Hitsugaya Toshiro
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Ginko

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 430

Ginko, 10-11-2009, 23:24
To chyba jedna z najbardziej popularnych postaci blicza, bardzo popularny (wystarczy spojrzeć na rankingi) a za razem kontrowersyjny. Co o nim myślicie?

Generalnie Hitsygaya to jest mi całkowicie obojętny. Mimo iż (i to jest trochę irytujące) Kubo kreuje go na jednego z ważniejszych kapitanów a animatorzy często wciskają go w zapychacze i fillery a nawet dostał kinówkę, to nadal jest dla mnie tylko jednym z kapitanów. Olewa już nawet to że jest geniuszem (młody wiek itp.) bo takich zazwyczaj b.lubię. Desing ma niezły, pasuje mu ten chłodny styl bycia i dojrzałość dlatego też jego moc, lód, jest idealnie dopasowana. Zan jest spoko, zwłaszcza w shikai, lodowy smok jest bardzo efektowny, bankai jest niezłe ale jedne z gorszych w bliczu. Generalnie widać że ludzi go lubią i ma kupę fanów, ale ja napewno nie jestem jednym z nich.
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 11-11-2009, 00:34
Fajna kurduplowata postać^^(zabił by mnie za tego kurdupla xD )Lód jako jeden z moich ulubionych żywiołów pasuje,do włosów najbardziej xD Poza tym myślę że w przyszłości dowiemy się więcej o nim i o jego potencjale(teraz nie jest za urozmaicony moim zdaniem)

@Dragu uwierz mi Siwek też by się wpienił^^
GoODSenSI

Pirat

Licznik postów: 45

GoODSenSI, 28-12-2009, 14:32
Nawet fajna postać, duży potencjał, cool wygląd. Nieco nadęty, ale charakter ciekawy Smile.
Ale i tak wole Zarakiego ;p
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 28-12-2009, 16:25
Prawda taka, że Zaraki wymiata. Wink

Nic tego nie zmieni, a Tosiek jest ,,gupi" i tyle. Nie lubić go.
Evendell

Joy Boy

Licznik postów: 5,384

Evendell, 28-12-2009, 16:35
A ja tam lubię Tośka. Może ze względu na charakter ? Lubię tego typu panów :3
Chociaż i tak Uluś u mnie w bliczu bije wszystko i wszystkich na głowę!
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 28-12-2009, 19:27
qbol napisał(a):Nic tego nie zmieni, a Tosiek jest ,,gupi" i tyle. Nie lubić go.
Nic dodać nic ująć. Popieram!
Evendell napisał(a):Chociaż i tak Uluś u mnie w bliczu bije wszystko i wszystkich na głowę!
A myślałem, że tylko ja go uwielbiamXD

Hitsu jest po prostu nieciekawy. Moc zanpaka średnio mi sie podoba, choć żywioł lodu bardzo lubię. Po prostu jego forma mi nie pasuje. Kiczowata historia, no i miał być genialnym młodziakiem ponoć? A jak złożył wizytę na ziemi to jak jednego Menosa zobaczył to w gacie srał i mówił ,że tylko w książce widział... żal.
GoODSenSI

Pirat

Licznik postów: 45

GoODSenSI, 29-12-2009, 17:27
Ale musicie przyznać, że Tosiek ma talent (do zabijania, niszczenia), bo w takim wieku (pozaziemskim) kapitanem być jest cholernie trudno.
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 29-12-2009, 17:35
Cytat:Ale musicie przyznać, że Tosiek ma talent

Do przynudzania, a i owszem.
GoODSenSI

Pirat

Licznik postów: 45

GoODSenSI, 29-12-2009, 17:43
Do tego też, na dodatek ma nudny głos, taki stłumiony Big Grin
Ilian

Super świeżak

Licznik postów: 180

Ilian, 30-12-2009, 02:24
Generalnie wolę Ikkaku, Yumichikę i Renjiego Wink i połowę wicekapitanów Smile
Ari

Imperator

Licznik postów: 2,060

Ari, 30-12-2009, 22:14
Mi tam Toshiro jest obojętny. A tak poza tym to mi przypomina Vergila z Devil May Cry 3
TheHikari

Nowicjusz

Licznik postów: 21

TheHikari, 27-04-2010, 21:53
GoODSenSI napisał(a):Do tego też, na dodatek ma nudny głos, taki stłumiony Big Grin

Dziwisz się? Jego głos podkłada kobieta(jeśli nie wiedziałeś). Ja osobiście Tośka uwielbiam. Jest taki kawaii!!! Mały, słodki, a do tego silny! Nic dodać, nic ująć(ach, te jego turkusowe oczka^^). A jego zanpakutou... po prostu uwielbiam(tak w ogóle woda-lód to mój ulubiony żywioł). Nie wiem co by tu jeszcze napisać... Ja go uwielbiam i już Wink A jeśli chodzi o głos, to jest dopasowany idealnie(szczególnie do charakterku). Osobiście nie widzę u niego żadnych wad a to, że jest czasem arogancki jedynie dodaje mu uroku.
Steve

Super świeżak

Licznik postów: 228

Steve, 25-12-2014, 01:57
Fajny styl walki, dobrze dobrana moc,design, charakter, ogólnie za całokształt.
[Obrazek: 3940291-tumblr_n49nbr0xjk1shbc9ho1_500.gif]
zaraki

Super świeżak

Licznik postów: 209

zaraki, 25-12-2014, 17:01
Spoiler

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRtywOm0xybpXZyt-g_Lyi...QIaPFpljVw]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź