Kto naj wśród SHP
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
pitogo

Bosman

Licznik postów: 142

pitogo, 08-06-2013, 13:07
1. Zoro - W moim ogólnym rankingu postaci na 10. miejscu. Niżej niż kapitan, czemu więc tu pierwszy? Pod względem fabuły w całej rozciągłości nie odgrywa (niestety) tak dużej roli jak Słomek. Epickie momenty z nim, czy jego stosunek do innych członków, albo honor są świetne. Humorystyczne sceny też w większości wypadków wyborne.

2. Luffy - W moim ogólnym rankingu postaci występuje na 3-im miejscu, tutaj drugi z powodów wyżej wymienionych. Ktoś pisze że typowy bohater jak Naruto. Otóż zjada on Naruto. Jego kaprysy, głupawe teksty itp, tworzą z niego bardzo nietypową postać. Wynika to głównie z tego, że mimo wszystko zdobywanie flagi dla kogoś, bąd?? odzyskiwanie dla niego cienia jest mimo wszystko bardziej epickie niż bieganie w kółko ratując wszystkich rasenganami.

3. Usopp - W ogólnym 11-ty. Jego odwaga, walki, epickie sceny - są najlepsze. Ciary przechodziły mnie raz po raz. Do tego ma chyba najwyra??niejsze (nie licząc Luffa) relacje z każdym członkiem załogi (to dla mnie w sumie dość ważne w tym rankingu, w końcu to jedna rodzina Tongue). Uwielbiam jego styl walki, łzy, krzyki, przemowy, humor. Wszystko.

4. Sanji - 13-ty. Humor, inteligencja i coś czego kompletnie nie brałem pod uwagę przy innych postaciach.... styl. Naprawdę ten garniak bardzo mi podchodzi. Walka nogami to fajna sprawa, poza tym z charakteru, nigdy nie podpadł, w sumie wszystko co robił zawsze było takie... cool Big Grin (poza tymi idiotyzmami na FI, ale tamten arc wyrzucam z głowy).

5. Chopper - 17-ty. Lubię go. Po prostu. Walczy najmniej fajnie z załogi, ale co z tego? Nie ogarniam czemu jest najmniej lubiany wyżej. Naprawdę fajna postać.

6. Nami - 18-ta. Starsza siostra w załodze. Nie ma rzeczy która tak naprawdę mnie w niej najbardziej przekonuje, po prostu po takim czasie uświadamiam sobie, że jest taką... fajną osobą Smile Tyle.

7. Franky - 19-ty. Lasery, cyborg, roboty, czyli wszystko co tygrysy lubią najbardziej. Fajne ma humorystyczne elementy, ale potencjał tej postaci nie został nawet w 1/4 wykorzystany. Za mało czasu antenowego.

8. Nico Robin - 21-a. Wcześniej była w czołówce, ale po prostu inne postacie cały czas się moim zdaniem rozwijają, a Robin tylko trochę. Czekam aż znowu odegra wielką rolę w fabule. I tak ją uwielbiam Tongue

9. Brook - Nie uwzględniam. To nie tak że go nie lubię - bardzo go lubię, ale raz że za krótko przebywał w załodze i jak w wypadku Franky'ego nie wybudował żadnych relacji z resztą, nie miał także epickich scen (jak dla mnie). Mimo to, nie chciałbym za nic by odszedł z załogi, jak każdy z 9-ki. Łatwo się przywiązuję do postaci ;<

Mimo wszystko do każdej z tych postaci się przywiązałem bardziej niż do kogokolwiek w fabule, jakbym miał zrobić ranking postaci, których śmierci by mnie zdołowały, na pierwszym miejscu byłoby 9 osób.
Bornegio

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 433

Bornegio, 09-06-2013, 18:23
1. Zoro - plusował od samego początku, Do CP9 przegrywał z Sanjim, ale pó??niej tak zepsuli kucharza, że spadł w moim rankingu. Zoro miał za to w międzyczasie takie akcje jak TB, nauka u Mihawka, czy nieco wcześniej ultimatum wobec Luffiego, w sprawie przeprosin od Usoppa.

2. Usopp - Bywa jedną z najbardziej irytujących postaci, mimo to jest strasznie sympatyczny. Lubię jego intelekt. Mimo, że miał mało walk to są to jedne z moich ulubionych, szczególnie ta z Luffym, w której na prawdę pokazał klasę.

3. Sanji - Tak, dopiero trzecia pozycja, a to za sprawą całej sagi MF i FI. Po TSie zaczyna wracać na właściwą drogę, i jeżeli Oda przywróci mu klasę z początku, to wróci na pierwsze miejsce. Akcja z Kinemonem na PH mocno na plus, w porównaniu do poprzedniego arcu.

4. Luffy - Czwarta i graniczna lokata. Pierwsze cztery miejsca były najtrudniejsze do obsadzenia i wybranie ulubionego bohatera, to tak jakby kazać matce wybrać dziecko, które najbardziej kocha. Wracając do Luffiego, to jak można nie lubić głupkowatego i charyzmatycznego kapitana? No z wyjątkiem kilku irytujących momentów, w których popisuje się bezgraniczną głupotą. Ale za to Water 7 i kutnia z Długonosym... Epickość aż wylewała się z monitora.

5. Brook - to teraz już z górki. Tutaj nie mam problemu z przypisaniem któregokolwiek z miejsc.
Brook za nieco suche, ale zawsze dobre suchary. Ogólne podejście do życia. Co do jego zmiany po TSie, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardziej lubiłem starego Brooka, z drugiej zaś teraz jest słynnym Soul Kingiem. Scena na koncercie, gdy przyznaje się do bycia członkiem Mugiwara no Ichimi był epicki, choć jak dla mnie mogłoby być ciut więcej patosu. Jego historia była najbardziej wzruszająca ze wszystkich. No i zbrodnią byłoby nie wspomnieć o Sake Binksa.

6. Nami - Pani nawigator ma zdecydowanie za dużo irytujących momentów. Jaya mocno na minus, CP9 też nie za specjalnie. Plus u mnie miała na East Blue i na Alabaście.

7. Robin - Gdyby nie wkurzała mnie tak w EL, to byłaby wyżej od panny nawigator. Spokojna i cicha, praktycznie nie rzuca się w oczy, z wyjątkiem poświęconego jej CP9, który nie wyszedł na plus dla tej postaci.

8. Chopper - Małe wkurzające, tanukopodobne coś. Dobry lekarz, ale ma wkurzające techniki walki (hej, co się stało z brain point?) Jego zachowanie podczas spotkania po TSie było najbardziej wkurzającą rzeczą w tym anime (serio, pobił nawet Spandama)

9. Franky - Mechy to ostatnia rzecz, którą chciałbym widzieć w tym anime. Przed TSem dał się lubić, byłby nawet wyżej niż Ronin. Po TSie ta postać mnie tak wkurza, że nie mogę przeboleć jego obecności w załodze. Jeśli Oda chce uśmiercić kogoś z załogi, mam nadzieję, że to będzie on.
Artur

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,136

Artur, 11-06-2013, 17:05
1. Condoriano
2. Luffy
3. Zoro
4. Chopper
5. Brook
6. Franky
7. Sanji
8. Usopp
9. Nami
10. Robin
Mam nadzieje, że nie pominąłem nikogo ;>
maniuszka

Bosman

Licznik postów: 113

maniuszka, 13-06-2013, 17:21
1.Luffy
2.Brook
3.Usopp
4.Franky
5.Chopper
6.Sanji
7.Zoro
8.Robin
9.Nami
CCORD

Gorosei

Wiek: 21
Licznik postów: 4,790
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 13-06-2013, 20:01
1. Luffy - Kapitan, ma fajną koszulę po TS'ie, owoc, charakter, no w ogóle Smile
2. Nami - Yhmm... :3
3. Zoro - Bo jest badassem i świetnym szermierzem :E
4. Sanji - Bo dobrze walczy, jest kucharzem i gentlemanem Big Grin
5. Chopper - Bo jest fajny, miły, jest dobrym lekarzem i zmienia się w potwora :hyhy:
6. Robin - Tak jak na dole, ale jest między nią, a nimi większa różnica Wink
7. Usopp - Podobnie jak Brook :|
8. Brook - Lubię go, ale resztę bardziej :|
9. Franky - bo megazord ;_; :znudzony:
Tylko między 1-8 nie ma wielkich różnic, a między 8, a 9 jest spora. Na początku Franky był spoko, ale po ts... gdyby nie ten wygląd...
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Ayu

Nowicjusz

Licznik postów: 2

Ayu, 13-06-2013, 22:09
1. Zoro - bo to moja miłość Big Grin za charakter, 3 katany i za to że jest marimo :rotfl:
2. Robin - za inteligencję, małomówność, dziwne poczucie humoru, za to jaka jest Smile
3. Luffy - bo to dobry chłopak jest xD
4. Chopper - kiedyś go bardzo lubiłam, ale potem zaczął mnie trochę denerwować tym że wszystkiego się boi itd. Ale fajny byłby z niego pluszak Big Grin
5. Nami - bo czuję, że powinna być wyżej od Franky'ego i Brook'a xD
6. Franky - bo jest suuuper ;p
7. Brook - za sake Binksa i skull joke
8. Sanji - eee... no Sanji. Nie przepadam za takimi kochasiami
9. Usopp - kiedyś go nie trawiłam, ale od czasów Sogekinga polepszyło się
1spider666

Nowicjusz

Licznik postów: 2

1spider666, 14-06-2013, 22:41
1 Zoro
2 Luffy
3 Robin ,Nami
4 Franky
5 Usopp
6 Tony-kun
7 Sanji
8 Brook gdyż teraz strasznie go zepsuli niech zacznie grać na skrzypcach znowu! sake binks
Debowy_Mocny

Wicekapitan

Licznik postów: 195

Debowy_Mocny, 15-06-2013, 02:00
1. Sogeking
2. reszta

Sogeking jest najpotężniejszym bohaterem, reszta to fillery. On potrafi ustrzelić myszy oko. A potem idzie ubić na JEDNEGO strzała czarnobrodego oraz schibukai. A w wolnym czasie owni admirałów floty i wygrywa zapasy z nie??wiedziem, ewentualnie z nudów przemienia się w najpotężniejszą katane.
Sogeking jest koxem i tyle.
Sogeking jest potężniejszy od chucka norrisa.

A poza tym Bóg chciał stworzyć świat w 10 dni. Ale sogeking zażyczył sobie że ma być w 7 dni. Bo kto się sprzeciwia woli sogekinga ten ma przekichane.
GHask

Szczur Okrętowy

Licznik postów: 37

GHask, 19-06-2013, 15:06
trochę inny ranking:

1. Zoro- ma w sobie to "coś"
2. Załoga słomianych-tu są minimalne różnice, ale moge wrzucic ich wszystkich do jednego worka- kolektyw, jaki tworzą jest po prostu idealny
3. z poza załogi:
Shanks, białowąs, kizaru Law
Jewelry Bonney

Wilk Morski

Licznik postów: 78

Jewelry Bonney, 23-06-2013, 14:30
1. Luffy - za bycie jednocześnie geniuszem i skończonym idiotą oraz za nie przestrzeganie żadnego prawa rozsądku.
2. Zoro - za epickość i brak orientacji w terenie.
3. Nami - nerwowa maniaczka pieniędzy, ale gdy trzeba jest wyrozumiała.
4. Robin - oaza spokoju (chciałabym mieć taką matkę -,-)
5. Sanji - Mr Prince powrócił!
6. Franky - jego dziwaczność jest tak głupia, że aż fajna. Byłby niezłym yakuzą...
7. Usopp - przed Water 7 mnie denerwował, ale po Enies Lobby zaczęłam się do niego przekonywać.
8. Brook - za "Sake Binksa"
9. Chopper - za bycie naprawdę słodkim.

Pomiędzy 3 a 9 różnice są mniejsze niż pomiędzy 2 a 3. Cała załoga słomkowych jest spoko, więc różnice nie są zbyt duże.
czesiohehe

Nowicjusz

Licznik postów: 10

czesiohehe, 26-09-2013, 21:13
1. Sanji
2. Zoro
3. Chopper
4. Franky
5. Brook
6. Robin
7. Luffy
8. Nami
9. Usopp

Może powiem o trzech najniższych miejscach, dlaczego właśnie tak.

Pewnie ktoś zapyta dlaczego Luffy tak nisko? No cóż, to głównie za jego głupotę, trochę to denerwujące, że większość z jego załogi wydają się mądrzejsi od kapitana.

Nami z kolei wydaje się być osobą zachłanną i taką, która wykorzystuje innych do własnych celów.

A Usopp? Ostatnio mniej denerwujący ale jednak za całokształt zapracował sobie u mnie na ostatnie miejsce i ten jego nochal i głos są dla mnie wyjątkowo wkurzające.
Rorna

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 405

Rorna, 27-09-2013, 20:52
1. Zoro
.
2. Luffy
.
.
.
3. Sanji
4. Nami
5. Robin
6. Chopper
7. Usopp
8. Franky
9. Brook

strasznie ts namieszał wczesniej franky był by 3 usopp 4 Smile :rotfl:
Dejo

Sogeking

Wiek: 26
Licznik postów: 2,378

Dejo, 25-10-2017, 22:45
1.Monkey D Luffy
1.Vinsmoke Sanji
1.Jinbe
1.Roronoa Zoro
5.Nico Robin
6.Nami
7.Go D Usopp
8.Franky
9.Brook
10.Tony Tony Chopper
Wszyscy słomkowi są według mnie spoko
 
Spoiler

[img=0x0]https://i.imgur.com/3mnhqTh.png[/img]

 
[img=0x0]https://j.gifs.com/KZKNpM.gif[/img]
niudeb

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,107
Miejscowość: Isola

niudeb, 04-12-2018, 22:58
1. Luffy- po prostu, trudno go nie lubic.
2. Zoro- ma taka sama orientacje w terenie jak ja i ma fajny styl bycia Big Grin.
3. Usopp- jest genialny
4. Chopper- uroczy, jego naiwnosc ma super potencjal do zabawnych scen
5. Jinbe polubilem go bardzo. Czlowiek- Slowo, honorowy.(a raczej rybolud)
6. Robin- jest super.
7. Brook- bawi mnie, a czasami meczy(jesli pyta o majtki, troche za duzo tego)
8. Sanji- zbyt ulegly dla zenskiej plci.
9. Franky- wariat, ale jest spoko.
10. Nami- chyba ostatnie, bo za bardoz materialistka, ale po tsie nie odczuwam tego.

No Generalnie nie da sie tutaj kogos nie lubic, chyba.
[Obrazek: 81029532_3131553410206304_3750596876424364877_n.jpg]


Spoiler

[Obrazek: 3d9.png]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź