Ulubiona postać z Soul Eater
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Papillon

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,142

Papillon, 31-05-2009, 23:26
Ja osobiście lubię Profesora Stein bo jest niesamowicie silny i ma styl . Na drugim miejscu jest Black Star i Kid bo są nieźli i mają styl .Meduzę też lubię nie wiem dlaczego Tongue
Pomar

Wilk Morski

Licznik postów: 56

Pomar, 01-06-2009, 02:42
Najbardziej lubię Kida ponieważ tak jak poprzednik powiedział ma styl, a do tego zawsze mnie rozmieszał tym jak wpadał w paranoje jak coś było nie równoległe. Na 3 miejscu mam na równi Black Stara, Soula i Steina.
qbol

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,290

qbol, 01-06-2009, 17:21
Kapłan z mp3 w uszach wymiata! (nie pamiętam imienia;D)
Masta

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 928

Masta, 01-06-2009, 17:27
najlepszy jest Stein, bo ma fajną śrubę. Big Grin na drugim jest Black Star, bo ma chłopak ADHD (: no i oczywiście zdołowany Kid i super-zębaty Soul. na trzecim Shinigami. yeah! Shinigami Chop!
Honzo

Bosman

Licznik postów: 127

Honzo, 01-06-2009, 18:36
Mi najbardziej podoba się stein jest fajną postacią niezle walczy.Najlepszy jest jednak jego charakter i styl bycia.
klaus

Wilk Morski

Licznik postów: 90

klaus, 01-06-2009, 18:48
Najlepszy jest Black Star na drugim miejscu ten kotek ana trzecim ojciec od głównej bohaterki sry ale nie pamiętam jak sie nazywała
qbol

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,290

qbol, 01-06-2009, 22:45
Cytat:sry ale nie pamiętam jak sie nazywała

Kosa Śmierci Smile
Druga

Bosman

Licznik postów: 103

Druga, 01-06-2009, 23:27
Na pierwszym miejscu równocześnie Stein (za jego wjazdy na fotelu i za śrubę) i Kid (za jego psychiczność-symetryczność), a dalej to już z górki Black Star,Soul i Shinigami - za całokształt Big Grin
Szogun

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,249

Szogun, 02-06-2009, 00:08
mi się nie podoba nikt z tego anime, a już tym bardziej z mangi która co tu dużo mówić jest obrzydliwa. Postacie są dla mnie ni jakie. Jeśli jednak miałbym już kogoś wybrać na pewno byłby to Shinigami i jego asystent XD
Blade

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 502

Blade, 02-06-2009, 18:25
1. Shinigami-sama - takiego Boga Śmierci rzadko kiedy można spotkać Big Grin Głos powalił mnie w 1 odcinku Anime Big Grin Przywitania ma zawsze kozackie no i jego Bezpośredni Kopniak Shinigami da rade każdemu Big Grin
2. Blair - mała czarownica a właściwie kotek z magiczną mocą Tongue podziwiać ja można za "całokształt" xD
3. Black Star - idiota pokroju Naruto, który brnie naprzód i nie patrzy wstecz. Zawsze gdy jest taka potrzeba walczy do końca bo przecież "jest tym który przewyższa Boga"
4. Soul - "spoko koleś" stający w obronie przyjaciół
5. Death The Kid - obsesja na punkcie symetrii i poświecenie dla niej życia za wszelką ceną xD
5. Spirit - za miłość co córki ^^'
6. Tsubaki - mądra, nienachalna, roztropna i spokojna.... i jedyna która wytrzymuje z Black Starem
7. Excalibur - jedyna postać, która potrafi nieźle zirytować człowieka, Anime bez niego byłoby wspaniałe ale chyba nie miało by takiego smaczku Big Grin

Reszta taka ni jaka, czasem lepiej czasem gorzej....
Yurpen

Bosman

Licznik postów: 101

Yurpen, 03-06-2009, 02:53
Shini, Stein i Blair :] excalibur pojawił się w mandze ( anime nie oglądam nigdy Wink ) chyba tylko raz, ale i tak wgniótł mnie, jednak to trochę za mało by go aż tak lubić Tongue
Papillon

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,142

Papillon, 06-06-2009, 19:25
Exalibur był w anime i w sumie fajna postać Smile Blair to cóż że tak powiem ubarwiała świat Soul Eatera XD
Rain

Yonko

Licznik postów: 3,824

Rain, 26-08-2009, 20:17
Black Star!No i może Ojciec Maki^^Aaa i zapomniał bym o Shinigami-sama!
Ari

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,060

Ari, 12-12-2009, 20:11
Czemu mi Black Star i Tsubaki przypominają Naruto i Hinatę?

Fakt, głos Shinigamiego jest zabójczy.
Blade napisał(a):Przywitania ma zawsze kozackie no i jego Bezpośredni Kopniak Shinigami da rade każdemu
Gość jest świetny Tongue

Excalibur czasem mnie wkurza, ale na szczęście nie pokazuje się w anime zbyt często.

Lubię też Chrone, wiem czemu ^^
Evendell

Król Piratów

Licznik postów: 5,384

Evendell, 18-12-2009, 03:53
Hmmm profesor Stein za to jaki jest ! Genialna postać :3 No i chyba Soul. Lubię taki typ "Bad boya", który w rzeczywistości ma dobre serducho :hyhy:
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź