Ranking mocy
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Ginko

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 430

Ginko, 05-11-2009, 00:02
1. Luxus - miałem trzech kandydatów na to miejsce, padło na niego. Fakt że to sztuczny zabójca smoków ale jednak ich moc posiada. Szybki, wytrzymały, dobrze zbudowany, bezwzględny. No i moc, pioruny. Nadaje się do walki na długi jak i na krótki dystans, znał najlepsze techniki gildi (co z tego że mu nie wyszło, ale znał ;p). Liczę jeszcze na jakąś dobrą walkę z jego udziałem.

2. Gerard - kolejny pokonany przez Natsu na totalnym farcie. Trochę dziwna moc, meteor. Szybkości jest, strzały, wybuchy i destrukcja są. Kolona (czy coś takiego) też potrafi zrobić. Szkoda że podczas tej ostatnie techniki coś go powstrzymało. Aktualnie jest słabszy niż poprzednią wiec tego nie biorę pod uwagę, może się polepszy... (może nawet przebić Luxusa).

3. Makarov - najsilniejszy mag w gildi Fairy Tail. Jednak jego wiek jest bardzo dużym minusem, już zawału raz dostał. O jego klasie świadczy przynależność do "Ten Great Holy Mages". Ma troche prostą moc, powiększanie części ciała. Jak się wkurzy to jest grubo, zwłaszcza kiedy przyjmuje formę tego giganta. No i "Fairy Law", najsilniejsza jak dotąd pokazana technika (wykonana przez jednego maga).

4. Geezer - bardzo fajna magia, kontrola kamienia, w dodatku bardzo swobodna kontrola. Jest na poziomie Makarova, a jako że jest dużo młodszy musiał dość szybko osiągnąć wysoki poziom. Szkoda że musiał się podłożyć aby uratować ekipe z FT, bo wtedy miałby naprawdę szanse popisać się w walce z Zero (z tym mrocznym, bo tego normalnego elegancko sklepał).

5. Erza - najsilniejsza kobieta w FT. Już nie będę się rozwodzi nad jej świetnym charakterem i ciałem, bo to oczywiste ;p. Doświadczenie i chart zdobywała od dzieciństwa. Magia w których używa stu różnych zbroi. Niektóre są naprawdę zajebiste, a narazie pokazał tylko kilka. Bez zbroi też umie walczy, to też jest plus ;p

6. Mist Gun - nie wiadomo do końca, na czym polega jego moc. Na pewno jakaś tam iluzja, na pewno niezła. Luxus przełamał ją bez problemu (myślę że pozostała trójka również nie miała by) no ale magowie poniżej poziomu s, mieli by z tym duże problemy. Te patent z usypianem też jest niezły ;p.

7. Mirajane - były mag klasy s. Jej uwolniona demoniczna forma, wow! Nie dziwnego że nie używa tej mocy. Nie spodziewałem się czegoś takiego. Kolesia od Luxusa rozwaliła bez problemu. Naprawdę chciałbym zobaczy ją w prawdziwej walce.

8. Zero - przywódca gildii OS z podwójną osobowością. Napewno jest silny, ale bez przesady. Potrafił kontrolować Nirvane i bez problemu złamać pieczęć Gerarda. Noramlna osobowość przedstawiała się tak, z kolei ta mroczna jest dużo ciekawsza i zapewne silniejsza. Bez większego problemu załatwił Natsu, Greya i Lucy, jeżeli pokaże i więcej może podskoczyć w rankingu.

9. Lluvia - ona tak naprawdę jest bardzo silna, tylko cały czas nie ma okazji się wykazać, albo kogoś ratuje albo się poświęca. Nie można jej zranić fizycznymi atakami. Może używać ciała jako tarczy, więzienia itp. Bez problemu kogoś utopić, nie wiem czy może strzelać tą wodą, jak tak to jeszcze lepiej.

10. Natsu - zabójca smoków to raz. Zawsze ma jakieś ukryte zapasy siły, to dwa. Kiedy się wkurzy, albo kiedy chodzi o Fairy Tail zawsze dostaje kopa i potrafi walczy z najsilniejszymi. Ma swoje słabości, choroba lokomocyjna i lekka głupota. Przede wszystkim zawsze daje sobie rade, przecież to główny bohater ;p.
Furt Oxen

Piracki oficer

Licznik postów: 599

Furt Oxen, 07-09-2010, 18:40
1) Makarov

2) Erza

3) Natsu

4) Gray

5) Lucy
Dragon023

Kapitan z paradise

Wiek: 32
Licznik postów: 298

Dragon023, 15-06-2011, 22:10
1 Hades
2 Makarov
3 Lexus
4 Mistgun
5 Erza
6 Natsu
Larry

Piracki oficer

Licznik postów: 647

Larry, 15-06-2011, 22:37
1. Hades - Kozak i tyle, zgniótł Makarova nie pocąc się przy tym.
2. Makarov - Mistrz FT, duże doświadczenie, i potężna moc.
3. Gildarts - Po dziadku, to on rządzi w FT.
4. Laxus - Nie wiem, jak mógł przegrać z Natsu.
5. Azuma - Myślę, że najsilniejszy członek GH, jego porażka była spowodowana miłością Hiro do Erzy, więc jak dla mnie się nie liczy.
Musashi

Szczur lądowy

Licznik postów: 1

Musashi, 02-12-2014, 16:07
1) Hades! Pewniak
2) Gildarts Niezły rozpierdziel potrafi zrobić.
3) Natsu Jako główny bohater dużo silnych typów pokonał.
4) Laxus
5) Erza
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź