One Piece - Rozdział 922
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Wiek: 25
Licznik postów: 2,215

Dejo, 23-10-2018, 22:52
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym rozdziale One Piece. 
 

Wersja Polska:


Wersja Angielska:
One Piece 922[JB]


Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się skanlacji bieżącego rozdziału.

Zabrania się dyskusji o spoilerach z najnowszego rozdziału One Piece. Uprasza się aby w tym celu korzystać z bliźniaczego tematu o spoilerach o nadchodzącym rozdziale.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
Dejo

Sogeking

Wiek: 25
Licznik postów: 2,215

Dejo, 26-10-2018, 08:40
Zapraszam Do Czytania! Smile
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
janek z

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 24
Licznik postów: 1,120
Miejscowość: Warszawa

janek z, 26-10-2018, 11:16
Właśnie takim zachowaniem Luffy mnie irytuje. Oczywiście ochroni go zaraz Plot Armor , ale w uczciwym świecie dostałby porządną nauczkę.

Kaidou coraz lepszy kozak, oczywiście nachlany. Teraz jestem już w 100% pewien że Shanks go zatrzymał za pomocą Sake.
[Obrazek: Kingdom-sig_zpsfa6d1b9a.png]
Odachi

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 517

Odachi, 26-10-2018, 12:07
Rozdział epicki. Głównie przez naładowanie potężnymi postaciami i szybki zwrot akcji pod koniec. No i oczywiście smok wypada kozacko w każdym kadrze (może z wyjątkiem pierwszego, w którym okazał się być pijany).
 
Dobrze zrozumiałem, ze jednak Kaido jest w stanie zmieniać się w inne bestie? Ciekawe skąd źródło takiej mocy. Może o mocniejsza wersja owocu Mr 2? A może zjadł 100 owoców...

Gadka Law'a sugeruje chyba zagranie fabularne polegające na wyłączeniu Law'a i Luffy'ego z fabuły na jakiś czas.
janek z

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 24
Licznik postów: 1,120
Miejscowość: Warszawa

janek z, 26-10-2018, 12:23
(26-10-2018, 12:07)Odachi napisał(a): Gadka Law'a sugeruje chyba zagranie fabularne polegające na wyłączeniu Law'a i Luffy'ego z fabuły na jakiś czas.

Byłoby super odpocząć w końcu od Luffiego i dać więcej czasu innym słomkowym.
[Obrazek: Kingdom-sig_zpsfa6d1b9a.png]
Keisiak

Kapitan

Wiek: 21
Licznik postów: 318

Keisiak, 26-10-2018, 13:13
(26-10-2018, 12:07)Odachi napisał(a): A może zjadł 100 owoców...

To raczej mało prawdopodobne, Gorosei po Marineford, gdy Czarnobrody wchłonął Gura Gura powiedzieli, iż to pierwszy taki przypadek w którym jedna osoba posługuje się dwoma owocami.
Mordoc

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,122

Mordoc, 26-10-2018, 15:48
Z ciekawości sprawdziłem, kto podkłada głos Kaido w anime. Jest to Tessyo Genda, czyli ten, który użyczył głosu między innymi Kuramie z Naruto oraz... Shen Longowi z 12 kinówki DBZ. Przypadek? Big Grin

Moc Kaido wygląda coraz lepiej, zwłaszcza, że posiada dystansowy pocisk wystrzeliwany z paszczy, przypominający technikę Kame hame ha.
 
Shutenmaru się zamyślił, gdy usłyszał o Zamku Odena, więc być może pójdzie sprawdzić, czy któryś z jego dawnych sojuszników się tam nie ukrywa. Kinemon i Kiku pobiegli do żony Kinemona, więc Shutenmaru zastanie tam SHP, których nie pozna albo rozpozna kogoś z trójki Momo, Raizo, Kanjuro (w sumie dwóch ostatnich dawno nie było, ktoś pamięta, co teraz robią?).

Jeśli Luffy ogłuszy Kaido (nawet jeśli smoczysko jest wstawione), to będę raczej niezadowolony. Spodziewam się, że Law użyje Shambles, by wymienić Luffy'ego na jakiś sporych rozmiarów głaz lub drzewo, a nachlany Kaido się nie zorientuje, tylko pomyśli, że to odłamek zniszczonego zamku. Świadkowie z wioski raczej nie doniosą na Luffy'ego, a Jack i ekipa z tak daleka nie będą wystarczająco dobrze widzieć całego zajścia. Mam nadzieję, że to zdarzenie ma na celu pokazanie, że Kaido jest równie twardy, jak BM i tego typu ataki nie zrobią na nim wrażenia.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

CCORD

Gorosei

Wiek: 20
Licznik postów: 4,446
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 26-10-2018, 18:48
No powiem tak: pomimo, że ten rodzaj smoków jest zdecydowanie moim zdaniem najmniej ciekawy, to Kaido zrobił na mnie jakieś tam wrażenie.
Dlaczego?
Ze względu na jego skalę! Popatrzcie jak wielki on jest, gdy Luffy go atakuje! Typowy Raid boss do pokonania drużynowo Wink

A co do lekkomyślności Luffy'ego - rzeczywiście może być irytująca, chociaż w sumie nie spodziewałbym się po nim niczego innego.
Daje nam to za to szansę żeby zobaczyć jak duża jest przepaść między tą dwójką. Luffy dostał szansę zaatakować Kaido z zaskoczenia, walnął go zdenerwowany i na pewno się nie powstrzymywał. Zobaczymy jak dużo obrażeń to zada (podejrzewam, że raczej niewiele, prawdę mówiąc). No i miejmy na uwadze, że walce prawdopodobnie nie dostał by zbyt wielu okazji na taki atak.

Ciekawe jak się to zakończy, co się stanie z tymi w zamku (czyli kto ich usunie z pola rażenia ataku/ kto zablokuje atak). Ciekawe też co się dalej stanie, a konkretnie w jaki sposób Słomiani znikną z radaru Kaido.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

pell

Kapitan

Licznik postów: 330

pell, 26-10-2018, 21:54
Dawno nie było porządnej walki drużynowej, więc grupowa walka z Kaidou to mogłoby być naprawdę coś.
[Obrazek: one_piece_7045219.jpg]
Pajmon

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 1,765

Pajmon, 26-10-2018, 22:52
Odkąd pojawiła się kiedyś historyjka o Kaido od narratora, miałem wrażenie że będzie to taka wielka, potężna ciamajda. Niby nazywany najpotężniejszym stworzeniem na ziemi, ale jednak był łapany przez marynarkę nie raz. Niby można to podpiąć pod te jego próby samobójcze, ale jakoś tak odnosiłem wrażenie, że to taka przygłupawa/ciamajdowata postać będzie. Wrażenie to potęguje jeszcze jego alkoholizm i zmienne nastroje. No i po raz kolejny dostaję dowód na to że mogę mieć racje. Pojawia się Słomiany, niby atak z zaskoczenia, ale jednak Kaido zdążył go zauważyć, a i tak przyjął strzał na czachę i wygląda jakby odpłynął. 
No cóż, nie zdziwię się, jeśli wcale nie trzeba będzie z nim walczyć bo koleś sam spadnie z rowerka albo podejdą go podstępem i jeszcze przekabacą na swoją stronę :v
[Obrazek: giphy.webp]
Spoiler

[Obrazek: 9qKEXOG.jpg]

Beetlejuice

Wicekapitan

Licznik postów: 264

Beetlejuice, 27-10-2018, 00:36
Kaido mordo ty moja mamy wiele wspólnego też czasami wpadam  gdzieś po pijaku i dostaję gonga w łeb Smile.Chapter spoko ale co by nie było jakoś nadal wolę te postacie z akcji z Big Mom.
wuzzek

Wicekapitan

Wiek: 21
Licznik postów: 235

wuzzek, 27-10-2018, 03:37
Cokolwiek nie napiszę, uważam, że ten rozdział był świetny, ale jedyna rzecz, która pozostawi niesmak w moich ustach to ta, że Ci, co byli na zamku Odena prawdopodobnie jakoś przeżyją. Przeżyją pieprzoną kulę mocy pieprzonego yonko-smoka.

A, i jeszcze typek odpłynął po uderzeniu gie trójki kiedy g4 nawet nie mogło zadrapać Mamy XD
To już w zasadzie 2 rzeczy, eh

quidquid Latine dictum sit, altum videtur


[Obrazek: hqdefault.jpg]
Mordoc

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,122

Mordoc, 27-10-2018, 04:58
(27-10-2018, 03:37)wuzzek napisał(a): Przeżyją pieprzoną kulę mocy pieprzonego yonko-smoka.
Zorientowali się, że smoczysko do nich leci, więc mieli trochę czasu, żeby uciec z pola rażenia. Być może w zamku jest jakieś tajne przejście np. klapa w podłodze. Ewentualnie zobaczymy ich jak stoją obok i mówią "o mały włos". Nie sądzę, żeby przyjęli ten atak, chyba, że to właśnie ten moment, w którym Sanji przekonał się do stroju bojowego :p 

(27-10-2018, 03:37)wuzzek napisał(a): A, i jeszcze typek odpłynął po uderzeniu gie trójki kiedy g4 nawet nie mogło zadrapać Mamy
To się dopiero okaże w następnym rozdziale. Luffy, gdy został przebity przez Katakuriego, to też miał minę, jakby odpłynął, a jednak w następnym rozdziale walczył dalej.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

WfanOP

Wilk Morski

Licznik postów: 53

WfanOP, 27-10-2018, 09:32
Jaram sie arciem wano jak narazie mega mi sie czyta i nie wieje nuda ^^
co do glupoty Luffika zawsze mnie bawiła że działa pod wpływej emocji niczym sie nie przejmując a inni sie musze później martwić xD
Kaido smok mi sie podoba lubie chińskie smoki i ta jego wielkość Wink będzie ciężej uciec niż przed BM 
Mam nadzieje że Kaido zgona nie zaliczy (mimo że chciałbym aby poległ w tym arcu) bo g4 wrażenia na BM nie zrobiło to jak g3 na Kaido zadziała to trochu sie zawiode :/
Szarim Musty

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 417

Szarim Musty, 27-10-2018, 09:40
(27-10-2018, 00:36)Beetlejuice napisał(a): #12
Kaido mordo ty moja mamy wiele wspólnego też czasami wpadam  gdzieś po pijaku i dostaję gonga w łeb Smile.Chapter spoko ale co by nie było jakoś nadal wolę te postacie z akcji z Big Mom.


Ja zdecydowanie też. Zresztą Kaido taki kozak a na wyspie na której urzęduje są strefy bez kontroli (normalnie jak w Szwecji). Najgorsze dla niego jest to, że to już trwa 20 lat i ma wsparcie Szoguna. Żałość. Oprócz tego super kozak wpada, jeden strzał i lulu? Mam nadzieję, że nie bo inaczej można go uznać za najgorszego lamusa wśród Yonkou.

Śmieszna jest też jego ekipa. Ekipa BM jako tako starała się ratować teren przed BM, kłamstwami, manipulacją czy prośbami. Jack sobie siedzi i z Hawkinsem urządza Tea Party.
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź