Imu-sama, Mihawk i inni, co ich łączy?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Marshal

Wicekapitan

Licznik postów: 181

Marshal, 21-06-2018, 16:25
Witam witam,

mam małą teorię, która jeżeli się sprawdzi da nam trochę światła na niektóre postacie Wink . Tak jak w tytule, niektórzy obstawiają, że Michałka i Imu łączą więzy krwi lub coś w tym stylu, ale ja uważam że łączy ich coś zupełnie innego. Otóż chodzi mi o demona którego posiadają. Moja mała teoria o lewym oku Zoro głosi, że wcale go nie stracił tylko coś w nim ukrywa. Wiele osób obstawia, że to Asura. Ja natomiast myślałem sobie, że Oda jako fan Naruto może iść w ślady Kishimoto i nasz szermierz otrzymał takie oko jak Mihawk. Tylko w jaki sposób? A no właśnie przez opanowanie Asury. Co prawda oka do tej pory nie widzieliśmy, ale uważam że jest to bardzo prawdopodobne. Wnioskując z tego co napisałem myślę, że takie oczy posiadają ludzie, którzy opanowali swojego wewnętrznego demona. Trochę mało? To spójrzcie na to Wink

Spoiler

[Obrazek: vH3tZgy.jpg]

I kadr z anime 

Spoiler

[Obrazek: hakuba%2Beyes.jpg] 

I co wy na to ?
Beetlejuice

Wicekapitan

Licznik postów: 266

Beetlejuice, 21-06-2018, 17:19
Dla mnie spoko mogłoby tak być że oprócz posiadaczy owoców i gości wyspecjalizowanych w haki są też jeszcze mordeczki z demonami jak Cavendish.Tylko jedno mnie martwi że na razie wszyscy co niby mieliby klątwę demona są szermierzami.
Pekomamushi

Bosman

Licznik postów: 146

Pekomamushi, 21-06-2018, 20:13
Całkiem ciekawe ale Oda narysował kiedyś Mihawka jako dziecko i już wtedy miał on te swoje "jastrzębie oczy" a raczej jako młody chłopiec demona jeszcze nie miał opanowanego ale kto wie.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT64WdbyT600m5wGioC7_t...uHPXk777KQ]

W kolorze z anime
[Obrazek: latest?cb=20130703114504]
Edit:Coś się wcześniej zepsuło XD
Marshal

Wicekapitan

Marshal, 21-06-2018, 20:49
Równie dobrze Oda mógł wtedy tego nie planować, tak samo można powiedzieć, że Zoro gdy używał Asury nie miał żółtych oczu Tongue
chucky

Gorosei

Licznik postów: 2,733

chucky, 21-06-2018, 22:03
To oczy skoncentrowanej/wkurzonej osoby. BM miała to samo w trakcie swojego napadu. I Caribou kiedy rzucał się na Pekomsa. I Shanks gadający z Gorosei. I ta Tenryuubito bodajże kiedy zaatakowano jej ojca. Widzieliśmy oczy Ima raz, kiedy decydował o wymazaniu czyjejś egzystencji, a to dość "intensywny" moment. Nie wiemy nawet, czy zawsze ma takie oczy.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
marmolada

Wilk Morski

Licznik postów: 57

marmolada, 21-06-2018, 22:20
Jeden kadr z Im'em to za mało żeby łączyć go z Mihakwiem tym bardziej ze wiele postaci miało podobne oczy w danych chwilach, co było już wspomniane. I nie ma też powodu i przesłanek by miał coś wspólnego coś z Mihawkiem raczej to postać z pustego wieku, ktoś związany z wydarzeniami w pustym wieku i pewnie w jakieś relacji z Joy Boyem
Marshal

Wicekapitan

Marshal, 21-06-2018, 23:02
To trzeba czekać jak go pokażą w anime xd
ktosiek26

Bosman

Licznik postów: 153

ktosiek26, 23-06-2018, 10:59
Z tym, że oni nawet nie mają tych samych oczu .. xd
Jak ktoś jest fanem teorii, polecam czytać the library of ohara, gościu pisze strasznie szczegółowa analiza każdego chaptera .
Ayanami

Wicekapitan

Licznik postów: 273

Ayanami, 18-03-2019, 01:07
Ok, więc może trochę wyskoczę znikąd, ale czy Mihawk nie ma czerwonych oczu w mandze?
"Mroczny bohater to rycerz w zbryzganej krwią zbroi. Jest brudny i zmęczony, 
i cały czas robi wszystko, żeby zaprzeczyć, że jest bohaterem".
CCORD

Gorosei

Licznik postów: 4,595
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 18-03-2019, 11:09
Mam nadzieję, że nikt nie zauważył co zrobiłem Tongue
W każdym razie, cytat z opwikii:
Cytat: His nickname comes from his strangely colored red eyes (yellow in the anime), which resemble a hawk's eyes.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź