One Piece - Odcinek 844
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Pan Jasności

Wiek: 26
Licznik postów: 2,457

Dejo, 08-07-2018, 09:36
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:


Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
Kaioken

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 29
Licznik postów: 428

Kaioken, 08-07-2018, 14:42
Jeden z lepszych odcinków. W Anime mam wrażenie, że lepiej można odczuć to zagrożenie dla piratów Yonkou jakim jest szał Big Mom. Niezłe wstawki fillerowe walki z Germą i poza tym trzy dobre momenty: jak Big Mom wskakuje na Zeus'a i uwalnia w sposób spektakularny swoje haki, jak Big Mom wrzeszczy na Luffy'ego o torcie i wszystko wokół trzęsie się w posadach xD i końcowy atak mieczem. Momentami płynność animacji mogła być lepsza, ale i tak ten odcinek zasługuje na pochwałę, m. Nie było czuć żadnego przedłużania. Na początku odcinka Big Mom szaleje po czym zdążyła jeszcze znaleźć słomkowych i ich zaatakować czymś specjalnym, do tego jeszcze Germa się zmieściła. Odc. 8/10. Dałbym 9, ale to Anime zbyt wiele razy mnie zawiodło, m.
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź