[MOD] Eksperyment - OP jako książka
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 1,723

Mordoc, 06-11-2019, 22:12
Powstał kiedyś temat, w którym spekulowaliśmy, ile stron miałoby OP, gdyby było książką. Dlatego zachęcam wszystkich zainteresowanych, o wzięcie do "ręki" jednego rozdziału/strony OP i opisanie jej w taki sposób, w jaki opisalibyście te wydarzenia, wygląd bohaterów, tło itp.

Poniżej zamieszczam moją wersję 1 strony z 1 rozdziału.
Spoiler

              20 lat temu, miało miejsce pewne wydarzenie. Na placu jednego z miast, zgromadziły się tłumy ludzi, zaś ich wzrok skierowany był na drewnianą około 20-metrową platformę. Znajdowały się na niej trzy osoby. Dwaj mężczyźni, stojący po bokach, ubrani byli w jednakowe mundury. Mieli na głowie hełm w kształcie miski, a ich korpus pokrywała, przepasana czarnym, skórzanym pasem, szara tunika z krótkimi rękawami. Na nogach mieli długie, luźne spodnie w tym samym kolorze, zaś na stopach, wysokie, czarne buty, sięgające do kolan. Mężczyzna  z lewej strony mógł mieć około 190 cm wzrostu, natomiast jego kompan po prawej mógł być o około 30 cm niższy. Dwaj żołnierze stali przodem do siebie, ze skrzyżowanymi, długimi katanami, o długich rękojeściach. Natomiast bokiem do nich, za skrzyżowanymi ostrzami, klęczał trzeci mężczyzna.
               Miał bujną, nieregularną, czarną czuprynę, opadającą na twarz, zasłaniając jej boki. Widoczny był tylko ten kawałek czoła, który znajdował się w jednej linii z nosem. Człowiek ten miał podłużnego, czarnego wąsa, wygiętego ku górze. Jego końcówki, wystawały poza obręb twarzy. Z twarzy mężczyzny, nie znikał szeroki uśmiech, ukazujący jego idealne zęby. Mężczyzna ubrany był w długi, czerwony, zapinany na guziki płaszcz z naszytymi, żółtymi naramiennikami i dołączonymi do nich frędzlami, opadającymi w dół. Kontury płaszcza zostały ozdobione grubym, żółtym obszyciem. Rękawy dodatkowo, zakończone były wywiniętymi mankietami. Spodnie klęczącego osobnika były w kolorze czarnym. Strój ten nie wyglądał na pospolity, a wręcz przeciwnie, przywodził na myśl człowieka zamożnego. A przynajmniej takie wrażenie mogli odnieść ci, którzy nic o tym człowieku nie wiedzieli. Wszyscy pozostali, mieli świadomość, że bogactwo, sława, władza, były częścią dorobku tego mężczyzny, który zdobył wszystko. Nazywał się Gold Roger i był Królem Piratów.
           Kilka słów, które wypowiedział tuż przed śmiercią, wystarczyło, by skłonić niezliczone rzesze śmiałków do wyruszenia w morze.
- Co, chcecie moje skarby? - Krzyknął Roger na pełen głos. - Nie ma sprawy! Weźcie je sobie! Jeśli tylko zdołacie dotrzeć tam, gdzie ukryłem wszystkie bogactwa tego świata! - Po tych słowach żołnierze, przebili swoimi ostrzami Króla Piratów, a jego śmierć wywołała okrzyki radości wśród zgromadzonych. To wydarzenie, nie przeszło jednak bez echa, albowiem rozpoczęło Erę Piratów.

  
 
Wiem, że można lepiej, więc jak ktoś ma chęci, to do dzieła Big Grin
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

niudeb

Shichibukai

Licznik postów: 1,307
Miejscowość: Isola

niudeb, 07-11-2019, 01:19
(06-11-2019, 22:12)Mordoc napisał(a): Wiem, że można lepiej, więc jak ktoś ma chęci, to do dzieła

Dobrze ci idzie Big Grin, poczekam na kolejne opisy, daj znac jak juz dojdziesz do mangi i obecnych wydarzen Big Grin
[Obrazek: 81029532_3131553410206304_3750596876424364877_n.jpg]


Spoiler

[Obrazek: 3d9.png]

Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 1,723

Mordoc, 07-11-2019, 02:39
(07-11-2019, 01:19)niudeb napisał(a): poczekam na kolejne opisy, daj znac jak juz dojdziesz do mangi i obecnych wydarzen
To, jak @salces01  poprowadzi pbfa :p
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź