Fairy Tail - Anime
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Zio

Kapitan z paradise

Licznik postów: 322

Zio, 27-06-2009, 14:58
http://i546.photobucket.com/albums/hh41 ... 175728.jpg

Tu mamy scanik z WSJ, na którym można wyczytać - oczywiście powołuję się na angielskie strony, nie japoński scan - że od września na naszych komputerach zawita anime Fairy Tail. Niesamowite, prawda?! Czekałem na to z rok! Oczywiście, jeśli Bóg pozwoli, mam zamiar subbować FT.
xaton

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,120

xaton, 27-06-2009, 15:08
WoooooowTongue. FT dołączy do nielicznego grona tytułów, których oglądam anime i czytam mangęTongue. Dobrze, że manga ma już dużo chapków bo nie będzie filerówTongue.
Grigorij

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,334

Grigorij, 27-06-2009, 15:38
Ooo, dobra wieść. Mam nadzieję że produkcją anime zajmie się ktoś rzetelny i profesjonalny, żeby z porządnej mangi nie zrobić shitowego anime (co się już zdarzało). Tylko żeby trzymali się fabuły i nie zmieniali biegu wydarzeń pod swój gust. No i ciekawi mnie jak dobiorą głosy.
Blade

Piracki oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 588

Blade, 28-06-2009, 00:26
Woooohooo xD :hurra: Nareszcie kochane FT wyjdzie na ekrany ;D i o to chodzi ^^ tylko czekać do września ^^
Jeśli Lucy będzie taka jak wyżej to nikt nie powie, że jest jak Nami ;P
[Obrazek: fUUjweQ.png]
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 28-06-2009, 02:09
No to super :] Mam nadzieje ,że anime spełni nasze oczekiwania i nie zapsują go, jak to już Grigorij wspomniał.
Blade napisał(a):Jeśli Lucy będzie taka jak wyżej to nikt nie powie, że jest jak Nami ;P
Na pewno Big Grin Lucy lepsza ;D
BISHER

Kapitan z paradise

Licznik postów: 369

BISHER, 28-06-2009, 11:42
super .. nic tylko czekać ;D
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 28-06-2009, 12:41
Mi się tam podoba, takie ujęcie z góry zwłaszcza na Lucy ^^

Nic tylko czekać;D
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 28-06-2009, 15:57
qbol napisał(a):Mi się tam podoba, takie ujęcie z góry zwłaszcza na Lucy ^^
W mandze ich pełno, czy to cycuszki Lucy, czy tyłeczek Lucy^^ trzeba mieć nadzieję, że anime nie bedzie pozbawione tego i wielu innych rzeczy za jakie kochamy FT Smile

Muszę... być... dzielny Big Grin [czeka na anime]
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 28-06-2009, 17:43
Mam nadzieję, że kobiety będą rysowane tak jak w OP Move 7 Tongue
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 28-06-2009, 18:02
Nie oglądałem ,ale ja mam nadzieję, ze kreska będzie jak najbardziej podobna do kreski Mashimy z mangi, bo jeżeli nie to będzie kupa Tongue
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 28-06-2009, 18:19
Drobny spoiler filmu;D

http://www.youtube.com/watch?v=QodpMgXGqAo

Wygląda to, jakby film robiło studio hentai ;D


W sumie sądzę, że 7 jest drugim najlepszym filmem z OP (pierwszy to zdecydowanie 6 kinówka)


Wiec, gdyby kreska miała wyglądać podobnie, sądzę, ze bylibyśmy zadowoleni. Co wy na to?Smile
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 28-06-2009, 18:36
Będę sobie musiał oglądnąć tę kinówkę Big Grin Miałem wrażenie przez chwilę, że oglądam jakiegoś hentai Satoshiego Urushihary (chyba tak się pisze Big Grin ).

Co do tematu to jestem ciekaw jak będzie z doborem głosów.
k3nsei

Wilk morski

Licznik postów: 60

k3nsei, 28-06-2009, 18:57
Zio napisał(a):Czekałem na to z rok! Oczywiście, jeśli Bóg pozwoli, mam zamiar subbować FT.
Atom Scans. będzie robić subby bo dobrze znamy ten tytuł. Będziemy pewnie do tego szukać też chętnych ludzi. To pamiętaj gdzie możesz się zgłosić.
Mitkas

Nowicjusz

Licznik postów: 11

Mitkas, 01-07-2009, 14:35
Czekałam na to! Przeżyłam szok po tym jak dowiedziałam się że Rave Master ma anime.I oczywiście po obejrzeniu kilku odcinków rozczarowałam się bo większość to fillery.Mam nadzieję że w przypadku FT tak nie będzie bo dostanę szału.
Szogun

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,249

Szogun, 01-07-2009, 17:48
hjeeee 7 Kinówka była do dupy, Chopper miał głos jakby mu ktoś jaja podwiązał i Robin miała na sobie obrzydliwe szare coś, ściskające jej cyce tak że mało nie wypłynęły. Zostawmy lepiej kobiety w FT takie jak w mandze.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź