One Piece - Rozdział 909
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Kaioken

Wicekapitan

Wiek: 27
Licznik postów: 267

Kaioken, 03-07-2018, 20:23
Na bank nie masz racji:
Cytat:popatrz na ułożenie noża w dłoni, wiry wokół postaci i na to, że fala cięcia jest jeszcze na dole
- ułożenie noża właśnie sugeruje, że zaraz przed cięciem Zoro skierował nóż przed siebie ostrą krawędzią na dół. Nie patrz na ostatni kadr na 15 stronie, bo na 16 stronie tuż przed cięciem Zoro trzyma narzędzie jeszcze inaczej i ten kadr też nie pokazuje jak Zoro zaczął to cięcie, m. Więc z tego wynika co napisałem, że:
Cytat:obracając się w prawą nie zdołałby ciąć do góry i tak wykręcić dłoni
- Zoro z takiej pozycji zdołałby wykręcić tak ręke. A pisząc dokładniej w sumie nawet nie ruszył nadgarstkiem tylko pchnął nożem przed siebie i tyle.

Innymi słowy cięcie zostało przeprowadzone z dołu do góry, ponieważ: ..
Cytat:fala cięcia jest jeszcze na dole
- to, że fala cięcia jest na dole nie znaczy, że cięcie idzie z góry. To po prostu efekt zderzenia wypuszczonej fali uderzeniowej z ziemią, która powędrowała w górę aż po dachówki. Co więcej nawet tego gościa co tym cięciem oberwał odrzuca do tyłu i nawet krew tryska ewidentnie w górę, a nie gdzieś w dół.
Cytat:obracając ciało płynnie z ruchem ręki, czyli przeciwnie do ruchu wskazówek zegara o 180 stopni
- przeciwnie? .. właśnie zgodnie .. Gdyby obrócił się przeciwnie to by pociął to co było za nim, a nie przed nim, m. Przecież Zoro miał naprzeciwko tego gościa, który cuchnie krwią.
Cytat:imo jeśli ciąłby z lewej dołu do prawej góry do ręka byłaby znacznie wyżej po zakończeniu a nie tak jak jest
- przecież jest wysoko. Co więcej wysokość nie ma znaczenia tutaj, bo Zoro wypuszcza fale od dołu, a potem fala sama tnie, a nie nóż. Zoro robi potężne pchnięcie do przodu, a nie cięcie z dołu w górę czy z góry na dół jak ty to błędnie napisałeś, m.
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź