[SZUKAM NOSICIELI OWOCÓW] Lemon, Pomarańcza, Lima, Grejpfrut
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
xrndblimak

Majtek

Wiek: 31
Licznik postów: 2

xrndblimak, 02-08-2019, 21:32
Tak jak w temacie, szukam nosiciela Lemon, Pomarańcza, Lima, Grejpfrut lub innych cytrusów i odnośnika w internecie nt. tego owocu np. fandomu - może również nazwę nosiciela, ktoś coś wie? Smile Z tego co mnie wiadomo od brata, który swoich czasów oglądał ten anime-serial występuję tam więcej tego rodzaju owoców. 

Wyglądają tak w realu 

[Obrazek: EslaVrw.jpg]

Tych czterech szukam i nie jestem na tyle dociekliwy w internetach, aby to znaleść
wuzzek

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 26
Licznik postów: 1,356

wuzzek, 02-08-2019, 22:06
przychodzą mi do głowy trzy rzeczy: sprawdź rodzinę Big Mom, Miss Valentine albo usuń temat
[Obrazek: jhin-animated.gif]
xrndblimak

Majtek

Wiek: 31
Licznik postów: 2

xrndblimak, 03-08-2019, 15:53
(02-08-2019, 22:06)wuzzek napisał(a): przychodzą mi do głowy trzy rzeczy: sprawdź rodzinę Big Mom, Miss Valentine albo usuń temat
Sprawdzam. Dopisałem do postu wcześniej o co dokładnie mnie chodzi. Czy jesteś w stanie podać jakąś rzetelną stronę internetową typu fandom, czy taka ów nie istnieje.

A, propo odpowiedzi - dziękuję znalazłem odnośnik do realnych osób przy odpowiedzi.
wuzzek

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 26
Licznik postów: 1,356

wuzzek, 03-08-2019, 18:06
W sumie to dalej nie czaje o co chodzi w tym temacie XD
[Obrazek: jhin-animated.gif]
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,490

Mordoc, 03-08-2019, 20:34
@xrndblimak 
Jaki jest cel tych poszukiwań?

Jeśli chodzi o pomarańcze, to postać o imieniu Nami, posiada na statku swoje drzewo pomarańczy. Jej przybrana matka i siostra również są powiązane z tym rodzajem owoców.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź