załoga Blackbearda vs załoga Luffy'ego
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
chucky

Gorosei

Licznik postów: 2,692

chucky, 27-03-2017, 19:29
Tak w ogóle, to znamy 10 członków załogi BB (w tym jego samego), a wiemy, że jest też 11 nowy załogant. To oznacza, że Luffy potrzebuje jeszcze przynajmniej 2 nowych członków załogi.

Z oczywistości:
Luffy vs Teach
Zoro vs Shiryu
Usopp vs Van Augur

Z tych mniej oczywistych, no ale jednak jest Brook vs Laffitte.

Zostają nam Chopper, Nami, Franky, Sanji, Robin i prawdopodobnie Jinbei.

Chopper może walczyć z Sanjuanem Wolfem, jeśli przebudzi jakąś jeszcze większą formę. Jeśli nie, prawdopodobnie będzie walczył DocQ i Strongerem. Od biedy jest też Burgess.

Sanji - tutaj jest raczej mały wybór. Avolo Pizarro aka Zepsuty Król lub nowy członek załogi.

Franky vs Burgess lub (ale w to wątpię) vs Sanjuan Wolf w super Megazordzie z Sunny - statek vs statek.

Nami vs Catarina, ewentualnie Vasco Shot lub nowy członek.

Robin vs Vasco Shot (śliska skóra - nie da się złamać karku), Catarina lub Sanjuan Wolf jeśli ogarnie gigantyczne klony.

Jinbei vs Sanjuan Wolf (jeśli żaden inny Słomek go nie ogarnie) lub Vasco Shot (który na dobrą sprawę może być ryboludem).
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Dejo

Gorosei

Wiek: 23
Licznik postów: 1,223

Dejo, 27-03-2017, 19:52
^ Ja bym nie lekceważył Laffitta, prawdopodobnie ma mityczny zoan anioła, to może być naprawdę dobry przeciwnik dla Sanjiego. Zresztą mam przeczucie że numerki Dywizji Czarnego nie są przypadkowe, i mogą być podpowiedzią w tej kwestii kto vs kto.
 
[Obrazek: 3mnhqTh.png]
chucky

Gorosei

Licznik postów: 2,692

chucky, 27-03-2017, 20:39
Wysoki, szczupły gentleman z mieczem w lasce i zdolnościami hipnozy. Brook jak nic :v

Imo ma Zoan syreny (tej takiej prawdziwej, skrzydlatej).
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Nombre de Dios

Wicekapitan

Wiek: 24
Licznik postów: 233

Nombre de Dios, 28-03-2017, 03:12
Przyznam tak szczerze, że ten arc prawdopodobnie będzie moim ulubionym i wyczekuję go od początków One Piece, gdy Czarnobrody się pojawił. Dwie tak przeciwstawne osobowości muszą się w końcu zmierzyć ze sobą. Osobiście uważam, że Luffi przynajmniej 2 razy polegnie zanim pokona Czarnego. Nie chcę się jeszcze wypodwiadać na temat potencjalnych walk, bo od dawna o tym myślę i nie mam jeszcze jasnego poglądu, ale jednego jestem pewny, Van Augur nie będzie pierwszym przeciwnikiem Usoppa, ale na 100% jego ostatnim. Bardzo chciałbym zobaczyć pojedynek Usopp vs Lafitte, polegający na sprycie,  który Słomiany przegrałby.
krelek

Bosman

Licznik postów: 131

krelek, 28-03-2017, 08:36
(27-03-2017, 21:43)Dejo napisał(a): ^ Sowa nie hipnotyzuje, raczej na zoan syreny jest najwięcej hintów, ale ja osobiście jestem zwolennikiem teorii z aniołem
Jango też nie zjadł owocu dającego moc hipnozy, ale grzyb który wyrósł mu na brodzie :v (chociaż też chce syrene albo anioła).

A i czy tym jedenastym załogantem nie jest przypadkiem Kuzan?

U mnie walki:
Luffy vs BB - oczywiste

Zoro vs Shilliew - oczywiste

Nami vs Catarina Devon - ma imię czy tam nazwisko po wiedźmach z Devon, Nami jest nazywana więdźmą i Kocią Złodziejką, a koty są w wielu powieściach uważane za stworzenia magiczne oraz jako zwierzęta wiedźm.

Usopp vs Van Augur - oczywiste

Sanji vs Jesus Burgess- Sanji często dostaje przeciwników używających różnych stylów walki (Karate Ryboludzi, Tekkai Kenpo), a Burger to champion.

Chopper vs DocQ i Stronger - doktor vs Bóg Śmierci, lekarz który zabija, a Chopper wtedy będzie gadał bla, bla, bla lekarze nie mogą zabijać, bla, bla, bla.

Robin vs Kuzan - bitwa przeszłości (walić jak ona to zrobi)

Franky vs Avalo Pizarro - podobnej budowy, gdzieś tam widziałem teorie, że ma owoc świdrów.

Brook vs Lafitte - jak Chucky. Dodam od siebie że jak zaczną walkę i Laffite powie mu, że ma Zoan Syreny to Brook poprosi go o pokazanie mu majteczek Tongue

Sunny vs Sanjuan Wolf - duch Merry opęta statek i będzie strzelał z działa gaon do Wolfa

Jinbei/Luffy vs Vasco Shot - alkoholowa wersja karate ryboludzi, jeśli Jinbei zginie (oby) to Oda może zrobi jak na Enies Lobby, czyli Luffy pokona kogoś zanim zaczną się walki by pokazać jaki jest mocny.
Hinczykbn

Kapitan

Licznik postów: 357

Hinczykbn, 28-03-2017, 09:40
@Raven Czemu ma polec? Luffy ma specyficzny owoc idealny do walki z BB. Do tego na G4 większa część ciała murzyna, opanuje pełne murzynienie i BB spokojnie dostanie na łeb. Raz, że na ciosy nie jest odporny a dwa że to manga o Luffym. Dodać ewenualną śmieć Shanksa i kolejny power up Słoma w postaci wqur..
Pozatym manga bliżej niż dalej końca nie ma czasu na przegranę a i na TS treningowy szans IMO brak.
Mordoc

Imperator Podziemia

Licznik postów: 682

Mordoc, 28-03-2017, 10:37
Widze, że są wątpliwości na temat Sanjuan Wolfa, więc napiszę, że moim typem w tej walce jest Chopper ze względu na Monster Point.

Burgess w moich oczach wydaje się słaby, więc nie nadaje się  na przeciwnika Sanji'ego. Może to zabrzmi dziwnie, ale jako przeciwnika dla Burgessa typuję Jinbe. Wielu pewnie twierdzi, że Jinbe jest silny, zapewne silniejszy od Sanji'ego. Mnie się jednak wydaje, że Jinbe ma już swoje lata i w przeciwieństwie do Cooka, za dużego progresu nie zrobi.
(28-03-2017, 08:36)krelek napisał(a): A i czy tym jedenastym załogantem nie jest przypadkiem Kuzan?
Podejrzewam, że Kuzan ma swoje własne powody, by współpracować, a właściwie udawać współpracę z BB. Kuzan jest pozytywną postacią i o ile takim Słomianym może darować ich wybryki. (chociaż nazywają się piratami, to bardziej zachowują się jak bohaterowie), o tyle w przypadku załogi BB jest raczej odwrotnie, to czarne charaktery.


Edit: Jakkolwiek głupio, by ten pogrubiony fragment nie brzmiał, to mam nadzieję, że wiecie o co mi chodziło Smile
(28-03-2017, 08:36)krelek napisał(a): Sunny vs Sanjuan Wolf - duch Merry opęta statek i będzie strzelał z działa gaon do Wolfa
Nie wiem na ile napisałeś to poważnie, a na ile dla żartu, ale dość ciekawe by to było. Jakby Oda to zrobił, to by mnie zaskoczył ;D
(28-03-2017, 09:40)Hinczykbn napisał(a): @Raven Czemu ma polec? Luffy ma specyficzny owoc idealny do walki z BB.
Ponieważ Oda lubi taką dramaturgię, że przy pierwszej konfrontacji Lufdfy przegrywa, by się czegoś nauczyć, wzmocnićm wyciągnąć wnioski i dopiero potem wygrać. Do Croca potrzebował 3 podejść, do Enela jakoś podobnie. Od Cp9 dostał wciry, Moria zabrał mu cień. Na Doffy'ego nie starczyło mu pary i musiał przez 5 minut odpoczywać.
Hinczykbn

Kapitan

Licznik postów: 357

Hinczykbn, 28-03-2017, 12:25
@Mordoc  Kilka minut odpoczynku, Krakersa pokonał bez przerw przegranych.

Według mnie, przegrana w takiej ważnej walce nie będzie mieć miejsca. Słomki są coraz silniejsi(no może prócz tego który albo przegrywa albo wygrywa 2 vs 1).
Co do schematu przegranych się zgodzę, ale z biegiem mangi było ich coraz mniej.
Nombre de Dios

Wicekapitan

Wiek: 24
Licznik postów: 233

Nombre de Dios, 28-03-2017, 17:05
@Hinczykbn Mniej więcej chodziło mi o coś takiego jak napisał @Mordoc. Nie miałem na myśli jakiejś kilkuletniej przerwy między tymi walkami. Luffy zostanie zesquashowany tylko po to żeby wymyślił sposób na pokonanie Czarnego, w kolejnych podejściach(lub podejściu) prezentował się znacznie lepiej i finalnie pokonał BB. 
IMO:
1 porażka, żeby pokazać potęgę BB (jego owoce itp) i to jak daleko Luffi jest od bycia królem piratów
2 porażka dowiadujemy się o fizjologii BB, to dlaczego mógł zjeść więcej niż 1 owoc i prawdopodobnie zostanie pokazane dlaczego jego ciało jest tak odporne na ataki fizyczne
Hinczykbn

Kapitan

Licznik postów: 357

Hinczykbn, 28-03-2017, 17:57
@"Raven" Mam nadzieję jednak, że obejdzie się bez porażek. W sumie bardziej z mojego widzimi się niż zwyczajów OP.
Porażka by pokazać potęge BB jeszcze jest ok ale co do ujawnienia fizjologii BB myślę, że będzie to ujawnione szybciej.
Przy okazji jego ewentualnej walki z Shanksem czy inną grubą rybą.
ARRRGH

Wiceadmirał

Licznik postów: 914

ARRRGH, 28-03-2017, 21:20
(27-03-2017, 19:29)chucky napisał(a): Jinbei vs Sanjuan Wolf (jeśli żaden inny Słomek go nie ogarnie) lub Vasco Shot (który na dobrą sprawę może być ryboludem).

Wszyscy typują Jinbeia na Wolfa, a przecież to Franky będzie z nim walczył - oczywiście jako Generał Franky Big Grin
chucky

Gorosei

Licznik postów: 2,692

chucky, 28-03-2017, 21:25
(28-03-2017, 21:20)ARRRGH napisał(a): Wszyscy typują Jinbeia na Wolfa, a przecież to Franky będzie z nim walczył - oczywiście jako Generał Franky 

Ekhem :v

(27-03-2017, 19:29)chucky napisał(a): Franky vs [...] Sanjuan Wolf w super Megazordzie z Sunny - statek vs statek.

Tak poza tym:

(27-03-2017, 19:29)chucky napisał(a): Robin vs [...] Sanjuan Wolf jeśli ogarnie gigantyczne klony.

(27-03-2017, 19:29)chucky napisał(a): Chopper może walczyć z Sanjuanem Wolfem, jeśli przebudzi jakąś jeszcze większą formę.

Franky średnio mi pasuje, bo na dobrą sprawę w ten sposób może zniszczyć Sunny (jeśli o tym samym mówimy), a musi wrócić na niej do W7, żeby zrealizować marzenie + tak na dobrą sprawę, to nie Franky by walczył, tylko jego wynalazek. Tzn. to nie pokazałoby siły Frankiego samego w sobie, bo powiedzmy Brook po kursie obsługi megazorda pewnie też mógłby to zrobić.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Mordoc

Imperator Podziemia

Licznik postów: 682

Mordoc, 29-03-2017, 00:46
(28-03-2017, 12:25)Hinczykbn napisał(a): Kilka minut odpoczynku, Krakersa pokonał bez przerw przegranych.
Walka trwała 7, czy tam 11 godzin i polegała na uciekaniu (to te przegrane przerwy), w dodatku Luffy obżerał się i supportowała mu Nami, co za tym idzie nie wygrał tej walki fair. Rację masz natomiast, jeśli masz na myśli, że w tym przypadku nie było tej jak to wyżej nazwałem "dramaturgii Ody", ponieważ poszła ona off panel.
Hinczykbn

Kapitan

Licznik postów: 357

Hinczykbn, 30-03-2017, 07:53
Fajnie tak sobie typować kto z kim, ale to raczej niemożliwe że każdy z Słomków dostanie walkę 1 vs 1 z kapitanem dywiji.
Jeśli jednak tak się stanie, czego bym sobie bardzo życzył to z tych mniej oczywistych chcę zobaczyć Sanjuan Wolf vs Chopper Monster.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź