One Piece - Rozdział 926 -Spoilery
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 27-11-2018, 21:10
W tym temacie dyskutujemy o spoilerach do najnowszego rozdziału One Piece.

 
Regulamin korzystania z tematu

Uprasza się o zachowanie w jak największym stopniu podanego formatu przekazywania spoilerów, aby zachować przejrzystość tematu i dostarczyć jak najwięcej informacji.

Uprasza się o nie powielanie opublikowanych już wcześniej w temacie spoilerów.

Uprasza się o odpowiednie otagowanie spoilerów zależnie od typu ich źródeł, odpowiednio dla źródeł graficznych tagiem [*IMG][*/IMG], a dla źródeł pisanych tagiem [*QUOTE][*/QUOTE]

Uprasza się o umieszczanie spoilerów w tagi [*SPOILER][*/SPOILER], tak, aby nie naruszały struktury forum.

Format ukazywania spoilerów:
Spoiler
Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się spoilerów bieżącego rozdziału.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece



Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia.
[/spoiler]
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 28-11-2018, 15:21
Cytat:In the town, in the newspapers(leaflets/kawaraban/瓦版), there are a lot of people who seem to be sarumais, as well as the blazon/mark of the Kozuki Clan, which looks like the sun.
Has the Kozuki Clan returned?
Nami and a female ninja are sneaking into somewhere.

Luffy and Kid are enslaved to carry stones.
Although they are cuffed by Seastone handcuffs, they are carrying a lot of stones.
They compete with each other while having lunch.
The hippopotamus guard is furious.
As a punishment, he swallows Luffy and Kid into his mouth.
Somehow the hippopotamus falls down.
Luffy and Kid come out.
Luffy is holding a child in his arms*.
Ba-bam! (sound of shamisen)
 
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Hinczykbn

Pierwszy oficer

Licznik postów: 998

Hinczykbn, 28-11-2018, 16:28
Co Oda ma z tym jedzeniem ludzi? BM kanibal, teraz jakiś random kanibal.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Berion

Nowicjusz

Licznik postów: 11

Berion, 28-11-2018, 20:28
Ciekawe jest te dźwiganie kamieni posiadając założone w tym samym czasie kajdany z kamienia morskiego.Być może to im pomóc zwiększyć siłę. Dlaczego? Jestem praktycznie pewny, że zawsze przy każdym treningu pomagali sobie mocami owoców, haki itp. itd. Ponadto kamień morski ich do tego jeszcze osłabia.
RouninN1

Agent Cipher Pol

Licznik postów: 55

RouninN1, 28-11-2018, 21:07
(28-11-2018, 20:28)Berion napisał(a): Jestem praktycznie pewny, że zawsze przy każdym treningu pomagali sobie mocami owoców, haki itp. itd. Ponadto kamień morski ich do tego jeszcze osłabia.
Osłabia działanie owocu i "wyciąga" energie ale wydaje mi się, że w żaden sposób nie ogranicza haki.
Odachi

Sogeking 2022

Licznik postów: 807

Odachi, 28-11-2018, 22:51
Zgadzam się, że tu może się pojawić motyw takiego treningu z "ograniczeniem mocy". Motyw dość częsty, nawet w rzeczywistych planach treningowych. Ale mi najbardziej przypomina jak kiedyś grając w Gothic II założyłem sobie za cel wymaksować siłę. Wszystkie mikstury siły które znalazłem, lub stworzyłem, musiałem i tak oszczędzać prawie do samego końca. W piątym rozdziale można było zdobyć pierścień herszta orków - obniżający siłę o 10. Po założeniu pierścienia, kiedy nauczyłem się siły do 100 - zdjąłem pierścień i miałem 110 - i dopiero wtedy wykorzystałem mikstury itd. Rozumiem, że Berionowi chodzi o taką samą zasadę działania.
A poza tym uważam, że Sanji musi odejść...
wuzzek

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 26
Licznik postów: 1,355

wuzzek, 28-11-2018, 23:23
Dla takich koksów jak Kaido i klęski to chyba nie problem poruszać się mając na sobie kairouseki. Znaczy, tak mi się wydaje wspominając Jacka, który został zatopiony przez Zunishę, a pod wodą bul bul pospieszcie się. Trzeźwe myślenie zostało. Kotwica kotwicą, ale Law jakoś uciekł mają w sobie szpilę.
[Obrazek: jhin-animated.gif]
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 29-11-2018, 10:36
Cytat:In the cover we can see Law and Chopper studiying in a library with a turtle and a bird with glasses and hats.
Usopp sees in the street a samurai with the mark of Kozuki Clan, and gives him a paper with Kinemon draw (2 birds, a flame, a snake...) without the samurai realize him.
Penguin and Shachi do the same with another samurai with the mark of Kozuki Clan. We can see at leats 11 samurai with the mark of Kozuki Clan.
Nami and Shinobu are spying 2 samurais but they discover them, so Nami and Shinobu escape thanks to Shinobu's kite.
Sanji has a little soba restaurant, the line to get food is laaarge lol In the prison, slaves are carrying big square stones for only a little piece of meal.
Luffy and Kid moves a lot of gigant stones alone, even with Kairoseki handcuff. They have a gigant bowl with food.
Hippopotamus guard appear.
He's an hippopotamus with a guy with hippopotamus face in the mouth... It's pretty funny.
Hippopotamus guard is furious with and old man. We can see Caribou, he's one of the prisioner.
Hippopotamus guard swallows Luffy and Kid, but they defeat him from inside.
Luffy and Kid come out. Luffy holds the old man in his hands.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

MugiwaraMichal

Piracki wojownik

Licznik postów: 137

MugiwaraMichal, 29-11-2018, 11:13
Czuje ze wiezienne wp*** bedzie najlepszym mozliwym treningiem dla Luffy'ego i Kidda ich rywalizacji tylko podnosi motywacje. Dodatkowo motyw treningu ze zblokowaniem czegoś klasyczny, chociazby z DB i podnoszeniem grawitacji - bardzo fajnie, że gOda w taki sposób wykorzystał ten motyw. 
Ciesze się również bardzo, ze po ostudzeniu Luffy'ego wracamy do konspiracji i budowania podziemia.
Ktoś zwrócił uwagę że kiedyś Kairoseki/woda powodowały ze Luffy mdlał (chwycenie za kraty) a teraz dzwiga z tym kamienie i powala uzytkowinka Smile? mnie to cieszy. pytanie czy swiadczy to stricte o sile czy sile woli na jaka nawet Kaido zwrocil uwage - stawiam na to drugie.
Chociaz wciaz nie wiem jaki power-up musi az wskoczyc na tą rozpierduche z Kaido i BM
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 29-11-2018, 11:29
Spoiler

[Obrazek: OOBcAnn.jpg]

W sumie fajnie jakby tam Luffy został do rozpoczęcia wielkiego planu (Oda, miałby go zablokowanego, czyli tak jak chciał) a i wzrost siła bazowej miałby sens (wiadomka normalnie formy się w dwa tygodnie nie zrobi ale to bajka więc...), ale pewnie lada chwila zrobią tam z Kidem naprawdę ostry burdel.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

MugiwaraMichal

Piracki wojownik

Licznik postów: 137

MugiwaraMichal, 29-11-2018, 11:49
inna rzecz ze mamy motyw z impel down - uwolnienie wiezniow--> wzmocnienie zalogi? Wink
Hinczykbn

Pierwszy oficer

Licznik postów: 998

Hinczykbn, 29-11-2018, 12:07
Paradoksalnie kilka dni "treningu" dla Słomka to mega dużo.
Walka z Ktakersem---->Walka z Katem, przeskok z nr 2 i to w 2vs1 do nr 1 solo.

Po screenie widać, że Kid zdecydowanie wygrał w rywalizacji na jedzenie.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 29-11-2018, 12:26
Cytat:Title: "Prisoner Mine"
Cover: Law and Chopper studying with a turtle and a (stork?)
Samurai begin to see Kin'emon's symbol.
Usopp appears and is selling more of his fake goods.
Nami and Shinbou are spying on 2 men. They mess up and fly away on the roof on a kite.
Sanji is cooking for a line of people in Wano.
At the prison, an old man asks for food.
The old man is hit by a Beasts Pirates goon.
Luffy and Kid are moving giant boxes to a ship.
They both eat (oda spells Kid's name in English)
Hippo Man appears.
After eating, Luffy and Kid are big and round.
They see Hippoman and the old man, beaten.
Caribou is in the prison, watching the events.
Hippoman eats Luffy and Kid.
They break out.
Luffy picks up the old man.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

wuzzek

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 26
Licznik postów: 1,355

wuzzek, 29-11-2018, 23:56
https://www.youtube.com/watch?v=m_Ht0xok3fs

Ace walczący w kajdanach z kamienia morskiego

Poza tym Luffy używał technik pod wodą w walce z krakenem jak płynęli na wyspę ryboludzi.
[Obrazek: jhin-animated.gif]
Kaioken

Kapitan z nowego świata

Wiek: 33
Licznik postów: 515

Kaioken, 03-12-2018, 20:31
Cytat:Po screenie widać, że Kid zdecydowanie wygrał w rywalizacji na jedzenie.
- no nie wiem .. Kid jakby miał stertę większą, ale Luffy ma większy talerz, m.
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź