Kashin Koji - tajemnicza postać Mangi Boruto.
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
MasterSweet

Nowicjusz

Licznik postów: 16

MasterSweet, 19-09-2018, 22:10
Kashin Koji - Tajemnicza postać z mangi, jest na jej temat prowadzonych wiele ciekawych teorii.
Jedną z nich, przeze mnie najciekawszą jest, to, że jest on Jiraiya. Są również spekulacje, że jest on synem Jiraiy, ale według mnie jest to mniej prawdopodobne niż to, że jest Jiraiya Tongue
Zacznijmy. Skąd w ogóle ta teoria, o tym, że Kashin, to Jiraiya? A więc jednym z tych powodów jest, to, że używa identycznych technik, nawet tekstów takich co Jiraiya.
m.in Rasengan, przywoływanie żab i jego teksty o rzekomym "szukaniu informacji" taa... ciekawe w jaki sposób je szuka Big Grin
Nie wypowiem się co do teorii, że to syn Jiraiy, ale wpadłem na coś podobnego. Według mnie, to może być "Brat" Jiraiy. Choć nigdy nie było wspominane, że ktoś taki istnieje, to kto wie. Może jest jego młodszym bratem, którego nauczył wszystkie znane sobie techniki, a charakter załapał rodzinnie Tongue Jest wiele teorii, choćby, że Kashin to Gerald z Rivi Big Grin
Dodam też, że powodem dla którego nosi maskę, mogą być te jego bodajże fioletowe mazgaje na ryjcu, których nie może zmyć, a nie chce być rozpoznawany.
To w sumie tyle i chciałbym wiedzieć, czy nie złamałem jakiegoś regulaminu czy coś, bo jest to mój 2 post i no wiadomo, spoilery i te sprawy, więc jeżeli tak to proszę o upomnienie jakieś Tongue

Więc ten, jestem ciekawy co o tym sądzicie, ponieważ wydaje mi się, że to całkiem ciekawy temat, na który można sobie porozmawiać Big Grin
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 19-09-2018, 23:16
Ja to chciałbym kiedyś poznać historię ojca Boruto, wydaje się być jedną z najciekawszych postaci w mandze, a nawet porządnych flashbacków ani niczego z nim nie otrzymaliśmy. W jaki sposób stał się taki silny? Myślę że to mógłbym być całkiem niezły materiał nawet na cały arc.
zyriusz

Super świeżak

Licznik postów: 209

zyriusz, 20-09-2018, 16:02
Mi się zdaję że to były członek drużyny Jiraiya'i
MasterSweet

Nowicjusz

Licznik postów: 16

MasterSweet, 20-09-2018, 17:42
W sumie, to ma sens, ale jak sprawdziłem jak wyglądali członkowie jego drużyny, to żaden nie ma ani trochę podobnych włosów do Kashina. Starość też raczej można wykluczyć, bo skoro Jiraiya miałby teraz ok.60 lat, to członkowie jego drużyny myślę, że max.40, a w takim wieku raczej się jeszcze nie siwieje Tongue Jest jeden członek drużyny Jiraiy'i który może być Kashinem(Ten nie murzyn i nie minato) ale miałby teraz pewnie na oko może z 35 lat.

Ale jeżeli tak opuścić trochę logikę, to faktycznie może być ten biały czarnowłosy członek drużyny Jiraiya.
zyriusz

Super świeżak

Licznik postów: 209

zyriusz, 20-09-2018, 18:04
wg moim przeliczeń wieku minato to jeżeli Koji teoretycznie był członkiem drużyny jirayi to miał by gdzieś z 50 lat to jest dobry okres aby mieć siwe włosy (np trzeci hokaege miał inne kolor włosów ale gdy miał około 50 to już miał siwe włosy)
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 20-09-2018, 18:59
A czy tobirama był stary? A miał włosy jak śnieg całe życie, kolor włosów zwłaszcza w chińskich bajkach niema żadnego znaczenia przy ocenie wieku. Na pewno to nie Jiraiya, ja wiem że nawet gorsze bzdury działy się w Naruto ale bez przesady Big Grin Wszystko co wiemy do tej pory o Kojim wskazuje co najwyżej na jego mocny związek z Jiraiyą, może był w niego zapatrzony jak Konohamaru, w Naruto i po prostu kopiuj wklej( nie pierwsze i nie ostatnie w tym uniwersum, sprawdź te ze zdrapkami na czole), i jak już pisał zyriusz, to jeden z trójki jego uczniów. Poznaliśmy tylko Minato więc tutaj autorzy mieliby spore pole do popisu w tworzeniu historii, zwłaszcza że w tych  "głównych drużynach" była rywalizacja Jiraiya=Oro, Minato=No właśnie brak, Kakashi=Obito, Naruto=Sasquacz, nawet patrząc na Hokage, to wychodzi że tylko Minato nie miał rywala, a że historia lubi w tej mandze kołem się toczyć, to wcale się nie zdziwię jak to kolejny rozżalony zaginiony uczeń. Choć syna też bym tak całkiem nie wykluczał inspiracja na Icha Icha nie brała się z kosmosu Wink
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

MasterSweet

Nowicjusz

Licznik postów: 16

MasterSweet, 20-09-2018, 20:23
Tobirama miał na początku blond włosy które potem zmieniły się w białe i ma to jakiś tam sens. A czarne? Zazwyczaj w chińskich bajkach przeinaczają się w brązowe. Wieem, to są szczegóły i równie dobrze mogłyby się zmienić na białe, no bo jednak "to chińskie bajki". Ale jeżeli brać, to pod uwagę, to tylko Minato mógłby mieć białe włosy na starość, bo reszta miała czarne.

Ale takim synalkiem Jiraiy'ki bym nie pogardził Big Grin Ciekawe czy on też miał być dzieckiem z przepowiedni xD
zyriusz

Super świeżak

Licznik postów: 209

zyriusz, 21-09-2018, 20:49
Jak pamiętam to nie liczni byli na treningu Górze Myōboku np Jiraya i Naruto a Jiraiya nauczył Minato jak przywoływać ropuchy i prawdopodobnie też dwójkę nieznanych członków drużyny też nauczyli się tej czynności i jest duża prawdopodobieństwo że Kojim był w drużynie Jirayi
zajechax

Szczur lądowy

Licznik postów: 1

zajechax, 28-08-2019, 11:22
(19-09-2018, 23:16)Kowal napisał(a): Ja to chciałbym kiedyś poznać historię ojca Boruto, wydaje się być jedną z najciekawszych postaci w mandze, a nawet porządnych flashbacków ani niczego z nim nie otrzymaliśmy. W jaki sposób stał się taki silny? Myślę że to mógłbym być całkiem niezły materiał nawet na cały arc.

No nie.. to mnie tak ztrigerrowało że matko bosko... naprawdę nie wiesz kto jest ojcem Boruto?!! SERIO?!! Czy troillujesz??
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź