Ulubiony/znienawidzony Marines
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Evendell

Król Piratów

Licznik postów: 5,384

Evendell, 27-11-2009, 21:18
Tego tematu nie było.

Wypowiadajcie się. Piszcie dlaczego i za co danego Marines lubicie, tudzież nienawidzicie Smile Chętnie poznam Wasze opinie Smile
Owca2512

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 495

Owca2512, 27-11-2009, 21:29
Ulubiony to pewnie Garp Big Grin No wiadomo, śmieszny z niego dziad i co by nie mówić kocha wnuki : ) Patrząc na to co się dzieje ostatnio, to nie lubie całej :"góry" tzn. admirałów i Sengoku ;p no po prostu są wredni, to Ci źli i jakoś nie pałam do nich szczególną sympatią Big Grin Ao może jeszcze ujdzie, za akcje z Robin itd, ale reszty to nie mam powodu lubić ;d
Evendell

Król Piratów

Evendell, 27-11-2009, 21:33
Lubię Smokera, jest na swój sposób uroczy Big Grin
A nie trawię Kizaru. Taki dziad, który strasznie działa mi nerwy odkąd tylko się pojawił. Mam nadzieję, że Słomiani skopią mu zad. :looka:
Gaskal

Supernova

Licznik postów: 765

Gaskal, 27-11-2009, 21:49
Ulubiony to zapewne Smoker Big Grin Jest dość silny i co najważniejsze potrafi zagrać fair wobec swoich wrogów i pomimo wszelkiej niechęci spłacić swój "dług wdzięczności" wobec nich Smile
Kizaru bleeh :kwasny: Ten jego zamuł, wygląd, beztroska- chyba nigdy go nie polubię :]
Owca2512

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 495

Owca2512, 27-11-2009, 21:55
No taaak zapomniałam o Smokerze Big Grin on faktycznie jest spoko. I jeszcze ten wielkolud od robin, Saul czy jak mu było, i Bellemere : ) ona w końcu też była Marine
Kami

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,155

Kami, 27-11-2009, 22:02
Wszyscy są fajni Tongue . A Kizaru zwłaszcza.

W porywach denerwował Spandam i Akainu.
Rain

Yonko

Licznik postów: 3,824

Rain, 27-11-2009, 22:03
Hmm a więc ulubiony:Smoker^^ Spoko gość a z tym cygarem wygląda cool ^.^Tashigi w końcu to też marine xD
Nielubię:Kizaru-zmulony Elvis... -_-"
Evendell

Król Piratów

Evendell, 27-11-2009, 22:03
Zapomniałam o Spandamanie =.= Z nim na stos! Straszna aparycja, siusiumajtek, który nic sam nie potrafi zrobić =/
xazax

Imperator Podziemia

Licznik postów: 646

xazax, 27-11-2009, 22:10
Co do tych "spoko" to chyba już wszystkich wymieniono, a do tych złych dorzucił bym jeszcze Nezumi, taki wkurzający gnojek.
Ilian

Wicekapitan

Licznik postów: 180

Ilian, 27-11-2009, 22:17
Lubię Smokera, Garpa, Kaku, Lucciego, Aokijiego. Te postacie mają w sobie to coś i (może z wyjątkiem Lucciego) mają miłosierną stronę ;p No i oczywiście Cobyego oraz Helmeppo jak już podrośli xD Są uroczy Smile

Nie lubię Spandama.. chyba bym go kopnęła jakbym spotkała go na mieście. I generalicji. Faszyści xD Oraz Morgana =='
Kowal

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,221

Kowal, 28-11-2009, 00:44
Ilian napisał(a):Kaku, Lucciego
Ilian napisał(a):Spandama

Nie wiem, czy wiecie, ale oni w żadnym wypadku nie należeli do Marines Wink To była tajna rządowa organizacja.

A mój ulubiony marines, to oczywiści Garp, a zwłaszcza po chapterze 0 Big Grin A z Marines to mnie wkurza trochę tylko Sengoku, ale tylko trochę. I ten Nezumi faktycznie był denny xD
Taboret warrior

Imperator Podziemia

Licznik postów: 617

Taboret warrior, 28-11-2009, 01:59
A ja dla odmiany powiem że Coby! Stopień oficerski a był w stanie kopnąć Luffy'emu w twarz xd Czuję że może stać się jeszcze całkiem silny ;D

A z nienadzony to na przykład Nezumi-ten szczuroczłek który był w Cocoyashi i miał układy z Arlongiem.Aż się uśmiechnąłem gdy obili mu mordę ;D

Kowal napisał(a):Nie wiem, czy wiecie, ale oni w żadnym wypadku nie należeli do Marines Wink To była tajna rządowa organizacja.
Też chciałem to napisać Tongue
Szczery

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 1,822

Szczery, 28-11-2009, 16:04
Mr.Rain napisał(a):Nielubię:Kizaru-zmulony Elvis... -_-"

Haha, mam znajomego, który ma ksywę Elvis właśnie. I co w tym śmiesznego? Że pierwsze moje skojarzenie na widok Kizaru, to tenże znajomy właśnie ;P

Osobiście jakoś nie mam nic do admiralicji czy nawet Sengoku. Wykonują swoją robotę i tyle, kwestia punktu patrzenia. Za to czuję jawną niechęć do... pewnie już wszyscy o nim zapomnieli... Morgana. Taka menda, która umie terroryzować tylko słabszych i jest przekonana o swej wielkości (ha, na Grand Line byle kelnerka by go pewnie na łopatki rozłożyła ;P).
Ulubiony? Hmmm... Chyba Smokey i Garp. Choć mają poczucie obowiązku (zwłaszcza Dymek) to nie są służbistami az do przesady.
Personel ID też się liczy? Bo zastępca szefa mi bardzo zaimponował Tongue
Papillon

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,142

Papillon, 02-12-2009, 00:17
Ja bardzo lubię Buggiego fajny ma styl XD

A nie cierpię
Spoiler

Akainu nie znoszę go wygląda jak typowy amerykański Marines

BlackKuma

Yonko

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 04-12-2009, 01:37
Papillon napisał(a):Ja bardzo lubię Buggiego fajny ma styl XD
A co ma Buggy do tematu??
Szczery napisał(a):Personel ID też się liczy? Bo zastępca szefa mi bardzo zaimponował Tongue
To nie Marines.
Evendell napisał(a):Zapomniałam o Spandamanie =.= Z nim na stos! Straszna aparycja, siusiumajtek, który nic sam nie potrafi zrobić =/
Ilian napisał(a):Kaku, Lucciego
Ilian napisał(a):Nie lubię Spandama.. chyba bym go kopnęła jakbym spotkała go na mieście.
Jak Kowal napisał to nie są Marines. Należą do CP9, które jest organizacją podległą bezpośrednio WG.

No cóż... z Marines to raczej nie lubię tych mniej znaczących skurczysynów np. Nezumi, Morgan itp.

Uwielbiam Garpa i Smokera. Nie wiem jak nie można ich nie lubić. Mają swój super styl i charaktery. Do tego są dosyć silni.
Lubię również Aokijiego i Kizaru. Ao jest jednym z tych dobrych Marines, Kizaru za to trudno określić. Obydwaj mają swoje "ciekawe" odchyły, a te ciągłe zmulenie Kizaru jest boskieXD Idealnie kontrastuje z jego mocą, a akcja że szpiegującym Den-Den Mushi na Archipelagu była nieziemskaXD
Co do Akainu to na razie nie mam zdania, aczkolwiek mogę powiedzieć o nim, że dąży do osiągnięcia sprawiedliwości po trupach.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź