Shanks jako pirate king
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
haczyk90

Majtek

Licznik postów: 23

haczyk90, 01-10-2010, 00:39
Shanks jako król piratów to było by coś ale niestety do tego nie dojdzie ponieważ stawia on na nową erę a poza tym odebrał by słomianemu chęć i motywacje do stania się królem piratów( jego siła napędowa do nowych przygód) Tongue
saba sabaka

Kapitan

Licznik postów: 344

saba sabaka, 01-10-2010, 16:47
prawda jest jednak taka, że mogą spotkać się na raftael i tam może dojść do pojedynku między nimi (luffym i shanksem). taki może być koniec one piece. chociaż stawiałbym raczej na black bearda jako głównego konkurenta luffyego do tytułu króla piratów. bo prędzej czy później czarnobrody zaatakuje czerwonowłosego.
Kojotie

Majtek

Licznik postów: 22

Kojotie, 02-10-2010, 10:20
Pojedynek Luffy vs Shanks bd wczesniej niż na Raftel mi sie wydaje. Pozatym oni są przyjaciółmi, bdą walczyć na serio, ale luffy chce mu udowodnić tylko że go przewyższył, a Shanks chce tego własnie udowodnienia. Zwróci mu kapelusz, a Shanks bd dumny i bd to opijał do końca swoich dni. Wink. Luffy musi dotrzymać obietnicy, jak prawdziwy pirat.
cichy799

Bosman

Licznik postów: 161

cichy799, 09-10-2010, 21:40
Kojotie napisał(a):Pojedynek Luffy vs Shanks bd wczesniej niż na Raftel mi sie wydaje. Pozatym oni są przyjaciółmi, bdą walczyć na serio, ale luffy chce mu udowodnić tylko że go przewyższył, a Shanks chce tego własnie udowodnienia. Zwróci mu kapelusz, a Shanks bd dumny i bd to opijał do końca swoich dni. Wink. Luffy musi dotrzymać obietnicy, jak prawdziwy pirat.


na moje to racja spotka sie Shanks przed raftel z Luffym, Luffy udowodni że jest godzien ale zachowa kapelusz potem będzie spotkanie BB z Shanksem i ten drugi straci życie, na raftel zemsta BB vs Luffy, a;e pomiędzy to będzie wiele fillerów, jeśli chodzi o Dragona i marynarke wydaje mi się że to będzie po raftel bo raftel jest na nowym świecie a Dragom na innych morzach podbija królestwa, teraz sprawa Cobiego, marynarka nie może upaść bo co będzie z Cobym? zginie? raczej nie bo Oda zadał sobie troszke trudu na tą postać, więc Dragon przegra, pytanie kto go wykończy? moim zdaniem tylko Luffy ma szanse, ale przecież Dragon ocalił życie Luffiemu, i się nim interesuje, on chce go przejąć na swoją strone, który się nie zgodzi, marynarka i Dragon połączą siły? nie ma szans, więc Luffy udowodni swoją siłą woli i pokona jakoś marynarke i Dragona w ten sposób iż jakoś ich złączyi to będzie ostatni odcinek, tylko co z erą piractwa? będą wolnymi korsarzami? raczej nieSmile piractwo będzie dalej, więc Luffy też będzie piratem, dużo niejasności bo skoro będzie piratem to jak może stwozyć nowy kraj? ale na pewno cos zrobi jak pozna historie pustego wieku więc co będzie dalej? to wie tylko Oda;]
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź