One Piece - Rozdział 956
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Wiek: 26
Licznik postów: 2,418

Dejo, 17-09-2019, 16:33
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym rozdziale One Piece. 
 

Wersja Polska:

Wersja Angielska:

Oficjalna Wersja Angielska:


Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się skanlacji bieżącego rozdziału.

Zabrania się dyskusji o spoilerach z najnowszego rozdziału One Piece. Uprasza się aby w tym celu korzystać z bliźniaczego tematu o spoilerach o nadchodzącym rozdziale.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
 
Spoiler

[img=0x0]https://i.imgur.com/3mnhqTh.png[/img]

 
[img=0x0]https://j.gifs.com/KZKNpM.gif[/img]
Zibii

Wicekapitan

Licznik postów: 194

Zibii, 19-09-2019, 08:39
Rozdział 956(wersja JB), Rozdział 956(wersja MS) zapraszam do czytania Smile
[Obrazek: vector_logo___one_piece_by_h2o_fr.png]
Pajmon

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 1,797

Pajmon, 19-09-2019, 11:37
No no nooo czy to by oznaczało sojusz Słomiani x Czarnobrodzi szybciej niż się spodziewałem?  Cool
Z drugiej strony do Raftel jeszcze kawałeczek, a to tam docelowo powinno się to wydarzyć. Ale kto, jak nie BB miałby teraz stanąć po stronie sojuszu? Reszta ex Shichi (Mihawk, Boa, Kuma?, Moria, Crock) którzy obecnie albo nie mają załogi, albo zostali sami sobie? Obecne siły sojuszu mają się katastrofalnie blado w porównaniu do Kaido x BM vs Marynarka z admirałami. CO Z KUZANEM? Bo ciągle liczę też na to, że przekona Fujitore do opuszczenia Marines. Może i oni poprą sojusz słomka?
[Obrazek: giphy.webp]
Spoiler

[Obrazek: 9qKEXOG.jpg]

wuzzek

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 22
Licznik postów: 525

wuzzek, 19-09-2019, 13:09
Jakiś taki... nieciekawy ten rozdział. Oda od początku Wano daje wszystko w off panel, strasznie mnie to denerwuje. W tym rozdziale nie zaserwował nic: nie wiemy co się stało  z Alabastą, nie wiemy co się stało z Sabo, nie wiemy czy BB chce płynąć na Wano, czy po owoc Blondasa (prawdopodobnie do Impel Down, skąd wyciągnie Doflę i dowie się kilku rzeczy).

Czego się dowiedzieliśmy? Że Shichibukai zostali zniesieni i że Dofla żyje, czyli raczej brak zaskoczenia. To samo w przypadku Morgansa, że może łatwo sklepać randoma CP0.

Duże oczekiwania, duży zawód.
[Obrazek: comment_8yI3Mja7jqmpu40tLdLIStoZjnRBTgmp.gif]
Sting

Bosman

Wiek: 25
Licznik postów: 101
Miejscowość: Kraków

Sting, 19-09-2019, 13:18
Wielka szkoda, że nie doszło do rozwiązania Schicibukai, kiedy w jej szeregach było więcej piratów. W układzie Buggy+Boa+Mihawk+Weevil to ta czwórka jest tylko cieniem dawnej ekipy. Znacznie bardziej ekscytujące byłoby rozkminianie dalszych losów Siódemki, gdyby na giełdzie nazwisk byli jeszcze Law, Dofla i 'rozumny' Kuma. Tyle moich żalów, powróżmy, co się stanie z byłymi Wojownikami Mórz:
-Weevil - patrząc na antagonizmy, które są między nim a piratami WB i pośrednio Słomkiem, może zasilić szeregi Teacha. W sumie nie ma to większego sensu, skoro sam WB Junior pała nienawiścią do Czarnucha, ale mamuśka będzie w stanie go jakoś zmanipulować, tak myślę. W tej chwili nie wiem, po jakiego grzyba Weevil dołączył do Schici, no ale dodaje to światu większej dynamiki, dlatego nie narzekam,
-Mihawk - wydaje się, że chłop nie będzie miał problemu w zniszczeniu floty, która po niego przybyła. Z drugiej strony - jego życzliwa neutralność wobec Słomka i przyjaźń z Shanksem IMO nie dają mu większych szans na spokój, nie wiem czy obóz 'dobrych' potrzebuje takiego wzmocnienia. Jego dalszej neutralności nie daję wiary, nie widzę pływającego Mihawka, upokarzającego marynarkę i Żółtodziobów, krojącego ich tych małym mieczykiem. To by oznaczało, że jego rolą w OP jest nic więcej jak dzierżenie jakiegoś tytułu i oczekiwanie na wzmacniającego się Zoro, aż ten go zrzuci ze stołka. Prawdopodobnym jest lansowana kiedyś teoria, że Mikawka pokona Shiryu, zapewne jakimś podstępem i z udziałem innych załogantów (jak to na prawdziwego pirata przystało!), co  jednocześnie da odpowiednie argumentu Zoro, sprzątnie potencjalnego potężnego sojusznika Luffiego i da możliwość pokazania pełnych możliwości Mihawka. 
-Boa - ona i tak już jednym z głównych sojuszników Luffiego czy była Schici czy nie. To, czy przegra z marynarką i zostanie pojmana czy nie, zależy od planów Ody po Wano. Jeśli od razu zacznie się ostatnia rozgrywka, to pewnie jej udział w wydarzeniach będzie wskazany. Jeśli będzie jeszcze jakiś Elbaf po drodze, to Boa może być pojmana i Luffy np. oddeleguje kogoś (Sanjego <3 ) do uratowania Hancock. Równie dobrze Boa może przegrać bitwę, ale na pełnym morzu odbije ją ktoś z Floty Luffiego (Bartolomeo :3, który będzie cały czas karmiony tekstami, że uratował narzeczoną Luffiego i takie tam, najbardziej zabujany fan Luffiego i najbardziej zabujana w nim kobieta, nie mam nic przeciwko), Coby raczej nie będzie się opierał przy takim obrocie spraw. 
-Buggy - ten gość przeżyje wszystkie inne postacie, więc niezależnie gdzie trafi, czeka go świetlana przyszłość. Równie dobrze może zostać pojmany i zostanie jedyną postacią, która 2 razy wyślizgnęła się z ID, co wzmocni legendę, konwój może być zaatakowany przez Flotę Luffiego, lub przypadkowo przez Shanksa, może go zrekrutować BB i Buggy będzie się znów cieszył, że ma możnego patrona. Cokolwiek się stanie, pupilek Ody przejdzie suchą stopą przez wszystkie wydarzenia i spotka się z Luffym na reverie, a jego rola na ostatniej wojnie będzie kluczowa.

Inne wydarzenia: 
-ciekawe, że coś się stało odnośnie Alabasty, a Shirahoshi jest cała (Vivi i Shirahoshi były obok Luffiego i BB na zdjęciach u Ima),
-liczyłem jednak, że Drake to jest gość, który zobaczył zepsucie WG i Marynarki i który postanowił z nią walczyć, szukając prawdziwej sprawiedliwości jako pirat. Z drugiej strony taka rola też jest ok. Nawet tłumaczy to, dlaczego Kizaru puścił Draka, Hawkinsa, Appo i Urouge - poza zwykłym lenistwem jest też alibi - nie mógł złapać 3 i zostawić jednego, byłoby to dość podejrzane,
-śmerć Sabo to fake news- sam Morgans powiedział, że to on decyduje jakie fejki wypuszcza a jakie nie. Poza tym wiadomo; nikt nic nie widział, co już samo w sobie jest argumentem, 
-Morgans, ale ty mi zaymponowałeś, kładąc jakiegoś CP! Nie ważne, czy WG się zgadza czy nie, byznes to byznes, prawdziwy chłop podziemia. Jedyny prawdziwy obok Dofli. :c 
-Spoko rozmowa Garpa z Neptunem o polityce, tak po prostu. Życiowa i.. prawdziwa. Religie i bogactwo wykluczają sprawiedliwość.
-Znamienne, że tajna jednostka Marynarki nic nie wie o ruchach CP0. Było to wiadome już wcześniej, ale znów jest nam pokazane, ze WG i Marynarka nie są tożsame, a ich cele i działania mogą być często różne. 

Proszę jak najwięcej takich rozdziałów przed 3 aktem Wano panie Oda! Jeszcze nie wiemy, co tam u Shanksa i na szczytach Marynarki i WG, więc to jest może materiał na kolejny chapter.
Ratlee

Gorosei

Wiek: 26
Licznik postów: 4,061

Ratlee, 19-09-2019, 13:29
(19-09-2019, 11:37)Pajmon napisał(a): No no nooo czy to by oznaczało sojusz Słomiani x Czarnobrodzi szybciej niż się spodziewałem?  
Z drugiej strony do Raftel jeszcze kawałeczek, a to tam docelowo powinno się to wydarzyć. Ale kto, jak nie BB miałby teraz stanąć po stronie sojuszu?
Wut? BB przecież leci polować na Shichibukai, dosyć jasno zostało to powiedziane. 'Oi boys! To sea! If they're going to be picked up by the Marines, I'll just gram them first!'. Z informacji wymienionych między Cobym i X-Drake wiemy, że Marines wcale się nie wybierają na Wano, więc BB zapewne też nie i będzie polował na Shichi.

Inna sprawa, że bardzo mnie ciekawi dlaczego to BB miałby się sprzymierzyć ze Słomkowymi?
(19-09-2019, 11:37)Pajmon napisał(a): CO Z KUZANEM? Bo ciągle liczę też na to, że przekona Fujitore do opuszczenia Marines.
??? Dlaczego miałby to robić? Jakie relacje ma w ogóle Fujitora z Kuzanem i dlaczego Fuji miałby opuszczać Marines, skoro właśnie wydarzyło się dokłądnie to czego Fuji chciał od początku - zniesienia Schichi.

W ogóle dlaczego jeden z Yonko i Marynarka mieliby popierać sojusz pirata? W sensie... to się nie trzyma kupy jeśli pomyślisz o tym, że MArines mają łapać piratów a piraci sami za sobą też nie przepadają. A BB i Luffy to już chyba wybitnie sobą nawzajem gardzą i nie ma moim zdaniem mowy aby kiedyś założyli sojusz.

Rozdział bardzo przyjemny. Ogólnie Wano jest fajne, jednak widać różnicę jakościową między rozdziałem z zeszłego tygodnia i poprzednimi rozwleczonymi rozdziałąmi. Te dwa ostatnie o wiele bardziej mi się podobają bo oferują szybsze tempo opowieści i są bardziej treściwe w informacje.

A czego się dowiedzieliśmy?

1. Że System Shichibukai został zniesiony
2. Że Sabo został pojmany / zraniony / zabity (w to ostatnie srogo wątpię), bądź też że jego obecność została odkryta, nie udało się go pojmać i ogłoszono że go zabito aby uniknąć kompromitacji
3. Że X-Drake jest podwójnym agentem dla Marines w załodze KAido
4. Że Coby i X-Drake współpracują i należą do 'Sword'
5. Że Sabo puknął Makino i na 99% jest ojcem jej dziecka
6. Że Morgans ma zasady, nie jest znowu takim pierwszym lepszym leszczem i że jego kwatera może się dowolnie przenosić
7. Że Czarnbobrody będzie odławiał byłych Shichibukai
8. Że najprawdopodobniej Cobra R.I.P.


Jak dla mnie całkiem dużo fajnych rzeczy.
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
MugiwaraMichal

Wilk Morski

Licznik postów: 75

MugiwaraMichal, 19-09-2019, 14:26
Jak dla mnei chapter bomba, wypchany informacjami i zadnymi sprecyzowanymi Big Grin jeszcze wiecej znakow zapytania nakreca mi coraz wiekszy hype. od poczatku serii nie było tylu zagadek naraz (pórcz tych duzych wciaz nierozwiazanych dochodzą małe) coś czuje że gOda zaserwuje nam totalny mindfuck (OBY!)
1) BB nie plynie wg mnie na Wano  (nie zdążyłby, chyba ze chce zaatakować niedobitki, ale ile tam bedzie płynał dni? tygodni?) tylko po owoc Blondasa albo jeszcze co innego. rozwazam opcję, że płynie ratować kilku Shichibukai aby dołaczyć ich do załogi. 
2) Koby i Drake w Sword plus oburzenie na CP0 oraz calosc dyskusji wskazuje mi na to, ze Sword to takie przeciwieństwo CP0 i będą to zdecydowani protagoniści, a nie antagoniści serii, ciekawe kto tam jest jeszcze
3) podróż Koby'ego do Hancock - to raczej nei skonczy sie niczym złym dla Słomianych Smile
4) rozwiazanie Shichibukai przewidziane i dobrze - kolejne pomieszanie kart w talii
5) watpie zeby Sabo umarl nie po to go wskrzeszali, raczej został schwytany (kolejna egzekucja? Deja Vu dla Słomka? pułapka na niego?
6) Mihawk wciągnie nosem marynarke i co dalej zrobi? Kto przymierzy się z kim?  
7) Marynarka puszcza siły na Władców Mórz wiec nie zostaje ich na Wano... Sojusz wygląda nadal słabo kto zdąży tam dotrzeć w dobę?
gOda tasuj tasuj te karty nie moge sie doczekać co za pasjans Ci z nich wyjdzie Smile 
Jedyny minus - az za bardzo akcja przyspiesza, po time skipie wszystko się wlokło nieziemsko a teraz?
Ratlee

Gorosei

Wiek: 26
Licznik postów: 4,061

Ratlee, 19-09-2019, 14:31
(19-09-2019, 14:27)wuzzek napisał(a):
(19-09-2019, 13:29)Ratlee napisał(a): 5. Że Sabo puknął Makino i na 99% jest ojcem jej dziecka

Co? XD
No, izi Big Grin Makino płacze na wieść o śmierci Sabo a jej bobas się bawi (swoją drogą włosy jak u Sabo) i mówi Daa Daa Big Grin Mówięc ci, Sabo stuknął Makino i ma Sabo Jr.
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
CCORD

Gorosei

Wiek: 21
Licznik postów: 4,822
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 19-09-2019, 14:47
(19-09-2019, 13:18)Sting napisał(a): że Mikawka pokona Shiryu, zapewne jakimś podstępem i z udziałem innych załogantów
Może pokona go, gdy Mihawk będzie wyczerpany po walce z Marines? A ten drugi będzie zbyt dumny żeby szukać wymówek i uzna porażkę. Chociaż mam wrażenie, że to trochę za wcześnie na takie cuda.

(19-09-2019, 13:18)Sting napisał(a): -Morgans, ale ty mi zaymponowałeś, kładąc jakiegoś CP! Nie ważne, czy WG się zgadza czy nie, byznes to byznes, prawdziwy chłop podziemia. Jedyny prawdziwy obok Dofli. :c
No nie? Pomyślałem sobie, że no i koniec, lipa, a chłop go sprzątnął jak randoma Tongue Morgan naprawdę sobie u mnie zaplusował.

No cóż rozdział był wypakowany informacjami, bardzo mi się podobał i odpowiedział na pewne pytanie, które wcześniej miałem - dlaczego Marynarka/ Rząd nic nie robi z Wano.

Moim zdaniem - i pewnie wszystkich innych zdaniem także - Sabo to 100% fejk. Ale czy jest to całkiem bezpodstawny fejk? Z reakcji Dragona widzimy, że rzeczywiście nie wie co się z nim stało. Został złapany? Marineford v2.0? Brzmi słabo, więc liczę, że to coś innego.

X-Drake mnie zaskoczył, ale przez chwilę się zastanawiałem "czekaj, to jest news, czy było już mówione, a ja zapomniałem?". Założyłem to drugie x.x

Jak myślicie, na czym polegać ma odławianie Shichibukai przez Czarnobrodego? Najpierw propozycja współpracy, czy po prostu jedzie na tzw. haryndę (gwara poznańska, czy coś), czyli pokraść owoce Smile? Jakie cele mógłby mieć do Mihawka opisałem w 1 zdaniu tego posta, ale co do pozostałych nie wiem czy mógłby mieć jakieś specjalne cele. Może wie coś o Weevilu (np. prawdę, czy jest synem WB, czy nie?), albo mógłby chcieć go mieć pod sobą żeby poczuć się jeszcze lepszym (wiecie, być kapitanem syna swojego byłego kapitana, którego zabił itd.).

Zauważcie też, że Oda bardzo się postarał żeby pokazać wszystkich shichibukai jako kozaków w tym rozdziale.
Co prawda idiota Weevil mnie mało kręci, ale Hancock, Mihawk i nawet Buggy, postacie które były z nami od dłuższego czasu, moim zdaniem wypadły świetnie. Ekscytacja Mihawka, piekło Buggy'ego i deklaracja Hancock na ostatnich stronach to dla mnie najlepsza część rozdziału. Zauważyłem przez to coś, czego nie widziałem wcześniej - trochę mi brakuje udziału silnych postaci sprzed TS w aktualnych wydarzeniach. Większość postaci, poza Yonko i słomianymi (No i paroma z 11, niech wam będzie) to przecież załoganci Yonko i o ile są spoko to nie czuję się wobec nich tak jak w stosunku do starych postaci.

Tak kontynuując ostatnie zdanie i zamykając posta, myślicie że dostaniemy tutaj walkę Lucciego z Luffym? Albo chociaż zapowiedź, czy obietnicą walki - wiecie, krótkie spotkanie, w którym Lucci deklaruje, że nie ma dla Luffy'ego czasu (albo traktuje jak śmiecia i pokazuje wyższość) i walka, która odbędzie się w następnym arcu?
Miałem skończyć, ale jeszcze się dołączę, bo przeczytałem jedno zdanie o Kuzanie, który miałby przekonać Fujitorę do odejścia z marynarki. O ile wątpię w tak szybkie odejście admirała, którego siły prawie nie zobaczyliśmy, a tym bardziej wątpię w sojusz tej dwójki z Luffym (może jakiś niepisany pakt o nieagresji Tongue ), to w sumie jest w tym coś przekonującego. Fujitora osiągnął jeden ze swoich celów - zniszczył shichibukai. Może ma większe ambicje na zmianę marynarki - bo on chyba jeszcze nadziei nie porzucił - ale może wydarzy się coś, co sprawi że zmieni zdanie i Kuzan pomoże mu podjąć ciężką decyzję aby próbować coś zmienić z boku. No ale jak mówiłem, wydaje mi się nieprawdopodobne żebyśmy mieli stracić kolejnego admirała, gdy ostatni nawet nie został dobrze pokazany (swoją drogą, ciekawe dlaczego Oda tak to trzyma w tajemnicy, jakieś pomysły?).

Na ten moment jestem raczej po tej stronie wątpiącej w możliwość odejścia Fujitory, ale podoba mi się ta myśl, więc adresuję ją żeby nie przepadła.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

ElMystico

Nowicjusz

Licznik postów: 4

ElMystico, 19-09-2019, 14:58
Nieźle. Ciężko połączyć to wszystko w jedną całość teraz. Nadal obstawiam, że ktoś musi się pojawić żeby wspomóc słomkowych. Tylko kto?
Wygląda na to, że aktualnie wszyscy (marynarka, armia rewolucjonistów, shishi, bb, slomkowi, kaido, big mom itd itp) zostali wmieszani w to co się dzieje. Pozostał tylko Shanks i Rayleigh z postaci, które mogą "sensownie" wzmocnić sojusz.
Bo tak skupiając się na Wano można dojść do wniosku, że została do odsłonięcia ostatnia bardzo ważna kart. Byli piraci Rogera zebrani do kupy ?
Keisiak

Kapitan

Wiek: 23
Licznik postów: 343

Keisiak, 19-09-2019, 15:29
Ciekawe czy dostaniemy jakieś przebitki z tej całej łapanki Shichibukai, czy znowu pójdzie offpanel? Ciekawe jeszcze czy cała Marynarka wie o tym, iż X-Drake jednak ich nie zdradził? A może poszczególne osoby o tym wiedzą? No i jeszcze czy w swojej załodze jest on jedynym Marines czy może ma tam jeszcze kilku swoich ludzi?
Beetlejuice

Kapitan

Licznik postów: 280

Beetlejuice, 19-09-2019, 16:14
Jak dobrze widzieć tą mordeczkę BB ta postać to najlepsze co spotkało OP mam nadzieję że znowu narozrabia. Co do Sabo cokolwiek się z nim stało mam nadzieję że gdzieś obok tego wszystkiego kręciła się Bonny a najlepszym wyjściem jeśli naprawdę go skasowali to byłoby żeby zrobił to Shanks Big Grin . Co do Shichibukai to jak oni mają ich złapać a nie tylko ogłosić ich degradację  to mam nadzieję ze tam na tych statkach płyną szychy z Marynarki a nie ludki pokroju Cobyego bo to będzie obciach jak te statki nie wrócą   Smile. Dragon to widzę nie ma do niczego szczęścia marny ten los rewolucjonisty.
lebroniasty

Nowicjusz

Licznik postów: 8

lebroniasty, 19-09-2019, 17:26
Według mnie także BB nie dołączy do Sojuszu Piracko-Ninjo-itd zważywszy na to, jak Luffy reagował na wieści o złapaniu Ace czy to zaatakowaniu rewolucjonistów przez załogę Czarnego. On go po prostu nienawidzi. Kto się dołączy? Płynie i płynie Jinbe, jeśli przeżył akcje z Totolandu; z racji, że nazwa sagi to Saga Imperatorów no to brakuje by się pojawił ostatni - Shanks. Ostatnio widziany na Reverie, jaki tam miał udział? Wpadł tylko pogadać o pewnym piracie? Dla jako takiej równowagi tylko on pozostaje. Ciekawe co z Morią czy przeszedł do BB (coś za dużo za dobrych kamratów się by się gromadziło w tej załodze); Kid może się obróci na pięcie i dołączy, reszty Najgorszego Pokolenia nie biorę pod uwagę. Ze shichibukai to tylko ktoś kto ma blisko, ale jak to zmierzyć?Smile  A Marines to wpadną jak będzie po wszystkim, połowę zakują i do ID.

Co do Reverie - w pompie mam, jak poszło offpanel niech se Oda dalej offpaneluje.
Jeszcze z jeden rozdział ze świata przydałby się.

Czy wspomnieli choć raz na Wano o Poneglyph?
P.S. Może Aokiji vel Bażant też jest w tym całym "Swordzie" i robi za agenta infiltrując BB.
Ratlee

Gorosei

Wiek: 26
Licznik postów: 4,061

Ratlee, 19-09-2019, 17:42
(19-09-2019, 17:26)lebroniasty napisał(a): P.S. Może Aokiji vel Bażant też jest w tym całym "Swordzie" i robi za agenta infiltrując BB.
To w sumie całkiem zgrabny pomysł. Mogliby wtedy razem z Akainu całą walkę o przywództwo upozorować. Tylko nie pasuje mi to, że oboje, ale zwłaszcza Kuzan, odnieśli tak poważne rany.

W sumie fajnie by było jakby na Wano wkroczył Shanks, niejako wspierając Luffy'ego. Musiałby wtedy zginąć, ale cóż... kiedyś trzeba ze sceny zejść.
(19-09-2019, 17:26)lebroniasty napisał(a): Ciekawe co z Morią czy przeszedł do BB (coś za dużo za dobrych kamratów się by się gromadziło w tej załodze)
Moria raczej na 80% jest nieżywy już, tak jak i Absalom, no chyba że można ekstraktować Diabelskie Owoce bez zabijania użytkownika.
(19-09-2019, 17:26)lebroniasty napisał(a): Kid może się obróci na pięcie i dołączy, reszty Najgorszego Pokolenia nie biorę pod uwagę.
Nah, nie chce mi się w to wierzyć. Kidd jest fajowy jako osobna siła, dobrze jest mieć kilka załóg, które się nie sprzymierzają ze Słomkowymi.
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Marshal

Wicekapitan

Licznik postów: 191

Marshal, 19-09-2019, 17:54
(19-09-2019, 14:31)Ratlee napisał(a):
(19-09-2019, 14:27)wuzzek napisał(a):
(19-09-2019, 13:29)Ratlee napisał(a): 5. Że Sabo puknął Makino i na 99% jest ojcem jej dziecka

Co? XD
No, izi Big Grin Makino płacze na wieść o śmierci Sabo a jej bobas się bawi (swoją drogą włosy jak u Sabo) i mówi Daa Daa Big Grin Mówięc ci, Sabo stuknął Makino i ma Sabo Jr.

Jak dla mnie to prędzej będzie dziecko Shanksa, a ona płacze bo nie wiedziała, że Sabo żyje. Jak mógłby jej zrobić dzieciaka jak stracił pamieć no i kiedy miał to zrobić? Reszta wyspy nie wiedziała, że nadal żyje to miał się zakraść na wyspe zrobić beng beng z loszką (która zna tylko z dziecinstwa) i odpłynąć?

Ewentualnie jakimś cudem to dziecko Ace'a.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź