One Piece - Rozdział 949
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Odachi

Imperator Podziemia

Licznik postów: 609

Odachi, 21-07-2019, 11:42
@ARRRGH Kiedy Queen się zawijał Luffy był już bez obroży, rzecz w tym, że całą akcję przespał i dlatego rozwiązanie mi się podoba.

Jeżeli chodzi o wzmocnienie Zoro, to w OP nie raz było pokazane, że nie tylko siła fizyczna, czy "poziom umiejętności" decyduje o wynikach walk. Składa się na to zawsze dużo czynników, dlatego walki w OP często bywają ciekawe. Dla szermierza miecz nie jest kwiatkiem do kożucha. Nowa broń może być dla Zoro wejściem na inny "poziom", jeżeli już mamy mówić o jakiejś skali siły (a nie zwiększeniem statystyk o np. +8%).
Kaioken

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 30
Licznik postów: 483

Kaioken, 22-07-2019, 21:06
948 - Ten desing Kawamatsu, Oda w formie xD Chap ok, najlepsza pierwsza i ostatnia strona jak stoją w otoczeniu sił Kaidou, m. Luffy jak zwykle kolejny arc i wraz z rozwojej wydarzeń ma coraz większą gromadkę do pomocy ^^

949 - Podoba mi się fakt, że Luffy znowu musi starać się o sojuszników, walczyć o nich, motywować do walki itd. Poza tym błysk Luffy'ego, na przedostatniej stronie pachnie zdolnością Katakuri'ego xD Kadr z Luffy w cieniu wybuchu kozacki, m.
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
Zibii

Wicekapitan

Licznik postów: 205

Zibii, 23-07-2019, 11:48
Dobra to i ja coś skrobnę Smile
Rozdział jest okey. Zgadzam się z większością z wyżej napisanymi komentarzami. Mam też jeden problem z ostatnimi rozdziałami. Luffy trenuje, ale jakoś nie widzę, żeby był progres od tego jak Kaido zdzielił go maczugą. Luffy przypłynął na Wano by pokonać Kaido, ale jakoś mi się wydaje, że ulepszone Haki Uzbrojenia wystarczy na Kaido. Na tę chwilę nie widzę u Luffy’ego atutów na pokonanie jednego z Yonkō mimo, iż w rozdziale o tym mówi.

Queen.
(20-07-2019, 21:40)Odachi napisał(a): Trochę mi się wydawało bez sensu, że Queen zostawił swoich ludzi na pastwę losu, kiedy na wolności jest tak silny przeciwnik jak Luffy. Oczywiście tłumaczyłem to pośpiechem i wysoką stawką o jaką zagrał.
Queen zostawił więzienie z „leszczami”, ponieważ sobie to skalkulował, że większe zagrożenie na tę chwilę stanowi Big Mom niż Luffy. Przynajmniej tak myślę.(jeżeli tak było w mandze powiedziane to sorry, ale ja czytam mangę pobieżnie).

Oficerowie Kaido są fajni tyle, że mam pewien problem z Queen. Chodzi mi o akcje z Big Mom. Ludzie (niektórzy) na tym forum dość dobrze się wypowiadali o tym jak Queen zneutralizował Big Mom, a po czymś takim ja mam dwa pytania.
Pierwsze.
Czy wszyscy oficerowie (najsilniejsi) Yonkō są w taki sam sposób zneutralizować któregoś z Yonkō? Bardzo prosty przykład. Czy Katakuri jest w stanie tak samo bądź podobnie załatwić sprawę z Kaido? Mam nadzieję, że tak.

Drugie.
Czy użytkownicy naszego forum też tak entuzjastycznie by to przyjęli gdyby to inny oficer Yonkō tak sobie „radził” z innym Yonkō? Takie pytanie w ramach rozluźnienia.
(20-07-2019, 15:55)CCORD napisał(a):
(20-07-2019, 13:01)ARRRGH napisał(a): Ja to w ogóle mam wątpliwości czy Zoro będzie miał walkę z Kyoshiro, bo ten drugi nie wyglądał na takiego, który chce wyskoczyć na solo. Cała otoczka wyglądała tak, jakby całe starcie miało miejsce tylko dlatego, że Kyo musiał obronić shoguna.
Tu się zgodzę, a co z Sanjim?
Znajdzie się i dla Sanji'ego rywal, ale nie będę wymieniał, żeby się nie nakręcać na daną walkę.

PS do CCORD-a.
W poprzednim temacie o poprzednim rozdziale nie odpisałem Ci, ponieważ wszystko, co wymyśliłem było takie miałkie, głupie, bez sensu. Miałem napisać, że to wszystko dla mnie jasne, bo czytam mangę. Głupota no nie. Smile
[Obrazek: vector_logo___one_piece_by_h2o_fr.png]
wuzzek

Supernova

Wiek: 23
Licznik postów: 745

wuzzek, 23-07-2019, 17:50
(23-07-2019, 11:48)Zibii napisał(a): Czy wszyscy oficerowie (najsilniejsi) Yonkō są w taki sam sposób zneutralizować któregoś z Yonkō? Bardzo prosty przykład. Czy Katakuri jest w stanie tak samo bądź podobnie załatwić sprawę z Kaido? Mam nadzieję, że tak.

Nie ma dobrej odpowiedzi na to, bo nie wiemy o ile procent siła BM była znerfiona (brak owocu i haki). Shanks "raczej na pewno" nie ma owocu, więc czego oprócz haki trzeba by go było pozbawić, żeby dojść do poziomu BM z więzienia (zakładając że ich haki i power lvl są idealnie równe) itd itd.
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź