One Piece - Rozdział 973
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
wuzzek

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 22
Licznik postów: 494

wuzzek, 10-03-2020, 13:35
Zastanawiam się, czy to Denjiro może być zdrajcą. Set up ma na ten moment perfekcyjny, a może mieć własne plany co do władzy.
[Obrazek: comment_8yI3Mja7jqmpu40tLdLIStoZjnRBTgmp.gif]
Light D. Moon

Szczur Okrętowy

Licznik postów: 30

Light D. Moon, 10-03-2020, 17:13
(10-03-2020, 13:35)wuzzek napisał(a): Zastanawiam się, czy to Denjiro może być zdrajcą. Set up ma na ten moment perfekcyjny, a może mieć własne plany co do władzy.


Nie może być, bo nikt mu nie donosi co robi sojusz, to wymagało by kreta wewnątrz sojuszu, ale to nam się zrobi dwóch zdrajców xD Sojusz nie wie km jest Denjiro, tylko Komurasaki wie, ale nikomu nie powiedziała. Nawet jeśli jakimś cudem ona by mu donosiła, to pojawiła się w sojuszu nie dawno i nie tłumaczy to wcale skąd Jack wiedział gdzie jest Raizo, czy to np że Nami, Robin i Shinobu były w łaźni, a ni nie tłumaczy zdrajcy 20 lat temu. W końcu opętała Denjiro złość po tym co się stało z Odenem, więc kto w tedy miał być zdrajcą?

Denjiro nie może być
Schinobu udowodniła swoją lojalność
Pies i Kot również, walcząc z Jackiem nie wydając Raizo 
Kin- mógł nie ratować Momo z rąk Cesara, który pracował dla Kaido
Ashura budował statki 
Kappa- opiekował się Hiori 

3 osoby są głównie podejrzane: Kiku, Raizo i Kanjuro

Mimo że Kiku Wiedziała o podróży w czasie to nie wiedziała że tyllko Raizo był na Zou. Z drugiej strony mogła podać Vivre card Raizo i dlatego Jack wiedział kogo szuka. 
Raizo- też mógł podzielić się swoim Vivre card z Kaido no i jest ninja więc mógłby donosić. Niby w więzieniu chciał pomagać ale nigdy nie pykło bo ktoś go zawsze uprzedził. Tylko dał klucze do kajdanek Kawamatsu i podał miecz, celi nie otworzył bo była już rozwalona.
Kanjuro (faworyt)- Vivre card tak samo, na Dressrosie nic mu nie było szczególnie, Donflamingo nie wydał nagrody za niego. Jest najmniej pożytecznym członkiem a jego moc umożliwia mu dostarczanie informacji
[Obrazek: tumblr_prpv9aKVVn1sgwcmso3_500.gif]
CCORD

Gorosei

Wiek: 21
Licznik postów: 4,789
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 10-03-2020, 20:14
Z tego co widzę to wychodzimy powoli z retrosów, ten najnowszy rozdział wydawał mi się dość chaotyczny i nie zachwycił mnie jakoś, ale wizja powrotu do aktualnych wydarzeń mnie cieszy.

Oda ma jakiś fetysz do zamieniania ładnych, młodych dziewczyn w stare baby. Tak samo było w Water7. Wtedy dostaliśmy jeden z lepszych (jeśli nie najlepszy) arców, Enies Lobby, mam nadzieję, że to dobry znak dla Wano [:
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Mordoc

Gorosei

Licznik postów: 1,602

Mordoc, 10-03-2020, 21:04
(10-03-2020, 20:14)CCORD napisał(a): Oda ma jakiś fetysz do zamieniania ładnych, młodych dziewczyn w stare baby. Tak samo było w Water7.
Kogo masz na myśli?
W Wano, to wiem, że chodzi o Shinobu, a na Water 7? Chyba, nie o Kokoro? xD
POST WYGAŚNIE: 2020/05/16 19:02
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

wuzzek

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 22
Licznik postów: 494

wuzzek, 10-03-2020, 23:16
(10-03-2020, 17:13)Light D. Moon napisał(a): Nie może być, bo nikt mu nie donosi co robi sojusz, to wymagało by kreta wewnątrz sojuszu, ale to nam się zrobi dwóch zdrajców xD Sojusz nie wie km jest Denjiro, tylko Komurasaki wie, ale nikomu nie powiedziała. Nawet jeśli jakimś cudem ona by mu donosiła, to pojawiła się w sojuszu nie dawno i nie tłumaczy to wcale skąd Jack wiedział gdzie jest Raizo, czy to np że Nami, Robin i Shinobu były w łaźni, a ni nie tłumaczy zdrajcy 20 lat temu. W końcu opętała Denjiro złość po tym co się stało z Odenem, więc kto w tedy miał być zdrajcą?


sprzed 20 lat na razie nic nie tłumaczy nikogo
to, że Denjiro mógł wiedzieć, że Raizo był na Zou, wnioskowałem po tym: Oden powiedział w najnowszym rozdziale, że jeśli coś się dzieje - walić na Zou > podróż w czasie > łódka z 4 zbiegami zauważona podczas odpłynięcia z Wano > łódka z 3 zbiegami dociera do Dressrosy, Kanjuro (ewentualnie) puszcza parę, Dofla wie o wszystkim więc Kaido też
ogólnie wychodzę z założenia, że (oczywiście przypuszczenia) Denjiro nie współpracuje z shogunem tylko z Kaido bezpośrednio, pilnuje też Orochiego żeby nie odleciał za bardzo i daje informacje Kaido, w zamian za jakieś korzyści po bitwie (władza, Komurasaki)

zaznaczam że też obstawiam gościa z pędzlem ale równie dobrze to może być Kin XD
[Obrazek: comment_8yI3Mja7jqmpu40tLdLIStoZjnRBTgmp.gif]
niudeb

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,104
Miejscowość: Isola

1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź