One Piece - Odcinek 865
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Pan Jasności

Wiek: 26
Licznik postów: 2,457

Dejo, 16-12-2018, 14:15
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:


Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
Ad3k

Wicekapitan

Licznik postów: 209

Ad3k, 16-12-2018, 16:22
To się tak znakomicie ogląda, nawet mimo czytania mangi na bieżąco. Bardzo ładnie pokazany progrez luffyego, spójrzmy (wcześniej, dużo wcześniej)jak Katakuri się rozproszył i dostawał ciosy, gdy się wyciszył miał ogromną przewagę, luffy przyparty do muru przypomniał sobie nauki jednego z najpotężniejszych piratów świata i zaczyna je wcielać w życie i wchodzić na wyższy lvl.
A przypomnijmy, że Katakuri używa w tej walce przebudzenia, a luffy g4 nie, więc nawet nie wypada najgorzej Tongue Nawet Katakuri określił, że luffy to widzi ^^ co nie zmienia faktu, że widzieć, a być w stanie reagować? no właśnie i tu potrzebny power upik w postaci rozsądnego użycia gearów. Luffy wierzymy XD
Czasem czytam wypociny...
Kaioken

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 29
Licznik postów: 428

Kaioken, 02-01-2019, 19:46
865 - Słabo. Miejscami czułem się jakbym oglądał przez 20 minut jakąś powtórkę z poprzednich odcinków, m. Jedyne co było warte uwagi to uniki Luffy'ego i fajny podkład jak Luffy nie mógł się podnieść i Katakuri mu prawił kolejny wykład.
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź