci anime nie będą go więcej robić

To jest zbyt kasiasty materiał, żeby ot tak go zatrzymać. One Piece się skończy kiedy Oda umrze xd
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 25-05-2009, 16:25
Bl3k napisał(a):Cytat:
albo kiedy producenci anime nie będą go więcej robić


To jest zbyt kasiasty materiał, żeby ot tak go zatrzymać. One Piece się skończy kiedy Oda umrze xd
Wiem, że to jest kasiasty materiał :] Jednak biorę pod uwagę sytuację, kiedy anime zejdzie na psy i nie będzie przynosić takich zysków Wink Różnie bywa
Co do drugiej sprawy odpukać, jeżeli Oda-sama odejdzie z tego świata mogą zacząć robić fillery Tongue
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 25-05-2009, 18:10
Wole, żeby OP skończyło się po roku, ale intensywnością powalało wszystkich na deski, niż rooooozzzciiiiiąąąąąggggaaaanięęęę seeeeriiiiii naaaa naaasttttęęęępppnnnneee 500 odddciiinnnkkóóówwww...


Ogólnie, sądzę, że 2/3 mamy anime już za sobą.
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 25-05-2009, 20:51
qbol napisał(a):Ogólnie, sądzę, że 2/3 mamy anime już za sobą.
Nie sądzę Wink Nie wpłynęli jeszcze do NW, a i tak sytuacja się komplikuje, do tego dodaj fillery. Manga się nie skończy tak szybko, więc anime też nie.
kamilo13

Wilk morski

Licznik postów: 61

kamilo13, 25-05-2009, 23:53
Powiem, że jakby sie nawet chciało to w jedn rok sie nieda skonczyc serii.
Dwa lata to można takim sposobem jakim jest śmierć bohaterów.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź