SHP vs Kaido
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Hinczykbn

Imperator Podziemia

Licznik postów: 576

Hinczykbn, 28-02-2019, 11:55
Zainspirowany sytuacją w arcu z BM, mianowicie reakcja rodzeństwa Kata na jego przegrana i natychmiastowy atak na Sanjiego niosącego Luffiego, naszła mnie pewna rozkmina. Wymyślamy jak to Luffy/Law/Kid będą walczyć z Kaido - co wydaje się sensowne i może to być 1 runda.

Potem powiedźmy, że Law i Kid odpadają, zostają pokonani.. na końcu Luffy pada i leży na glebie. - Cała jego załoga reaguje podobnie jak rodzina Kata i ruszają na Kaido w pełnej ekipie. Luffy podnosi się z ziemi, zmotywowany dołącza do nich.

Kaido niech będzie trochę osłabiony, załoga SHP też.

Bardzo bym chciał zobaczyć taki finał na Wano. - analogiczny do załogi BB, która jak wiadomo jest bardzo podobna do SHP.
Oni razem wykończyli WB z swoich pobudek, tutaj mamy ochronę kapitana.

Jak myślicie, jest szansa na taki finał? i czy dali by radę?
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Sting

Wilk Morski

Licznik postów: 73
Miejscowość: Kraków

Sting, 28-02-2019, 12:15
Spoko rozkmina, coś w stylu TB kiedy wszyscy leżeli i Kuma chciał podnieść Luffiego, to Zoro reagował, potem też Sanji. Coś w ten deseń, tylko z całą załogą i więcej walki, a nie poświęcenia życia za kogoś. 

Myślę, że interweniować w trakcie walki mogą Pieseł i Koteł. Ich duet jest niby przeznaczony ja Jacka, ale jeśli uruchomią Sulongi to to już będzie inna liga. Jak Gai ze wszystkimi bramami vs. Madara, krótkie spranie tyłka temu złemu nie pokonanie go ale kupienie czasu innym żeby jakoś się przegrupować.
niudeb

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 412

niudeb, 28-02-2019, 12:34
No ja tak przeczuwam, ze na koncu zostanie tylko kaidou i kazdy kto ma jeszcze sily vs kaidou :p(nie tylko zaloga slomianego) Tak widze ostatnia runde.

Dadza rade

Jakas runda bedzie, gdzie luffy law i kidd przegraja z kaidou. Potem uratuje ich usopp, opowie big mom jakies klamstwo,ze kaidou zjadl choppera, czy cos w ten desen, ta sie zdenerwuje na kaidou, zaczna miedzy soba walczyc, a usopp zyska nowych wyznawcow xd.

No troche mocno fantazjuje ale kto Ode wie, co wymysli.

Spoiler

[Obrazek: yDp7bvg.png]

[spoiler] [Obrazek: img[ ]
Mordoc

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,139

Mordoc, 28-02-2019, 14:28
(28-02-2019, 11:55)Hinczykbn napisał(a): Wymyślamy jak to Luffy/Law/Kid będą walczyć z Kaido - co wydaje się sensowne i może to być 1 runda.
Powtórzę się, ale zakładam, że Law dzięki mocy swojego owocu, odbierze Kaido nieśmiertelność i uczyni go podatnym na obrażenia. 
Ogólnie co do mocy Lawa mam 2 scenariusze.
1. Jego rola ogranicza się do zdjęcia nieśmiertelności.
2. Jego rola ogranicza się do utrzymywania roomu, bo tylko w tej strefie Kaido jest podatny na zranienie. W tym wypadku Trao musi się oszczędzać, gdyż jego moc ma limity.

Mało wiemy na temat mocy Kida. Podejrzewam jednak, że może stworzyć stalowego golema o podobnych lub większych gabarytach, co Kaido.
Zatem być może wykorzysta go, jako tanka lub tarczę. Może to być o tyle dobra technika, że jeśli Kaido zniszczy megazorda, to Kid ze swoimi magnetycznymi mocami z powrotem go odbuduje. 

Rola Luffy'ego, to będzie zadawanie jak największych obrażeń. Zapewne przy użyciu Boundmana. Chyba, że ktoś (np. tajemniczy więzień) nauczy go podstaw przebudzenia.
(28-02-2019, 11:55)Hinczykbn napisał(a): Luffy podnosi się z ziemi, zmotywowany dołącza do nich.
Ten motyw akurat średnio mi się podoba. W walce z Luccim też nie byłem do końca zadowolony, ale jeszcze jakoś przymknąłem na to oko.
Tutaj na szczęście mamy Marco, który może gumiaka podleczyć, wtedy będzie w porządku Big Grin

Kontynuując główny wątek, wszyscy skończyli swoje walki i podmęczeni idą na Kaido. Smok również jest osłabiony przez Ope-Ope, a także dzięki obrażeniom zadanym przez Luffy'ego. 

Wiele zależy, jak bardzo osłabieni będą SHP&A. Jeśli podobnie, jak w przypadku przybycia Kumy na TB, to średnio to widzę, bo przykładowo Zoro nie miał wówczas sił, by aktywować Ashure. Ale teraz ich limity mogą być nieco inne. W końcu Luffy po G3 nie zmienia się już w wersję chibi.

Wiele może zależeć od leczącej mocy Marco. Ta księżniczka Tontatta(Manshery?), by się sojuszowi przydała.

Najprostszym rozwiązaniem byłoby nasłać na Kaido BM, aczkolwiek nie wiem, czy takim rozwiązaniem byłbym usatysfakcjonowany.

No i cały czas czekam na wejście Czarnego, który może być tym, który wykończy Kaido, by odebrać mu owoc. W końcu wszyscy będą osłabieni, co za tym idzie mniej czujni. Dlatego mogą się nie spodziewać nadejścia niewidzialnego wroga.
Jeśli BB będzie mieć owoc Morii, to być może zrobi sobie ze smoka zombiaka(odpowiednio słabszego, jak w przypadku Ryumy). 
To tylko luźne przemyślenia i możliwości, które mi się nasuwają. No i sam nie wiem, czy takie scenariusze, by mi się podobały, czy nie Tongue
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź