One Piece - Rozdział 925
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
BooBoo

Szczur Okrętowy

Licznik postów: 37

BooBoo, 27-11-2018, 18:29
Co do możliwości powerupu dla Sanjego to to przyszła mi taka myśl,że przecież jako dzieci on i jego rodzeństwo było poddawane jakimś mutacjom, żeby stworzyć nadludzi i u niego te geny się nie "obudziły". Może się okazać że Sanji ma taki opóźniony zapłon i dopiero teraz te geny się aktywują.
wuzzek

Imperator Podziemia

Wiek: 22
Licznik postów: 601

wuzzek, 27-11-2018, 19:47
(27-11-2018, 05:34)Sting napisał(a): Jedno jest pewne, piraci BB vs SHP to nie będzie walka najsilniejszych protagonistów i najsilniejszych antagonistów. Konflikt będzie miał inne płaszczyzny, zarówno te typowo pirackie, jak i te związane z silną wolą (wolą podążania za marzeniami, ale też bronienia ich) i wiarą we własne możliwości i wiarę w innych (załogę, kapitana).
Nie sądzę, że w załodze BB są jakieś silne więzi. Najwięksi kryminaliści świata z p6 ID prędzej wbiją nóż w plecy sojusznikowi niż zasłonią go swoim ciałem. Jak sam wspomniałeś, typowi piraci. 
(27-11-2018, 13:41)Mordoc napisał(a): Ma cały czas nad gumiakiem sporą przewagę, a wystartowali w podobnym czasie.
Nie powiedziałbym. BB pływał z WB ponad 20 lat. 20 lat doświadczenia jako pirat, a kiedy Luffiemu nagroda skoczyła do 100m, on był już ponad poziomem Ace'a.
 Ciekawostki z Wiki:

W 1716 nagroda za Edwarda Teacha, prawdziwego Czarnobrodego, wynosiła £100. Dziś byłoby to około 2,247,600,000 jenów. Taką samą sumę wart jest Marshall D. Teach w berry.
  • Rozdział, w którym ujawniono nagrodę za Czarnobrodego, ukazał się niemal dokładnie w 300. rocznicę śmierci Edwarda Teacha.
[Obrazek: comment_8yI3Mja7jqmpu40tLdLIStoZjnRBTgmp.gif]
marmolada

Wilk Morski

Licznik postów: 64

marmolada, 27-11-2018, 22:06
Oda jest mistrzem Big Grin właśnie zastanawiałem się czemu ta nagroda u Teacha jest taka nie okrągła Big Grin
CCORD

Gorosei

Wiek: 22
Licznik postów: 4,895
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 27-11-2018, 23:05
O panie, kilka dni zapomniałem przeczytać rozdział i cztery strony nawalone ;o

Nie dziwię się w sumie, bardzo dobry rozdział. Przyjemna zmiana skupienia akcji, cieszy mnie powrót Morii, mimo że był dość przewidywalny biorąc pod uwagę jego zatargi z Kaido - a raczej będę mógł tak powiedzieć, jeśli będzie miał jakiś udział, bo jeśli nie, to trochę nietrafione to przewidywanie, mimo że efekt podobny.

No kurcze, mimo wszystko myślałem, że Queen będzie kobietą. Nie żeby to jakąś różnicę robiło, ale... W sumie to moja wina, mogłem się spodziewać, że taki tytuł dostanie dokładnie ktoś taki Big Grin W końcu to Oda.

No nic, nie będę się już tutaj szczególnie wypowiadał, po prostu poczekam na następny rozdział i napiszę coś więcej :<
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Siafant

Podporucznik

Wiek: 22
Licznik postów: 30

Siafant, 27-11-2018, 23:14
(27-11-2018, 18:29)BooBoo napisał(a): Co do możliwości powerupu dla Sanjego to to przyszła mi taka myśl,że przecież jako dzieci on i jego rodzeństwo było poddawane jakimś mutacjom, żeby stworzyć nadludzi i u niego te geny się nie "obudziły". Może się okazać że Sanji ma taki opóźniony zapłon i dopiero teraz te geny się aktywują.
Właśnie jego mocą jest ogień, który aktywuje na Diable Jambe. Chyba, że masz to na myśli, ale jeszcze nie na poziomie pełnego potencjału bojowego Big Grin

Ciekawe czy Queen ma faktycznie jakieś powiązania z Okama bo jego styl pasuje do tych ich kostiumów hehe. 
Wiem, że takie szczegóły nie będą wyjaśniane ale zawsze mnie ciekawią historie takich rzeczy jak przykładowo blizna na jego klacie
Coś typu krótki flashback jak dostaje od Ivankowa jakąś bombę po której została mu pamiątka, oczywiście coś takiego byłoby możliwie gdyby serio miał z tamtym środowiskiem jakąś styczność ale to już tylko gdybania :G

No i tak poza tym cieszę się, że w końcu pojawił rozdział ukazujący starych znajomych i posuwający całą akcje w tle do przodu.
(27-11-2018, 23:05)CCORD napisał(a): No kurcze, mimo wszystko myślałem, że Queen będzie kobietą
Jak już o tym wspomniałeś to dodając do mojej wypowiedzi wyżej to może była kobieta przemieniona przez Ivankowa, dlatego ma takie miano :0
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 2,049

Mordoc, 28-11-2018, 02:34
(27-11-2018, 19:47)wuzzek napisał(a): Nie powiedziałbym. BB pływał z WB ponad 20 lat. 20 lat doświadczenia jako pirat, a kiedy Luffiemu nagroda skoczyła do 100m, on był już ponad poziomem Ace'a.
Trudno się z Tobą nie zgodzić, ale chodziło mi o fakt, że BB jest wliczany jako przedstawiciel najgorszego pokolenia. W dodatku był dość długo anonimowym piratem. Luffy miał minimum 100 mln nagrody w momencie, gdy o BB nikt jeszcze nie słyszał. Dlatego podejrzewam, że za jego głowę nie było żadnego listu gończego aż do momentu, gdy zrzekł się tytułu Shichibukai.  Niewykluczone, że Czarny po prostu pływał pod banderą WB nie angażując się zbytnio w walki i nie wychylając się.
Dlatego anonimowego okresu BB nie wliczam jako start, tak samo, jak Luffy'emu nie naliczam tych 10-ciu lat treningu.  
Poza tym BB w chwili swojego "debiutu" nie był jakiś mocno silny, o czym świadczy fakt, że Magellan wytarł podłogę nim i jego załogą. Z tym samym przeciwnikiem walczył Luffy i moim zdaniem wypadł korzystniej (czy przez plot armor to już nie mnie oceniać). Faktem jest, że Czarnobrody zrobił najszybszy progres statusu w całym uniwersum. Najpierw z anonimowego pirata stał się Shichibukai, a następnie Yonko. Ale to tylko moja interpretacja i niekoniecznie musi być słuszna Wink
(27-11-2018, 23:05)CCORD napisał(a): No kurcze, mimo wszystko myślałem, że Queen będzie kobietą. Nie żeby to jakąś różnicę robiło, ale... W sumie to moja wina, mogłem się spodziewać, że taki tytuł dostanie dokładnie ktoś taki  W końcu to Oda.
Ja się spodziewałem, że może to być okama narysowany w typowo kiczowatym stylu :p No i spodziewałem się jakichś gagów z Sanjim.
A tymczasem mamy typowego rzeźnika/ harlejowca. W dodatku grzebie w jakimś mechanizmie, więc może zobaczymy go na motocyklu.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

marmolada

Wilk Morski

Licznik postów: 64

marmolada, 28-11-2018, 09:52
Tylko trzeba pamiętać że Blackbread jako ten anonimowy pirat był wstanie zranić imperatora, w sumie ciekawe że światowy rząd nie ogarnął nic o Teachu bo u WB pełnił chyba nie rolę matka skoro jak dobrze pamiętam Ace sugerował że to Teach powinien być kapitanem 2 dywizji
Odachi

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 543

Odachi, 28-11-2018, 10:20
(28-11-2018, 09:52)marmolada napisał(a): Tylko trzeba pamiętać że Blackbread jako ten anonimowy pirat był wstanie zranić imperatora,
dodam jeszcze, że "bynajmniej nie z zaskoczenia" jak powiedział Shanks do Whitebearda.
Hinczykbn

Imperator Podziemia

Licznik postów: 673

Hinczykbn, 28-11-2018, 11:11
BB nigdy się nie wychylał bo jak sam powiedział do Ace nie ma ambicji do bycia dowódcą.
Jego "era" zaczęła się gdy zdobył swój upragniony owoc, który zmienił jego nastawienie.
Myślę, że dopiero od tego czasu można zacząć liczyć jego progres.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Dejo

Pan Jasności

Wiek: 26
Licznik postów: 2,499

Dejo, 28-11-2018, 12:36
załoga białobrodego, była idealnym miejsce dla BB żeby się ukryć i mieć największe szansę osiągnięcia swojego pierwszego celu. Nie jest trudno być nieznanym przy takiej wielkiej załodze i do tego jednej z najsilniejszych (a już zwłaszcza jak ci na tym zależy). To jest też prawdopodobnie jego pierwsza nagroda, ewentualnie druga (pierwsza po odwiedzinach ID i zdobyciu gura gura, a druga ewentualnie po walce z Marco). Przed wojną szczytów raczej nie miał nagrody, przecież gdy Laffitte wyszedł z propozycją to Sengoku nie chciał go na Królewskiego Wojownika, bo jest nieznany i nie będzie straszakiem. Dobrze się kamuflował przez te lata przygotowań Big Grin
Cytat:No kurcze, mimo wszystko myślałem, że Queen będzie kobietą. Nie żeby to jakąś różnicę robiło, ale... W sumie to moja wina, mogłem się spodziewać, że taki tytuł dostanie dokładnie ktoś taki Big Grin W końcu to Oda.
Szkoda o tyle że wsród dowódców mamy tylko jedną kobietę, i teraz już bez perspektyw na poprawę tej sytuacji. Chociaż z drugiej strony jakby miała być tak aktywna jak Smoothie to może i lepiej, że Queen ostatecznie jest tym kim jest xD
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
marmolada

Wilk Morski

Licznik postów: 64

marmolada, 28-11-2018, 14:23
Cytat: Przed wojną szczytów raczej nie miał nagrody, przecież gdy Laffitte wyszedł z propozycją to Sengoku nie chciał go na Królewskiego Wojownika
Napewno nie miał, Kuma w rozmowie z Moria mówi że Teach został nowym Shichibukai a jego nagroda za głowę to 0
wuzzek

Imperator Podziemia

Wiek: 22
Licznik postów: 601

wuzzek, 28-11-2018, 20:47
(28-11-2018, 02:34)Mordoc napisał(a): Poza tym BB w chwili swojego "debiutu" nie był jakiś mocno silny, o czym świadczy fakt, że Magellan wytarł podłogę nim i jego załogą.
To jest akurat zabawne, bo cała załoga padła w mniej niż 3 sekundy XD walka z Magellanem była chyba dla wszystkich zaskoczeniem, BB liczył na gadke szmatke przed walką jak to zwykle w shounenach, a Magellan: ja dzisiaj nie mam czasu. Totalnie atak z dvpy, jedna fala i po sprawie, bez wstępu, zapowiedzi czy czegokolwiek. Potwierdzenie tożsamości oponenta, hydra, elo. Załoga BB nawet nie zareagowała.

Teoretycznie BB był słabszy od Shiliewa gdy go rekrutował.
[Obrazek: comment_8yI3Mja7jqmpu40tLdLIStoZjnRBTgmp.gif]
ARRRGH

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 1,608

ARRRGH, 30-11-2018, 20:26
Tydzień temu na Reddit'cie zauważyłem fajną rzecz, ale nie mogłem wtedy wrzucić i zapomniałem. Musiałem więc pokopać po stronach i poniżej ciekawostka (zwróćcie uwagę na numery rozdziałów Wink ):

925:

Spoiler

[Obrazek: one-piece-11544145.jpg]


592:
Spoiler

[Obrazek: 02.jpg]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź