Kto jest ojcem dziecka Makino?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
niudeb

Król piratów

Licznik postów: 3,967
Miejscowość: Isola

niudeb, 20-09-2019, 22:07
(20-09-2019, 21:26)ARRRGH napisał(a): Ta przecież chłopaki sobie trollują  

Nie trollowalismy

Nie mozesz wykluczyc, ze sabo jako chlopiec podkochiwal sie w makino. dziadek byl na nia zly, wiec jest kilka opcji

1. shanks- zawsze mial dobre relacje z makino,  zbieral odlamki szkla po zbitej butelce, by oszczedzic jej roboty, widac, ze byla jakas chemia miedzy ta dwojka. Po cos shanks tam ich odwiedza od czasu do czasu.

2. sabo- mogl sie podkochiwac w niej jako dzieciak, prezydent francji podkochiwal sie w swojej nauczycielce i widzicie efekty ;p. 

3. dziadek mogl tez dac rade, on jest chyba wujtem w op, nie ? Prawie zawsze pojawia sie obok Makino, jest to jakis znak

4. makino sama nie pamieta z kim, gwalt- wykluczylbym ze wzgledu na znajomosci gorskich piratow.

5. garp w sumie tez moglby byc ojcem

Oda stated that the father of Makino's son is "probably that person". It is currently unknown who this person is.[sup][1[/sup]
[Obrazek: jotaro.png]

ARRRGH

Imperator

Licznik postów: 2,348

ARRRGH, 20-09-2019, 22:29
(20-09-2019, 22:07)niudeb napisał(a): Nie trollowalismy

Trollowaliście, przecież to oczywiste, że jesto Garp.
niudeb

Król piratów

niudeb, 20-09-2019, 22:38
Oj ja bym stawial na Wood slapa, bo staruch zawsze łazi wszedzie za nią, ma tez goracy temperament, musi gdzies sie odstresowac, bo w koncu pelni wazna funkcje.

Sabo niekoniecznie musi byc ojcem tego dziecka, mogl odwiedzic Makino i zostawic czapke w prezencie, albo byc czyms w rodzaju chrzestnego. 

Shanks jest to mozliwa opcja, moze nikt nie wie, kto jest ojcem tego dziecka, i dlatego dziadek byl na nia zly na jakims panelu, ze zaliczyla wpadke. Im wiecej osob by wiedzialo, tym gorzej dla shanksa, mogliby wykorzystac dziecko jako zakladnika.

Garp w sumie to realna opcja, wzor prawdziwego mezczyzny, z porzadna praca, jako jedyny z wymienionej czworki nie jest kryminalista, ale makino  kreca raczej łobuzy.

Keisiak

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 409

Keisiak, 21-09-2019, 00:26
A może to Luffy? Zrobił dziecko Makino tuż przed wyruszeniem w podróż bojąc się odpowiedzialności? W końcu jej dziecko ma już włosy, a z tego co wiadomo niemowlaki rodzą się łyse, zatem dzień przed wypłynięciem zabalowali. Makino nie wiedziała wtedy jeszcze o dziecku, a potem było już za późno.
Nombre de Dios

Kapitan z paradise

Licznik postów: 375

Nombre de Dios, 21-09-2019, 01:26
W ankiecie brakuje 1 opcji - Dragon. Daje jemu 15% szans, całkiem serio.
niudeb

Król piratów

niudeb, 21-09-2019, 01:35
(21-09-2019, 01:26)Nombre de Dios napisał(a): W ankiecie brakuje 1 opcji - Dragon. Daje jemu 15% szans, całkiem serio.

┬─┬ ノ( ゜-゜ノ) 

Spoiler

(╯°□°)╯︵ ┻━┻ 

zawsze masz opcje:  ktos inny

coraz wiecej potencjalnych ojcow sie pojawia, co ja poradze, ze makino ma taki branie ¯\_(ツ)_/¯?

Ad3k

Kapitan z paradise

Licznik postów: 295

Ad3k, 21-09-2019, 02:39
Dobrze wiemy, że ****** to największy zbok w tej mandze Wink
https://youtu.be/tvHTxKC3bpQ?t=29
Oczywistym jest, że skoro puknął nawet samą BM, a później ją pokonał to on będzie ojcem dziecka Makino Wink

Jednego jestem pewny... dziecko w.w jegomościa zadebiutuje Wink ponownie..

Myślę, że ten stary zbok spłodził więcej niż jedno pokolenie ludzi, ryboludzi i nie tylko. 
Zagłosowałem oczywiście tak jak myślicie Wink
(21-09-2019, 01:35)niudeb napisał(a): coraz wiecej potencjalnych ojcow sie pojawia, co ja poradze, ze makino ma taki branie ¯\_(ツ)_/¯?
a co jeśli ktoś z forum wypuścił bociana na east blue?
Ja bym strzelał pomiędzy niudeb'em, garpem i kaido. Któryś z nich musiał to być na 100% i teraz może już bez trollingu.

btw... czemu to jest w >>> manga xD?
A właśnie... 
Potrzebny nowy temat jest, bo nie wiadomo skąd wziął się gość, który przewidział obrót zdarzeń na dressrosie. 

Czy żona Odena przebrała się i kibicowała przyszłemu wybawcy swej ziemi?

https://op.wbijam.pl/odtwarzacz-_PLU_i3P...H13B8.html

Bardzo proszę 17:37 koszulka z prawej strony...
Ja obstawiam, że gość to Oden, albo dziecko Ody czy ktoś taki i zna przyszłość.

i żeby nie było, że studio sobie robi jaja, a oda nie ma z tym nic wspólnego...

http://f12.readermanga.com/46/6a906195c4...1569196799

to jest bezpośredni link do strony mangi, jest to rozdzial 791, tutaj również wstawiam link do tego rozdziału...
https://readermanga.com/manga/one-piece/...791-rubble

dokładnie ten sam schemat co czapka Sabo... 
To mój ostatni post na temat niedorzecznych postów, na szczęście pamięć mnie nie zawiodła i udało się w 5 minut znaleźć odniesienie w mandze i anime Wink

Btw ciekawe czemu gość w koszulce Lucy ma smutną minkę na lewej dłoni narysowaną ;c może jest smutny, bo zna przyszłość? Albo jest smutny, bo nie jest szczęśliwy... hmm co to może być Tongue

ogólnie szanuję zamysł, ale trochę śmierdzi mi trollem Tongue

ps: dla tych co mało uważnie śledzą - takie smaczki jak ten kapelusz przewijają się co rozdział/dwa.. Mieliśmy Madarę, mieliśmy wiele takich wstawek, ale to raczej dystans do trollingu ody ;3
Czasem czytam wypociny...
Dejo

Gorosei

Licznik postów: 4,062

Dejo, 21-09-2019, 09:21
Cytat:4. makino sama nie pamieta z kim
Tą opcje to bym jednak wykluczył (i to z wielu powodów), Makino raczej wie kto jest ojcem. Na obrazku który wstawił @Ratlee  a później ja w kolorze, na serdecznym palcu lewej ręki widać pierścionek, więc jest już mężatką (<- a przynajmniej napewno zaręczona), Shanks niema lewej ręki, więc jest zwolniony z noszenia obrączki Big Grin Wogóle śluby stały się ostatnio modne w załodze Rudego, są pewne poszlaki że teraz przyszła kolej na Lucky Roo, przecież w historyjce okładkowej, "Facet wart 500 mln berry" czy jak to się tam zwało, załoga Shanksa była na ślubie, i byli trzej z czterech topowych ludzi Shanksa, na pierwszej okładce był Yasopp z kilkoma typami z załogi, a na drugiej okładce, był Shanksek z gazetą, a z jego prawej strony Benn Beckman, z lewej Czwarty Oficer (Snack/Ace Załogi Shanksa Tongue) Rockstar. Lucky Roo nie było więc można przypuszczać że to jego ślub, i pewnie tutaj zmierza historyjka okładkowa Bege, Roo wziął ślub z Lolą, co może doprowadzić do sojuszu Shanksa i Bege (A napewno do spotkania) Tongue
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Odachi

Piracki oficer

Licznik postów: 682

Odachi, 23-09-2019, 15:40
Obstawiam, że ojcem jest Shanks lub Sabo, ale co do matki to nie jestem pewien. Było już paru podrzutków w tej wiosce :p
A poza tym uważam, że Sanji musi odejść...
Ratlee

Gorosei

Licznik postów: 4,092

Ratlee, 23-09-2019, 18:42
1. Wstawiłem kilka OPZ bo niektóre postynic nie wnoszą.

2. 
(21-09-2019, 00:26)Keisiak napisał(a): A może to Luffy? Zrobił dziecko Makino tuż przed wyruszeniem w podróż bojąc się odpowiedzialności? W końcu jej dziecko ma już włosy, a z tego co wiadomo niemowlaki rodzą się łyse, zatem dzień przed wypłynięciem zabalowali. Makino nie wiedziała wtedy jeszcze o dziecku, a potem było już za późno.
Z tego śmiechłem - w sumie fajna propozycja Big Grin 'Luffy - Król Piratów i Bękartów'. Wiemy jednak, że Makino wyszła za mąż, a Luffy żadnej obrączki nie nosi.
P.S. Sporo dzieci rodzi się już z włosami.

Ja najbardziej na ojca typuję Sabo, bo:
1. Czapka na okładce
2. Reakcja Makino na wieści o nim w najnowszym rozdziale
3. Bliską relację Dadan / rozbójników i dziecka
4. Oda wypowiedział się że ojcem jest 'ten mężczyzna' w SBS kiedy Słomkowi byli na wyspie Ryboludzi a Sabo nie był jeszcze wprowadzony w teraźniejszej linii czasowej - skłania mnie to do myślenia, że nie chciał ujawniać swoich planów na wprowadzenie go do historii w teraźniejszości. A raczej bardziej mi pasuje to, niż wstrzymywanie się od powiedzenia że to Shanks tylko po to, żeby dodać mu jeszcze więcej tajemniczości.
5. Sabo ma ciągle na dłoniach rękawiczki - mogłaby się pod nimi kryć obrączka. 

Nie wydaje mi się aby był to Shanks, gdyż:
1. To byłoby za proste
2. Nie mamy żadnych, ale to żadnych dowodów na to, że Shanks odwiedził Foosha przed przeskokiem czasowym
3. Shanks odwiedzał w przeszłości Foosha wielokrotnie i Makino nie miałą ani obrączki, ani dziecka - dlaczego akurat przed przeskokiem czasowym miałoby do czegoś dojść?
4. Shanks w moim mniemaniu jest luźnym gościem, który ceni sobioe wolność tak samo a może nawet bardziej niż Luffy. Nie wydaje mi się też aby chciał skazywac kogoś świadomie na samotne rodzicielstwo - nie jest samolubny.

Zawsze pozostaje jeszcze ocja Ace'a, której z jakiegoś powodu nie ma w ankiecie (a jest idiotyczny moim zdnaiem Garp...).
Ace by pasował, gdyż:
1. Przedłużenie linii Rogera to coś, co bym widział w mandze jak OP jako coś bardzo typowego
2. Wiemy, że Ace był w okolicy Foosha w tamtym okresie
3. W kolorowej wersji włosy dziecka przypominają włosy Ace'a
4. Pasowałaby też relacja dziecdka z Dadan i fakt, że Sabo przybył na wyspę i zostawił po sobie pamiątkę w postaci czapki

Nie pasowałoby mi to, gdyż:
1. Ace też nie wyglądał na kogoś kto lubi się wiązać, a Makino ewidentnie wyszła za mąż
2. Nie pamiętam zbytnio ale Ace chyba coś wspominał, że nie chciałby kontynuować najgorszej linii i z tego powodu nie chciałby pewnie też aby kolejne dziecko było ścigane tylko za to, że miało takich a nie innych przodków.
3. Ace nie miał też nigdy obrączki

Innych opcji nawet nie komentuję, bo wyraźnie wstawione dla beki.
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
niudeb

Król piratów

niudeb, 23-09-2019, 19:08
(23-09-2019, 18:42)Ratlee napisał(a): 4. Shanks w moim mniemaniu jest luźnym gościem, który ceni sobioe wolność tak samo a może nawet bardziej niż Luffy. Nie wydaje mi się też aby chciał skazywac kogoś świadomie na samotne rodzicielstwo - nie jest samolubny.

Roger to byl gosc, ktory doskonale wiedzial, ze jest smiertelnie chory, i zostawil ace z samotna matka, w sumie ona tez zaraz umarla, nikt nie kocha tak wolnosci jak krol piratow, czyli luffy/roger. Ten argument przeciwko Shanksowi zupelnie do mnie nie trafia.

wolnosc krola piratow, to cos ala ging freecs, czyli dzieci mozna robic, nie moj problem XD, zawsze sie komus podrzuci.

reszta o shanksie  jest nawet w porzadku ;p.

Ace to bardziej wygladal mi na goscia, ktory  chcialby wychowywac sobie przyszla zone. Obiecal kiedys sie zajac tama, kiedy  ta podrosnie Wink.

When Ace visited Wano, Tama formed a bond with him and had wanted to join his crew, but Ace refused based on her current age. However, he did promise that once the two meet again and she becomes a kunoichi, he would bring her on board.

wuzzek

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,039

wuzzek, 24-09-2019, 01:52
W temacie rozdziału 956 podrzucił Bosmann

Po tym zmieniam zdanie, że to Garp a nie Barto
[Cenzura. Powód: poziom żartów jak u Herosa]

Spoiler

[Obrazek: one-piece-2423219.jpg]

równie dobrze Makino może być matką Luffiego (skoro już wystąpiła w OP, to czemu nie ona) i ojcem tego dziecka jest Dragon, Luffy ma brata, a Dragon patrzy na wschód, bo tęskno mu do tych warg, a o tym, że Luffy jest na East Blue nawet nie wiedział, bo mu Garp nie powiedział
[Obrazek: jhin-animated.gif]
CCORD

Gorosei

Licznik postów: 4,961
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 24-09-2019, 11:16
Nie mam na ten temat jakiejś silnej opinii, nie zależy mi w sumie na tym elemencie historii i co by to nie było, to będę raczej obojętny, ale przemawia do mnie argumentacja Rata.
Jakby to nie miał być Sabo, to mógłbym obstawiać Shanksa, wiem, że niby wolność itd. ale taka zabawa pasuje mi do pirata, zwłaszcza takiego, który został nam pokazany jako raczej dobra osoba zdolna okazywać emocje. Prawda, że lubi wolność, ale przecież nie ma go z tym dzieckiem, więc to go jakoś specjalnie chyba nie wiąże, co? Ślub niby już bardziej, ale biorąc pod uwagę, że to shounen, to Shanks sobie z nią mogli obiecać, że jak cośtam zrobi, to do niej wróci. Może ma jakieś zobowiązanie u Ima(Imu? naprawdę nie pamiętam...) i nie może na dłużej zostać.

Pozostałe imienne opcje imo odpadają, a jeśli miałby to być ktoś inny, to nie wyobrażam sobie żeby to był Luffy, Dragon ewentualnie (może to rzeczywiście matka Luffy'ego, czy coś), a jeśli to jest jakakolwiek inna postać, to w sumie wszystko mi jedno jeszcze bardziej.
Z drugiej strony, przypominam też, że Oda wyznaje zasadę działa Chekhova, więc gdyby to był ten wood slap, to po kiego grzyba mielibyśmy w ogóle o tym dziecku cokolwiek wiedzieć, może poza jakimś kadrem, gdzie jest pokazane w tle. Wątpię żeby to była jakaś nieistotna postać i jeśli dziecko zostało nam pokazane jako troszeczkę ważniejsze niż przeciętny random, to jest rzeczywiście duża szansa, że jego ojciec będzie miał znaczenie.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Ratlee

Gorosei

Licznik postów: 4,092

Ratlee, 24-09-2019, 11:59
(24-09-2019, 01:52)wuzzek napisał(a): równie dobrze Makino może być matką Luffiego
I urodziła go jak miałą 12 lat ???????????

(24-09-2019, 01:52)wuzzek napisał(a): Dragon patrzy na wschód, bo tęskno mu do tych warg

Sorry @wuzzek ale co ty ćpiesz?

Poważnie zastanawiam się czy nie wstawić ci OPZ do tego posta...

Co do Makino broniącej Garpa przed Dadan, to nie rozumiem jakim cudem to ma być dowód albo poszlaka w kontekście relacji Garp x Makino? Jak wy zobaczycie, że kogoś biją na ulicy to staniecie w obronie tej osoby tylko jeśli wam się spodoba???
(24-09-2019, 11:16)CCORD napisał(a): Może ma jakieś zobowiązanie u Ima(Imu? naprawdę nie pamiętam...) i nie może na dłużej zostać.

A to ciekawe? Było cc oś na temat ich relacji? Bo przyznam, że pierwsze słyszę.
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Hinczykbn

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 894

Hinczykbn, 24-09-2019, 14:28
Ojcem dziecka jest Shanks, czasem nie trzeba się doszukiwać niepotrzebnie 2 dna..
Jest to najbardziej racjonalny wybór.. no gdzie Sabo się przypałętał i zrobił jej dzieciaka to się kupy nie trzyma.

Może dlatego też Shanks współpracuje z Gorosei, chroni sobie dzidziusia w ten sposób..
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź