Nami VS GPS
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Shiroi

Licznik postów: N/A

Shiroi, 23-06-2009, 17:32
Więc tak: doszedłem ....do wniosku oczywiście,że jakby ktoś tak bardzo nienawidził Nami to dałby Strawhatsom GPS'a.
Teraz tylko pytanie: co wy na ten temat sądzicie? :oczami:
Papillon

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,142

Papillon, 23-06-2009, 18:08
Hmm no cóż niezbyt im by się przydał bo Gps żeby wszytko działało jest potrzebna satelita . A nawet jeśli to każda wyspa na G.L ma pole magnetyczne które z pewnością by zakłócało prace Gps.
Grigorij

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,334

Grigorij, 23-06-2009, 18:24
Nami ma nad GPS'em jedną, za to druzgoczącą przewagę: GPS nie jest mellorine Confusederce:
Shiroi

Licznik postów: N/A

Shiroi, 23-06-2009, 20:49
Grigorij, Fakt, do GPS'a nie krzyniesz : NAMIIII-SWWAAAANNNN!!!!! XD
Masta

Pierwszy oficer

Licznik postów: 928

Masta, 23-06-2009, 21:08
Narysuj Nami na GPS'ie to będziesz krzyczeć: GPS SWWWAAAAANNN!!!
Shiroi

Licznik postów: N/A

Shiroi, 23-06-2009, 21:45
Masta, XD racja XD
xaton

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,120

xaton, 23-06-2009, 23:38
GPSowi nieTongue. DlaczegoTongue? Bo:
1.Nie jest mellorineTongue.
2.GPS nie zastąpi człowieka i tyleTongue. Maszyna robi gorsze błędy niż człowiekTongue. Jeszcze by się cofnęli do LabonaTongue.
3(najważniejsze). Gdzie się podział tryb przygodyTongue? Gdy nie wiadomo co spotka cię zaraz na morzu/jaka będzie następna wyspaTongue. RAFTEL 184 KM NA PÓŁNOC. SKRĘĆ W PRAWOXD.
ZBLIŻA SIĘ OKRĘT MARYNARKI. ZMIEŃ KIERUNEK o 180 STOPNI. NASTĘPNIE, ZMIEŃ KIERUNEK O 180 STOPNIXD.
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 23-06-2009, 23:47
GPS nawet by się przydał, tylko gorzej z satelitąSmile


GPS: Teraz skręć o 45 stopni na ster burtę
Luffy: Za nami sztorm!!! Co teraz?!
GPS: Przeliczam...Przeliczam...Przeliczam...
Zoro *spoglądający za siebie*: Kur....
Grigorij

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,334

Grigorij, 23-06-2009, 23:52
GPS to tylko maszyna, działa według ustalonych norm i nic poza tym. Nami to człowiek obdarzony abstrakcyjnym myśleniem, jest w stanie improwizować przez co może działać w niestandardowych sytuacjach. Człowiek może nie mieć pamięci, szybkości i dokładności maszyny ale za to może samemu wymyślić coś nowego i dzięki temu jest lepszy.
Shiroi

Licznik postów: N/A

Shiroi, 24-06-2009, 00:06
xaton, oj chciałbym to zobaczyć XPqbol, co do satelity, skoro mają ,aż taką technologie by ze ślimaka telefon zrobić to ja nie widzę problemu: choppera na orbitę i rogami/porożem, -czy jak to się na to mówi- sygnał wysyła XD hm... a kable może mieć w.... no zresztą wiecie gdzie :rotfl:
Jolly

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,506

Jolly, 24-06-2009, 12:52
GPS?
- nie krzyczy
- nie wali po głowie
- nie zgarnia wszystkiej kasy
Chyba mi się plusy skończyły...

Oczywiście, że Nami jest bezkonkurencyjna. Pamiętacie, jak była chora, to przewidziała ten sztorm? Maszyna, jak się zepsuje, to jest do niczego. A Nami jest zawsze na chodzie :D No i Nami ma Clima Tact. I pomarańczki ^^
Marimo

Wilk morski

Licznik postów: 96

Marimo, 24-06-2009, 13:28
Nami ma może "trochę" ciężki charakter, ale jest niezastąpiona i nie wyobrażam sobie żeby zamiast niej była jakaś maszynka. Wink Fakt człowiek może nie ma mocy obliczeniowej komputera i nie jest w stanie wykonywac w sekundę 1 000 000 działań matematycznych ale zawsze będzie miał tą zasadniczą przewagę, że potrafi myślec. Maszyna potrafi tylko tyle ile zaprogramowali jej konstruktorzy i jeśli znajdzie się w sytuacji do której nie została przygotowana zwyczajnie zgłupieje i nie znajdzie wyjścia.Człowiek w takim wypadku przemyśli całą sytuację i odnajdzie rozwiązanie.
Masta napisał(a):Narysuj Nami na GPS'ie to będziesz krzyczeć: GPS SWWWAAAAANNN!!!
To może skonstruowac GPS o kształcie Nami? Tongue
Shiroi

Licznik postów: N/A

Shiroi, 24-06-2009, 13:38
Marimo,
Marimo napisał(a):To może skonstruowac GPS o kształcie Nami? Tongue

Co na to Sanji? a no tak on ma Zora zapomniałem X3 zbocze eghm.... z tematu:-na chwile- była dwójka ludzi co mieli praktycznie SAMĄ kore mózgową,a obliczali jak kalkulatory
Papillon

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,142

Papillon, 24-06-2009, 14:11
O już mam rozwiązanie alternatywne a nawet dwa takie rozwiązania xD
Niech Nami zje DF Gps gps no mi XD Będzie żyjący Gps-em . I wilk syty i owca cała. No i jest Mellorine Tongue

Albo niech Franky przebuduje Nami i jej wmontuje GpS Tongue
Masta

Pierwszy oficer

Licznik postów: 928

Masta, 24-06-2009, 14:17
ale w którą część ciała?
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź