Eden's Zero
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Keisiak

Kapitan

Licznik postów: 299

Keisiak, 19-07-2018, 21:23
Mashima stworzył nową mangę o nazwie Eden's Zero. Jak w poprzednich pracach mangaki i tym razem widać mocno elementy zaczerpnięte z poprzednich tytułów. Chociażby Happy czy Plue. Postacie same nawiązują chociażby do Fairy Tail "Rozdział 2". Osobiście nie spodziewam się mocno skomplikowanej fabuły, aczkolwiek liczę na to samo co czułem w przypadku Fairy Tail, czyli miłą i przyjemną historię, która w przeciwieństwie do Naruto kompletnie mnie nie męczyła, a czytanie sprawiło mi przyjemność. + Sam koncept kosmosu brzmi ciekawie.
Szarim Musty

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 410

Szarim Musty, 19-07-2018, 22:10
Spoiler

[Obrazek: 005.png]

Czarnowłosy Natsu,
Lucy
Dorosła Wendy (chyba dokładnie tak wyglądała ta Wendy z równoległego świata)
Plue oraz Happy
Pan dynia Kaboom

Ciut mniej podobni
Gildarts - siwy
Młody Laxus
Evegreen

Ja sobie odpuszczę już po pierwszym chapterze. Główny bohater Overlord żartuje sobie na temat smoka do małego Natsu. No i bardzo szybko info... przyjaciele.
Shinzuke94

Majtek

Licznik postów: 19

Shinzuke94, 20-07-2018, 10:11
Em, jeżeli chodzi o polską wersję ten mangi, to polecam na Phoenix scans ją czytać.

Dla mnie tam robią lepiej.

Co do całego tytułu, jestem średnio przekonany, autor nie miał pomysłu na nowe postacie, dał stare z FT, pozmieniał nazwy, i tp... Gdyby były to inne postacie, pewnie wyglądało by to o wiele ciekawiej ;p

I tak jak wyżej.
Gogolius

Bosman

Licznik postów: 139

Gogolius, 20-07-2018, 12:09
Nie no, osobiście przyznam, że czuję się obrażony po przeczytaniu pierwszych dwóch chapterów. Faktem jest, że wiedziałem iż to Mashima i że sporo rzeczy jest podobnych do FT, ale ostatecznie to jest po prostu kalka wcześniejszego tytułu. Gdyby to narysował inny mangaka to na miejscu Mashimy posądziłbym o plagiat.
Przyjaźń jest super, walki zapowiadają się równie słabo jak w FT, a najgorsze jest to przeklejenie postaci.
No po prostu fanfick na wysokim poziomie graficznym.
Mordoc

Supernova

Licznik postów: 848

Mordoc, 20-07-2018, 17:24
Przeczytałem te 4ry rozdziały, które powstały i myślę, że będę czytać z ciekawości, co z tego wyjdzie, a także dla samego świata i klimatu fantasy, połączonego z technologią i kosmosem.

P.S.
Fairy Taila nie doczytałem do końca, poczekam aż anime wyjdzie.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Sunset

Szczur Okrętowy

Licznik postów: 29

Sunset, 01-08-2018, 23:00
(20-07-2018, 17:24)Mordoc napisał(a): Przeczytałem te 4ry rozdziały, które powstały i myślę, że będę czytać z ciekawości, co z tego wyjdzie, a także dla samego świata i klimatu fantasy, połączonego z technologią i kosmosem.
Zgadzam się z kolegą powyżej. Może autorowi nie chciało się wymyślać nowego wyglądu postaci ale czy przez taki detal trzeba skreślać całą mangę? Nowa Lucy wydaje się być fajna i bardziej zaradna niż poprzedniczka co mnie cieszy. Sama koncepcja świata wydaje się ciekawa. Mnóstwo planet do odkrycia, podróże w czasie (bo na to się zapowiada) no i po prostu przygoda. Jedyne co mnie wkurza to to, że robią z bohatera kolejnego wybrańca, który pewnie uratuje świat. Jak mnie ten motyw męczy, że ktoś jest wyjątkowy bo tak. Choćby Naruto tam to już w ogóle mieli odjazd. Mam tylko nadzieję, że nie zrobią tego w One piece. Oh Oda błagam cię normalnie na kolanach, nie rób z Luffy'ego, który chce być tylko wolny i przeżywać przygody kolejnego wybrańca, który zmieni świat. "Kto chce być bohaterem oni muszą się dzielić mięsem z wszystkimi a ja jestem piratem i nie chce się dzielić mięsem!" czy jakoś tak Tongue
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź