One Piece - Odcinek 925
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Pan Jasności

Wiek: 26
Licznik postów: 2,457

Dejo, 22-03-2020, 15:14
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:


Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
Dejo

Pan Jasności

Wiek: 26
Licznik postów: 2,457

Dejo, 22-03-2020, 17:11
Odcinek generalnie dobry, anime fajnie wykorzystało furtki które zostawiła manga. Pokazali wszystkie właściwości stroju Wspaniałego Makaron-Mask w całkiem przystępny sposób, odcinek się nie dłuży a fabularnie tworzyło to spójną całość, co nie jest oczywistością w przypadku tego anime.
Niestety nie wszystko jest "kolorowo", w anime ciosy Soby nie robiły na Page1 najmniejszego wrażenia, nie dość ze wstawał po nich jak gdyby nigdy nic, to jeszcze nie miał choćby minimalnych obrażeń zewnętrznych, jest to trochę meh, bo według mnie mocno to niszczy cel odcinka, czyli hajpowanie Raid Suitu. Tak jak w mandze mogliśmy poczuć moc Sanjiego tak tutaj odnoszę wrażenie ze to Page1 miał być podbudowany xD Jeszcze gdyby chodziło tylko o randomowe kopnięcia to okej, w końcu to starożytny zoan, no ale po Soba Kick, Page1 powinien mieć jakieś obrażenia no i mimo wszystko trochę pospać na ziemi Sad Dziwny ten odcinek bo bardzo mi się podobał jako całość ale jednak pozostawił pewien niesmak.


Ciekawe czy Soba Kick będzie kanoniczny, bo skąd to toei wzięło, no to ten tego wiadomo:
Spoiler

[Obrazek: d84rb0z-dd5e6079-3f18-4f97-a6a7-07de1110...ECASZNji0A]

 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
janek z

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 26
Licznik postów: 1,152
Miejscowość: Warszawa

janek z, 22-03-2020, 21:53
Odcinek ogólnie dobry. Ale sama końcówka bardzo dobra. Sanji znowu dostał na koniec odcinka walkę z bardzo dobrą animacją.
[Obrazek: sephiroth__ac_signature_by_razerick-d30buyc.png]
Kaioken

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 29
Licznik postów: 428

Kaioken, 26-03-2020, 19:59
Kolejny dobry ep. Dużo walki i miejscami tej lepszej animacji. Jedyne co kłuje to to, że Page 1 coś za dużo oberwał w porównaniu do tego co było w Mandze, ale mogę się mylić i w efekcie walka jest aż za bardzo jednostronna. Ale wolę to niż innego typu przeciągania, m. Ogólnie ładny odcinek, kiedy panuje noc bez tego przesytu jaskrawych kolorów, m. Ten ostatni kick Sanji'ego epicki.
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź