One Piece - Rozdział 974 - Spoilery
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 12-03-2020, 03:17
W tym temacie dyskutujemy o spoilerach do najnowszego rozdziału One Piece.

 
Regulamin korzystania z tematu

Uprasza się o zachowanie w jak największym stopniu podanego formatu przekazywania spoilerów, aby zachować przejrzystość tematu i dostarczyć jak najwięcej informacji.

Uprasza się o nie powielanie opublikowanych już wcześniej w temacie spoilerów.

Uprasza się o odpowiednie otagowanie spoilerów zależnie od typu ich źródeł, odpowiednio dla źródeł graficznych tagiem [*IMG][*/IMG], a dla źródeł pisanych tagiem [*QUOTE][*/QUOTE]

Uprasza się o umieszczanie spoilerów w tagi [*SPOILER][*/SPOILER], tak, aby nie naruszały struktury forum.

Format ukazywania spoilerów:
Spoiler
Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się spoilerów bieżącego rozdziału.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece



Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia.
[/spoiler]
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

fanaticous

Piracki oficer

Licznik postów: 557

fanaticous, 12-03-2020, 08:52
Chapter 974: "Onward to Onigashima!!"
In the cover, Gotti saves Chiffon from the Marines.

Wracamy do teraźniejszości... w końcu.
Spoiler

[Obrazek: A7w1BMVd3sPOn0LMEPkQQASZx64kGew9ghm03WBg...Ad=s640-nd]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 12-03-2020, 13:32
Spoiler

[Obrazek: ES5tmveWAAAommm?format=jpg&name=large][Obrazek: ES5tmwGXQAEzUDH?format=jpg&name=large][Obrazek: ES5tmw5X0AA_Vw8?format=jpg&name=large]

 

Kwestia zdrajcy jasna,

Golden trio nowej ery połączy siły

Generalnie rozdział potwierdza popularne opinie, więc nic super odkrywczego nie zobaczymy, ale fajnie ze koniec retrosów <3

imo jeden z kolejnych rozdziałów będzie ostatnim 3 aktu (975 albo 976 Wink )
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 12-03-2020, 14:02
Spoiler

[Obrazek: ES51cPoXgAIAQde.jpeg][Obrazek: image0.jpg][Obrazek: image1.jpg]

 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Mys7ic

Szczur lądowy

Licznik postów: 6

Mys7ic, 12-03-2020, 14:06
Ostatnie kadry z trio najlepsze i słowa Lufa, że kiedy jesteś na morzu, to walczysz z piratami. No i te statki piratów bestii też spoko wyszły.
niudeb

Król Piratów

Licznik postów: 4,473
Miejscowość: Isola

niudeb, 12-03-2020, 14:06
Jest moc xd.

To co momosuke znowu zakladnikiem xd?
[Obrazek: il_340x270.2655346462_d9ok.jpg]


Spoiler

[Obrazek: jotaro.png]

 
Hinczykbn

Pierwszy oficer

Licznik postów: 998

Hinczykbn, 12-03-2020, 14:23
Do póki informacja o tym, że Kanjuro jest zdrajcą była tylko domysłem to jakoś było to ok. Od zwyczajny zabieg, ale teraz to bym mu napluł w ryj.

Luffy, Law, Kid znowu razem podoba mi się to opór ale wolałbym, żeby w ich miejscu stał Zoro i Sanji.

Generalnie to super, w końcu akcja ruszy. Ciekawe ile minie zanim Luffy zdejmie 2 głowy Yonko.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Beetlejuice

Kapitan z paradise

Licznik postów: 326

Beetlejuice, 12-03-2020, 15:17
Doflamingo nawet na małym obrazku i od razu morda się cieszy oby jeszcze kiedyś powrócił na dłużej a teraz Kid mordo ty moja czas na zemstę nie zawiedź mnie zero litości.
Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 12-03-2020, 15:28
Ze spoilerów wynika, ze Kanjuuro jest z bocznej gałęzi rodziny Kurozumi - jego rodzice zostali zamordowani na scenie podczas występu, co go straumatyzowało i od tego momentu aby poczuć emocje musiał wcielać się w role czy coś w ten deseń.

Miło, że jednak Kanjuuro jest dobrym artystą i umie tworzyć wiarygodne kopie samego siebie. Ciekawe czy podczas egzekucji Odena także wystawił swoją kopię, czy był gotów 'zginąć dla roli'.
[Obrazek: image1.jpg]

Orochi: Ten człowiek jest godny zaufania. Urodził się jako członek trupy teatralnej. Poprzes prześladowania, stracił oboje rodziców na scenie.
Ludzie: To zabójcy Daimyo!!!
Kanjuuro: Kyaaa!!!
Orochi: Człowiek, który znał tylko życie na scenie...

Orochi: Stracił serce i wolę i żył tylko poprzez 'granie' kogokolwiek.
Kanjuuro: Jesteś spadkobiercą głównej linii Kurozumi?!
Higurashi: To prawda. Usunęliśmy ze sceny ludzi, którzy zabili twoich rodziców. Kyokyokyo. Ale to dopiero początek zemsty!

Higurashi: Musisz kontynuować swoją rolę jako prawdziwy Kozuki! I bez bycia zauważonym przez kogokolwiek, zgiń jako Kozuki! To jest rola twojego życia! Czy podołasz?!
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 12-03-2020, 15:47
Spoiler

[Obrazek: nCC9VvtK_o.jpg]

 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

ARRRGH

Imperator

Licznik postów: 2,562

ARRRGH, 12-03-2020, 16:29
Przeczytałem tylko początek (o zdrajcy i że Luffy jest z Kiddem i Lawem) - pierdzielę, reszty nie czytam. Wystarczy mi, że wracamy do obecnych wydarzeń, więc po prostu poczekam na ucztę zwaną rozdziałem - tym bardziej po ostatnim ultra słabym rozdziale to będzie coś  Big Grin
Książę Cavendish

Agent Cipher Pol

Wiek: 24
Licznik postów: 79

Książę Cavendish, 12-03-2020, 16:49
Po długich wspominkach, które z rozdziału na rozdział traciły na jakości, w końcu coś zaczyna się dziać. Kanjuurou okazał się zdrajcą, tak jak podejrzewałem. Z całej dziewiątki był najmniej rozbudowaną postacią i gdy wszyscy pracowali nad obaleniem Kaidou i Orochiego, on sprzedawał rysowane ryby. Odzie udało się wpleść Denjirou w bieżące wydarzenia, więc pewnie wkrótce wesprze inwazję na wyspę Kaidou. Mnie osobiście męczył charakter Odena i jego nie do końca rozsądne działania i cieszę się, że mamy to już za sobą i przechodzimy do konkretów.

Jako że jest to mój pierwszy wpis na forum, witam wszystkich. Niektórzy z tu obecnych mogą mnie kojarzyć jako Diavolo z Discorda.
Spoiler

[Obrazek: DvGi97bU0AE5_JJ?format=jpg&name=large]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 12-03-2020, 19:01
Kurozumi Kantan=Kanjurou

zrobił podobną sztuczkę jak słomkowi
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

fanaticous

Piracki oficer

Licznik postów: 557

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź