One Piece...nie istnieje?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Seventy1

Kapitan

Licznik postów: 312

Seventy1, 31-05-2018, 13:00
Pamiętacie Nolanda? Noland dopłynął do Jayi w którym znajdowało się złote miasto. Kiedy wrócił do siebie, opowiedział ludziom o tym cudnym mieście i razem z nimi tam popłynął. Niestety, wyspa na której znajdowało się miasto zniknęło. Nolanda uznano za kłamcę i skazano go na śmierć. Montblanc płakał podczas dokonywania na nim wyroku, ponieważ został niesłusznie uznany za kłamcę. No i co w związku z tym? A to, że jego egzekucja jest przeciwieństwem egzekucji Rogera:
- Noland płakał ponieważ wszyscy myśleli że kłamie
- Roger się uśmiechał zaś ludzie uważali, że One Piece istnieje
Więc, tutaj rodzi się pytanie - skoro Noland mówił prawdę, ale ludzie mu nie uwierzyli, to z Rogerem jest na odwrót?
Shinzuke94

Majtek

Licznik postów: 19

Shinzuke94, 31-05-2018, 13:44
One Piece to dla mnie nic innego jak słomiany kapelusz :- )
Dzik

Wilk Morski

Licznik postów: 79

Dzik, 31-05-2018, 14:15
Istnieje.
Na Raftel znajdują się Rio Poneglyph, więc to samo w sobie jest namacalnym dowodem na jego istnienie.
Pekomamushi

Bosman

Licznik postów: 127

Pekomamushi, 31-05-2018, 14:42
Kiedyś słyszałem, że Oda powiedział, że One Piece to na pewno nie jest przyjaźń, miłość czy coś w tym stylu bo to by było nie fer w stosunku do czytelników którzy są ciekawi tego One Pieca'a i czekają na niego długo, mógłby ktoś to potwierdzić? 
I zakładając, że te słowa są prawdziwe to o czym ty piszesz to jest jeszcze stopień w górę więc wątpię, że nie istnieje i nadal jestem wierny Wielkiej One Piece'owskiej teorii.
Dejo

Sogeking

Licznik postów: 1,605

Dejo, 31-05-2018, 14:57
(31-05-2018, 14:42)Pekomamushi napisał(a): Kiedyś słyszałem, że Oda powiedział, że One Piece to na pewno nie jest przyjaźń, miłość czy coś w tym stylu bo to by było nie fer w stosunku do czytelników którzy są ciekawi tego One Pieca'a i czekają na niego długo, mógłby ktoś to potwierdzić? 
I zakładając, że te słowa są prawdziwe to o czym ty piszesz to jest jeszcze stopień w górę więc wątpię, że nie istnieje i nadal jestem wierny Wielkiej One Piece'owskiej teorii.
klik

Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

[Obrazek: UiphF5U.gif]
CCORD

Gorosei

Licznik postów: 4,292
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 01-06-2018, 12:06
O ile podoba mi się ten motyw i teoria, to jednak nie sądzę żeby to była prawda. Chyba, że WB nas jeszcze bardziej baitował. No i jeszcze to o czym wspomniał Pekomamushi i Dejo podlinkował.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Gogolius

Bosman

Licznik postów: 139

Gogolius, 01-06-2018, 12:59
https://www.youtube.com/watch?v=xiE4yBIZGjY <- ja po przeczytaniu chaptera w mandze, którego fragment załączam z anime, wierzę w istnienie One Piece na 110%.
Nie ma tematu Wink
IsshoFujitora

Kapitan

Licznik postów: 299

IsshoFujitora, 16-06-2018, 08:26
Edward Newagate powiedział że jest. A jemu można wierzyć na słowo Big Grin
Tym bardziej że rozmawial z Rogerem i w dodatku wyjaśnił mu o D (i o One Oiece również). Więc wierzę wujkowi Bialobrodemu.
[Obrazek: tumblr_naauoiAyXx1rib6ggo2_500.gif]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź